Супер Лига - Турция
петък, 23.02.2018
17:00
17:00

Галатасарай

Бурсаспор
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Истанбул |
| Гост: | Бурса |
| Разстояние: | 92.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Али Сами Йен |
| Капацитет: | 53 978 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.25 | 10.00 | 1 | 1.07 | 3.75 | |||
| 61% | 17% | 22% | 1.28 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.39 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 81% | 19% | 64% | 36% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-09-24 | Бурсаспор | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2017-05-01 | Бурсаспор | 0 - 5 | Галатасарай |
| 2016-11-25 | Галатасарай | 3 - 1 | Бурсаспор |
| 2016-04-29 | Бурсаспор | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2015-12-04 | Галатасарай | 3 - 0 | Бурсаспор |
| 2015-08-08 | Галатасарай | 1 - 0 | Бурсаспор |
| 2015-06-03 | Галатасарай | 3 - 2 | Бурсаспор |
| 2015-02-01 | Галатасарай | 2 - 2 | Бурсаспор |
| 2014-08-30 | Бурсаспор | 0 - 2 | Галатасарай |
| 2014-04-16 | Бурсаспор | 2 - 5 | Галатасарай |
| 2014-03-25 | Галатасарай | 2 - 2 | Бурсаспор |
| 2014-02-02 | Галатасарай | 6 - 0 | Бурсаспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 11 | 9 | 7 | |
| 75% | 25% | 0% | 92% | 75% | 58% |
Галатасарай последни 12 срещи
| 2018-02-18 | Касъмпаша | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2018-02-12 | Галатасарай | 3 - 0 | Анталияспор |
| 2018-02-08 | Галатасарай | 4 - 1 | Коняспор |
| 2018-02-04 | Сивасспор | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2018-02-01 | Коняспор | 2 - 2 | Галатасарай |
| 2018-01-27 | Галатасарай | 2 - 0 | Анкараспор |
| 2018-01-22 | Кайзериспор | 1 - 3 | Галатасарай |
| 2018-01-18 | Буджаспор | 0 - 3 | Галатасарай |
| 2018-01-14 | Галатасарай | 2 - 0 | Виторул |
| 2017-12-26 | Галатасарай | 3 - 0 | Буджаспор |
| 2017-12-24 | Галатасарай | 3 - 1 | Гьозтепе |
| 2017-12-17 | Йени Малатия | 2 - 1 | Галатасарай |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 10 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 83% | 33% |
Бурсаспор последни 12 срещи
| 2018-02-18 | Бурсаспор | 0 - 0 | Йени Малатия |
| 2018-02-11 | Акхисар | 1 - 0 | Бурсаспор |
| 2018-02-02 | Бурсаспор | 2 - 2 | Бешикташ |
| 2018-01-27 | Аланияспор | 3 - 1 | Бурсаспор |
| 2018-01-21 | Бурсаспор | 0 - 3 | Ист. Башакшехир |
| 2018-01-16 | Бурсаспор | 2 - 1 | Генчлербирлиги |
| 2018-01-10 | Бурсаспор | 1 - 2 | Кукеси |
| 2018-01-08 | Бурсаспор | 3 - 0 | Скендербеу |
| 2018-01-06 | Бурсаспор | 3 - 2 | Алтънорду |
| 2017-12-26 | Генчлербирлиги | 1 - 0 | Бурсаспор |
| 2017-12-23 | Бурсаспор | 1 - 1 | Генчлербирлиги |
| 2017-12-16 | Трабзонспор | 1 - 0 | Бурсаспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ист. Башакшехир | 22 | +20 | 46 |
| 2 | Галатасарай | 22 | +20 | 44 |
| 3 | Фенербахче | 22 | +20 | 44 |
| 4 | Бешикташ | 22 | +20 | 41 |
| 5 | Кайзериспор | 22 | +5 | 35 |
| 6 | Сивасспор | 22 | -3 | 34 |
| 7 | Гьозтепе | 22 | 0 | 33 |
| 8 | Трабзонспор | 22 | +4 | 33 |
| 9 | Касъмпаша | 22 | -3 | 29 |
| 10 | Йени Малатия | 22 | -4 | 28 |
| 11 | Бурсаспор | 22 | +3 | 27 |
| 12 | Акхисар | 22 | -6 | 27 |
| 13 | Генчлербирлиги | 22 | -6 | 25 |
| 14 | Анталияспор | 22 | -13 | 24 |
| 15 | Аланияспор | 22 | -9 | 21 |
| 16 | Коняспор | 22 | -7 | 21 |
| 17 | Анкараспор | 22 | -12 | 19 |
| 18 | Карабукспор | 22 | -29 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Галатасарай | |
| Бурсаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Галатасарай | Бурсаспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Ист. Башакшехир | 1 - 0 | |
| 2 | Галатасарай | - | |
| 3 | Фенербахче | 0 - 0 | |
| 4 | Бешикташ | 2 - 1 | |
| 5 | Кайзериспор | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Сивасспор | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Гьозтепе | 3 - 1 | |
| 8 | Трабзонспор | 1 - 0 | |
| 9 | Касъмпаша | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Йени Малатия | 2 - 4 | |
| 11 | Бурсаспор | - | |
| 12 | Акхисар | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Генчлербирлиги | 5 - 1 | |
| 14 | Анталияспор | 3 - 0 | |
| 15 | Аланияспор | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Коняспор | 0 - 3 | |
| 17 | Анкараспор | 2 - 0 | |
| 18 | Карабукспор | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Галатасарай | Бурсаспор | |
| Позиция | 2 | 11 |
| Точки | 44 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 31 | 8 |
Форма в шампионата
| Галатасарай | Бурсаспор | |
|
Победи Равни Загуби |
14
2 6 |
7
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
1 0 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| Галатасарай | Бурсаспор | |
|
Вкарани Получени |
47
27 |
31
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
31
7 |
12
15 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (198) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (579) | |
| Средно голове на мач | 2.92 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 33% |
Галатасарай следващи 6 срещи
| 2018-02-27 | Акхисар | - | Галатасарай |
| 2018-03-03 | Карабукспор | - | Галатасарай |
| 2018-03-11 | Галатасарай | - | Коняспор |
| 2018-03-17 | Фенербахче | - | Галатасарай |
| 2018-04-01 | Галатасарай | - | Трабзонспор |
| 2018-04-09 | Генчлербирлиги | - | Галатасарай |
Бурсаспор следващи 6 срещи
| 2018-03-02 | Бурсаспор | - | Кайзериспор |
| 2018-03-10 | Анкараспор | - | Бурсаспор |
| 2018-03-17 | Бурсаспор | - | Сивасспор |
| 2018-03-31 | Анталияспор | - | Бурсаспор |
| 2018-04-08 | Бурсаспор | - | Касъмпаша |
| 2018-04-15 | Гьозтепе | - | Бурсаспор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 5.25 | 10.00 |
| Вероятност | 61% | 17% | 22% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 3.75 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 6.50 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.87 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.72 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-02-23 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!