Суперетан - Швеция
събота, 07.11.2026
14:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Хелзинборг |
| Гост: |
Фалкенберг |
| Разстояние: |
95.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Олимпия
|
| Капацитет: |
17 100 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.10 |
3.00 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.57 |
| 30% |
26% |
44% |
1.57 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 83% |
17% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
34% |
66% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-07-21 |
Фалкенберг
|
2 - 3 |
Хелзингборг
|
|
2026-02-14 |
Хелзингборг
|
1 - 2 |
Фалкенберг
|
|
2025-08-16 |
Хелзингборг
|
0 - 0 |
Фалкенберг
|
|
2025-06-14 |
Фалкенберг
|
2 - 2 |
Хелзингборг
|
|
2025-03-16 |
Хелзингборг
|
2 - 1 |
Фалкенберг
|
|
2024-03-16 |
Хелзингборг
|
2 - 1 |
Фалкенберг
|
|
2021-10-19 |
Фалкенберг
|
1 - 4 |
Хелзингборг
|
|
2021-07-27 |
Хелзингборг
|
4 - 0 |
Фалкенберг
|
|
2020-11-29 |
Хелзингборг
|
0 - 0 |
Фалкенберг
|
|
2020-07-19 |
Фалкенберг
|
2 - 2 |
Хелзингборг
|
|
2019-08-03 |
Фалкенберг
|
1 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2019-05-25 |
Хелзингборг
|
1 - 1 |
Фалкенберг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
10 |
8 |
5 |
| 42% |
50% |
8% |
|
83% |
67% |
42% |
Хелзингборг последни 12 срещи
|
2026-11-02 |
Йостерс
|
3 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2026-10-25 |
Хелзингборг
|
1 - 1 |
Люнгшиле
|
|
2026-10-19 |
Варберг БоИС
|
0 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2026-10-11 |
Браге
|
2 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2026-09-20 |
Хелзингборг
|
0 - 0 |
Норбю
|
|
2026-09-14 |
Йостерсунд
|
1 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2026-09-09 |
Ландскрона БоИС
|
1 - 2 |
Хелзингборг
|
|
2026-09-05 |
Хелзингборг
|
0 - 2 |
Сандвикен
|
|
2026-09-01 |
Хелзингборг
|
1 - 1 |
Йоребро
|
|
2026-08-23 |
Одеволд
|
3 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2026-08-15 |
Сундсвал
|
1 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2026-08-11 |
Хелзингборг
|
1 - 2 |
Вернаму
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
9 |
4 |
1 |
| 8% |
42% |
50% |
|
75% |
33% |
8% |
Фалкенберг последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Фалкенберг
|
2 - 1 |
Сандвикен
|
|
2026-10-26 |
Йоребро
|
1 - 0 |
Фалкенберг
|
|
2026-10-17 |
Фалкенберг
|
4 - 3 |
Ландскрона БоИС
|
|
2026-10-11 |
Вернаму
|
1 - 2 |
Фалкенберг
|
|
2026-09-18 |
Фалкенберг
|
0 - 0 |
Йостерсунд
|
|
2026-09-13 |
Люнгшиле
|
0 - 2 |
Фалкенберг
|
|
2026-09-10 |
Фалкенберг
|
2 - 1 |
Йостерс
|
|
2026-09-05 |
Одеволд
|
2 - 1 |
Фалкенберг
|
|
2026-08-29 |
Фалкенберг
|
4 - 1 |
Браге
|
|
2026-08-24 |
Норкьопинг
|
2 - 1 |
Фалкенберг
|
|
2026-08-18 |
ИФК Шьовде
|
1 - 1 |
Фалкенберг
|
|
2026-08-15 |
Фалкенберг
|
2 - 0 |
Норбю
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
7 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
58% |
17% |
Класиране Суперетан
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Норкьопинг |
29 |
20 |
5 |
4 |
61 |
18 |
+43 |
65 |
| 2 |
Фалкенберг |
29 |
16 |
6 |
7 |
54 |
39 |
+15 |
54 |
| 3 |
Варберг БоИС |
29 |
13 |
9 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
48 |
| 4 |
Йостерсунд |
29 |
12 |
12 |
5 |
38 |
29 |
+9 |
48 |
| 5 |
Ландскрона БоИС |
29 |
13 |
8 |
8 |
48 |
34 |
+14 |
47 |
| 6 |
Одеволд |
29 |
12 |
9 |
8 |
50 |
38 |
+12 |
45 |
| 7 |
Йостерс |
29 |
14 |
3 |
12 |
49 |
45 |
+4 |
45 |
| 8 |
Юнайтед Нордик |
29 |
11 |
9 |
9 |
45 |
