Дивизия 2/1 - Норвегия
събота, 17.10.2026
13:00
Сандвикен Берген
Мьондален
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Берген |
| Гост: |
Мьондален |
| Разстояние: |
269.9 км |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.56 |
4.22 |
1.53 |
2 |
|
|
|
2.28 |
1.16 |
| 29% |
12% |
59% |
1.53 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
5.94 |
|
|
|
1.32 |
3.08 |
|
|
|
1.84 |
1.85 |
| 69% |
31% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
45% |
55% |
Последни 1 директни срещи
|
2026-05-23 |
Мьондален
|
4 - 0 |
Сандвикен Берген
|
Сандвикен Берген последни 12 срещи
|
2026-10-11 |
Трефф
|
1 - 0 |
Сандвикен Берген
|
|
2026-10-04 |
Сандвикен Берген
|
1 - 0 |
Арендал
|
|
2026-09-26 |
Лисеклостер
|
2 - 3 |
Сандвикен Берген
|
|
2026-09-19 |
Сандвикен Берген
|
0 - 1 |
Видар
|
|
2026-09-16 |
Сандвикен Берген
|
2 - 2 |
Осане
|
|
2026-09-12 |
Сотра
|
3 - 0 |
Сандвикен Берген
|
|
2026-09-05 |
Сандвикен Берген
|
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг
|
|
2026-08-30 |
Братвог
|
4 - 4 |
Сандвикен Берген
|
|
2026-08-16 |
Сандвикен Берген
|
2 - 2 |
Йерв Гримстад
|
|
2026-08-08 |
Нутоден
|
1 - 0 |
Сандвикен Берген
|
|
2026-08-01 |
Сандвикен Берген
|
4 - 5 |
Квик Халден
|
|
2026-07-25 |
Ейк Тьонсберг
|
5 - 6 |
Сандвикен Берген
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
7 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
58% |
50% |
Мьондален последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Мьондален
|
1 - 0 |
Порс Футбол
|
|
2026-10-04 |
Мьондален
|
4 - 0 |
Трефф
|
|
2026-09-26 |
Видар
|
1 - 3 |
Мьондален
|
|
2026-09-19 |
Мьондален
|
3 - 1 |
Сотра
|
|
2026-09-12 |
Лисеклостер
|
2 - 3 |
Мьондален
|
|
2026-09-05 |
Мьондален
|
0 - 3 |
Йерв Гримстад
|
|
2026-08-30 |
Бярг
|
1 - 0 |
Мьондален
|
|
2026-08-22 |
Берум
|
4 - 0 |
Мьондален
|
|
2026-08-15 |
Мьондален
|
2 - 1 |
Ейк Тьонсберг
|
|
2026-08-08 |
Квик Халден
|
0 - 1 |
Мьондален
|
|
2026-08-01 |
Мьондален
|
0 - 1 |
Нутоден
|
|
2026-07-25 |
Братвог
|
3 - 5 |
Мьондален
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
8 |
8 |
6 |
| 67% |
0% |
33% |
|
67% |
67% |
50% |
Класиране Дивизия 2/1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
23 |
16 |
5 |
2 |
49 |
23 |
+26 |
53 |
| 2 |
Братвог |
23 |
15 |
3 |
5 |
50 |
29 |
+21 |
48 |
| 3 |
Бярг |
23 |
15 |
2 |
6 |
52 |
30 |
+22 |
47 |
| 4 |
Мьондален |
23 |
15 |
2 |
6 |
44 |
28 |
+16 |
47 |
| 5 |
Сотра |
23 |
13 |
3 |
7 |
50 |
25 |
+25 |
42 |
| 6 |
Нутоден |
23 |
10 |
5 |
8 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 7 |
Квик Халден |
23 |
10 |
4 |
9 |
34 |
30 |
+4 |
34 |
| 8 |
Трефф |
23 |
9 |
6 |
8 |
37 |
44 |
-7 |
33 |
| 9 |
Арендал |
23 |
7 |
6 |
10 |
32 |
40 |
-8 |
27 |
| 10 |
Порс Футбол |
23 |
7 |
5 |
11 |
28 |
32 |
-4 |
26 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
23 |
7 |
4 |
12 |
33 |
46 |
-13 |
25 |
| 12 |
Лисеклостер |
23 |
4 |
6 |
13 |
29 |
49 |
-20 |
18 |
| 13 |
Ейк Тьонсберг |
23 |
3 |
1 |
19 |
25 |
53 |
-28 |
10 |
| 14 |
Видар |
23 |
2 |
4 |
17 |
21 |
63 |
-42 |
10 |
Хронология на изиграните мачове
