Супер Лига - Замбия
събота, 20.02.2021
13:00
13:00

Индени

Занако
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ндола |
| Гост: | Лусака |
| Разстояние: | 275.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.24 | 2.87 | 2.22 | X2 | 1.53 | 1.28 | |||
| 19% | 44% | 37% | 1.28 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.27 | 2.84 | 1.37 | 6.50 | 1.11 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 23% | 77% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-31 | Занако | 2 - 0 | Индени |
Индени последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Индени | 0 - 0 | Кабуе Уориърс |
| 2021-02-06 | Лумвана Рейдиънтс | 2 - 2 | Индени |
| 2021-01-30 | Индени | 2 - 2 | Форест Рейнджърс |
| 2021-01-23 | НАПСА Старс | 1 - 1 | Индени |
| 2021-01-16 | Индени | 0 - 1 | Билдкон |
| 2021-01-09 | Йънг Грийн Ийгълс | 1 - 1 | Индени |
| 2020-12-26 | Индени | 2 - 2 | Грийн Ийгълс |
| 2020-12-19 | Индени | 0 - 1 | Лусака Динамос |
| 2020-12-12 | ЗЕСКО Юнайтед | 3 - 2 | Индени |
| 2020-12-09 | Индени | 2 - 0 | Нкана |
| 2020-12-05 | Нквази | 1 - 0 | Индени |
| 2020-11-29 | Индени | 1 - 0 | Пауър Динамос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 4 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 33% | 33% |
Занако последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Ред Ероус | 1 - 1 | Занако |
| 2021-02-06 | Занако | 3 - 2 | Призън Леопардс |
| 2021-01-30 | Китуе Юнайтед | 0 - 0 | Занако |
| 2021-01-22 | Занако | 3 - 0 | Грийн Бъфалос |
| 2021-01-08 | Кабуе Уориърс | 1 - 2 | Занако |
| 2020-12-27 | Пауър Динамос | 2 - 1 | Занако |
| 2020-12-20 | Занако | 4 - 0 | Лумвана Рейдиънтс |
| 2020-12-12 | Форест Рейнджърс | 0 - 0 | Занако |
| 2020-12-09 | Занако | 2 - 1 | НАПСА Старс |
| 2020-12-05 | Билдкон | 1 - 0 | Занако |
| 2020-12-02 | Занако | 6 - 1 | Йънг Грийн Ийгълс |
| 2020-11-28 | Лусака Динамос | 3 - 0 | Занако |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 67% | 25% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 17 | +7 | 31 |
| 2 | Занако | 17 | +13 | 29 |
| 3 | Форест Рейнджърс | 17 | +7 | 28 |
| 4 | Лусака Динамос | 17 | +7 | 27 |
| 5 | Призън Леопардс | 17 | +8 | 26 |
| 6 | Кабуе Уориърс | 17 | +1 | 26 |
| 7 | Билдкон | 17 | +2 | 25 |
| 8 | Грийн Ийгълс | 17 | +1 | 23 |
| 9 | Нквази | 17 | -2 | 22 |
| 10 | Пауър Динамос | 16 | +1 | 21 |
| 11 | Нкана | 15 | -4 | 20 |
| 12 | Ред Ероус | 17 | -4 | 20 |
| 13 | Грийн Бъфалос | 17 | +2 | 18 |
| 14 | Индени | 17 | -2 | 18 |
| 14 | НАПСА Старс | 16 | -2 | 18 |
| 16 | Лумвана Рейдиънтс | 17 | -6 | 17 |
| 17 | Йънг Грийн Ийгълс | 17 | -13 | 17 |
| 18 | Китуе Юнайтед | 17 | -16 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Индени | |
| Занако | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Индени | Занако |
|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | ||
| 2 | Занако | - | |
| 3 | Форест Рейнджърс | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Лусака Динамос | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Призън Леопардс | 1 - 0 | |
| 6 | Кабуе Уориърс | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Билдкон | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Грийн Ийгълс | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Нквази | ||
| 10 | Пауър Динамос | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Нкана | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Ред Ероус | 1 - 1 | |
| 13 | Грийн Бъфалос | 0 - 0 | |
| 14 | Индени | - | |
| 14 | НАПСА Старс | ||
| 16 | Лумвана Рейдиънтс | ||
| 17 | Йънг Грийн Ийгълс | ||
| 18 | Китуе Юнайтед | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Индени | Занако | |
| Позиция | 14 | 2 |
| Точки | 18 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 13 | 7 |
Форма в шампионата
| Индени | Занако | |
|
Победи Равни Загуби |
3
9 5 |
8
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 2 |
1
4 4 |
Голове в шампионата
| Индени | Занако | |
|
Вкарани Получени |
16
18 |
29
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
6 |
5
10 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (151) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 39% |
| Победа за госта | 17% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (294) | |
| Средно голове на мач | 1.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.72 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 52% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 57% |
| Над 2.5 | 32% |
| Над 3.5 | 17% |
Индени следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Грийн Бъфалос | - | Индени |
| 2021-03-03 | Индени | - | Китуе Юнайтед |
| 2021-03-07 | Призън Леопардс | - | Индени |
| 2021-04-03 | Индени | - | Ред Ероус |
| 2021-04-14 | Пауър Динамос | - | Индени |
| 2021-04-21 | Индени | - | Нквази |
Занако следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Занако | - | Грийн Ийгълс |
| 2021-03-03 | Нквази | - | Занако |
| 2021-03-06 | Занако | - | Нкана |
| 2021-03-24 | Занако | - | Нкана |
| 2021-04-04 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Занако |
| 2021-04-10 | Занако | - | Лусака Динамос |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.24 | 2.87 | 2.22 |
| Вероятност | 19% | 44% | 37% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.28 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.27 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.84 | 1.37 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.50 | 1.11 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.11 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.26 | 1.60 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.60 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-20 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!