49 |
-4 |
42 |
| 9 |
Сандвикен |
29 |
11 |
8 |
10 |
47 |
38 |
+9 |
41 |
| 10 |
Вернаму |
29 |
10 |
5 |
14 |
38 |
48 |
-10 |
35 |
| 11 |
Хелзингборг |
29 |
8 |
8 |
13 |
37 |
51 |
-14 |
32 |
| 12 |
Люнгшиле |
29 |
7 |
10 |
12 |
37 |
42 |
-5 |
31 |
| 13 |
Йоребро |
29 |
6 |
11 |
12 |
32 |
44 |
-12 |
29 |
| 14 |
Норбю |
29 |
5 |
12 |
12 |
31 |
44 |
-13 |
27 |
| 15 |
Браге |
29 |
6 |
8 |
15 |
46 |
57 |
-11 |
26 |
| 16 |
Сундсвал |
29 |
6 |
1 |
22 |
21 |
69 |
-48 |
19 |
Хронология на изиграните мачове
| Хелзингборг |
|
| Фалкенберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Хелзингборг |
Фалкенберг |
| 1 |
Норкьопинг |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 2 |
Фалкенберг |
|
- |
| 3 |
Варберг БоИС |
1 - 3 |
2 - 1 |
| 4 |
Йостерсунд |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 5 |
Ландскрона БоИС |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 6 |
Одеволд |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 7 |
Йостерс |
4 - 1 |
1 - 3 |
| 8 |
Юнайтед Нордик |
1 - 1 |
1 - 4 |
| 9 |
Сандвикен |
0 - 2 |
4 - 2 |
| 10 |
Вернаму |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 11 |
Хелзингборг |
- |
|
| 12 |
Люнгшиле |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 13 |
Йоребро |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 14 |
Норбю |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 15 |
Браге |
2 - 0 |
2 - 4 |
| 16 |
Сундсвал |
5 - 2 |
1 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Хелзингборг |
Фалкенберг |
| Победи |
8 |
16 |
| Равни |
8 |
6 |
| Загуби |
13 |
7 |
| Вкарани голове |
37 |
54 |
| Получени голове |
51 |
39 |
| Средно вкарани |
1.28 |
1.86 |
| Средно получени |
1.76 |
1.34 |
| Мачове вкарал |
69% |
90% |
| Мачове получил |
86% |
83% |
| Гол/Гол |
62% |
76% |
| Над 1.5 |
86% |
86% |
| Над 2.5 |
55% |
69% |
| Над 3.5 |
34% |
34% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
7 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани голове |
20 |
28 |
| Получени голове |
21 |
22 |
| Средно вкарани |
1.43 |
2.00 |
| Средно получени |
1.50 |
1.57 |
| Мачове вкарал |
71% |
93% |
| Мачове получил |
86% |
93% |
| Гол/Гол |
64% |
86% |
| Над 1.5 |
93% |
93% |
| Над 2.5 |
50% |
86% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
Обща статистика за Суперетан
| Мачове (232) |
| Победа за домакина |
41% |
| Равен |
27% |
| Победа за госта |
32% |
| Изиграни мачове |
97% |
| Голове (682) |
| Средно голове на мач |
2.94 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.57 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.37 |
| Домакинът е отбелязал в |
78% |
| Гостът е отбелязал в |
75% |
| Гол/Гол |
59% |
| Над 1.5 |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
| Над 3.5 |
36% |
Хелзингборг следващи срещи
Няма данни в системата
Фалкенберг следващи срещи
Няма данни в системата
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.30 |
3.10 |
3.00 |
| Вероятност |
30% |
26% |
44% |
|
X2 @ 1.57 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.57 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.57 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.00 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
2.00 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Над 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.40 |
| Вероятност |
|
34% |
66% |
|
Под 3.5 @ 1.40 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.20 |
| Вероятност |
|
65% |
35% |
|
Г/Г @ 1.62 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!