| Сандвикен Берген |
|
| Мьондален |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Сандвикен Берген |
Мьондален |
| 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 2 |
Братвог |
1 - 0 |
3 - 5 |
| 3 |
Бярг |
|
1 - 0 |
| 4 |
Мьондален |
|
- |
| 5 |
Сотра |
1 - 3 |
4 - 0 |
| 6 |
Нутоден |
0 - 4 |
1 - 2 |
| 7 |
Квик Халден |
4 - 5 |
0 - 1 |
| 8 |
Трефф |
4 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Арендал |
1 - 0 |
|
| 10 |
Порс Футбол |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
- |
|
| 12 |
Лисеклостер |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Ейк Тьонсберг |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 14 |
Видар |
0 - 1 |
1 - 3 |
Представяне в Шампионата
| |
Сандвикен Берген |
Мьондален |
| Победи |
7 |
15 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
12 |
6 |
| Вкарани голове |
33 |
44 |
| Получени голове |
46 |
28 |
| Средно вкарани |
1.43 |
1.91 |
| Средно получени |
2.00 |
1.22 |
| Мачове вкарал |
61% |
74% |
| Мачове получил |
74% |
74% |
| Гол/Гол |
43% |
48% |
| Над 1.5 |
61% |
70% |
| Над 2.5 |
57% |
65% |
| Над 3.5 |
48% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани голове |
17 |
18 |
| Получени голове |
21 |
17 |
| Средно вкарани |
1.55 |
1.64 |
| Средно получени |
1.91 |
1.55 |
| Мачове вкарал |
73% |
64% |
| Мачове получил |
73% |
91% |
| Гол/Гол |
45% |
55% |
| Над 1.5 |
64% |
64% |
| Над 2.5 |
55% |
64% |
| Над 3.5 |
55% |
45% |
Обща статистика за Дивизия 2/1
| Мачове (161) |
| Победа за домакина |
43% |
| Равен |
17% |
| Победа за госта |
39% |
| Изиграни мачове |
88% |
| Голове (517) |
| Средно голове на мач |
3.21 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.73 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.48 |
| Домакинът е отбелязал в |
80% |
| Гостът е отбелязал в |
72% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
80% |
| Над 2.5 |
62% |
| Над 3.5 |
44% |
Сандвикен Берген следващи 3 срещи
|
2026-10-17 |
Сандвикен Берген
|
- |
Мьондален
|
|
2026-10-24 |
Порс Футбол
|
- |
Сандвикен Берген
|
|
2026-10-31 |
Сандвикен Берген
|
- |
Бярг
|
Мьондален следващи 3 срещи
|
2026-10-17 |
Сандвикен Берген
|
- |
Мьондален
|
|
2026-10-24 |
Мьондален
|
- |
Братвог
|
|
2026-10-31 |
Арендал
|
- |
Мьондален
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.56 |
4.22 |
1.53 |
| Вероятност |
29% |
12% |
59% |
|
2 @ 1.53 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.28 |
1.16 |
| Вероятност |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.08 |
5.94 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.08 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.32 |
3.08 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 2.5 @ 1.32 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.84 |
1.85 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 3.5 @ 1.85 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.68 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 2.68 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-17 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!