Суперлига - Сърбия
събота, 07.11.2026
14:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Белград |
| Гост: |
Ниш |
| Разстояние: |
201.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Чукарички
|
| Капацитет: |
4 070 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.91 |
3.50 |
3.60 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.80 |
| 62% |
23% |
15% |
1.91 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 75% |
25% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-07-25 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Чукарички
|
|
2025-12-08 |
Раднички Ниш
|
1 - 2 |
Чукарички
|
|
2025-08-03 |
Чукарички
|
1 - 1 |
Раднички Ниш
|
|
2025-04-13 |
Чукарички
|
2 - 2 |
Раднички Ниш
|
|
2025-03-12 |
Чукарички
|
0 - 2 |
Раднички Ниш
|
|
2024-11-23 |
Раднички Ниш
|
2 - 2 |
Чукарички
|
|
2024-07-20 |
Чукарички
|
2 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2023-11-26 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Чукарички
|
|
2023-07-29 |
Чукарички
|
2 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2023-04-02 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Чукарички
|
|
2022-10-03 |
Чукарички
|
2 - 2 |
Раднички Ниш
|
|
2022-05-02 |
Чукарички
|
0 - 0 |
Раднички Ниш
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
11 |
4 |
3 |
| 50% |
42% |
8% |
|
92% |
33% |
25% |
Чукарички последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 0 |
Чукарички
|
|
2026-10-24 |
Партизан
|
0 - 2 |
Чукарички
|
|
2026-10-17 |
Чукарички
|
3 - 0 |
Земун
|
|
2026-10-10 |
Чукарички
|
2 - 2 |
Мачва Шабац
|
|
2026-09-20 |
Железн. Панчево
|
2 - 1 |
Чукарички
|
|
2026-09-12 |
Чукарички
|
1 - 1 |
Нови Пазар
|
|
2026-09-05 |
Радник Сурдулица
|
3 - 1 |
Чукарички
|
|
2026-08-29 |
Чукарички
|
0 - 5 |
Войводина
|
|
2026-08-23 |
Цървена Звезда
|
4 - 0 |
Чукарички
|
|
2026-08-15 |
Чукарички
|
2 - 0 |
ОФК Белград
|
|
2026-08-09 |
Младост Лучани
|
2 - 2 |
Чукарички
|
|
2026-08-01 |
Чукарички
|
3 - 0 |
Раднички 1923
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
8 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
67% |
42% |
Раднички Ниш последни 12 срещи
|
2026-10-28 |
Раднички Ниш
|
2 - 3 |
Партизан
|
|
2026-10-23 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Нови Пазар
|
|
2026-10-16 |
Радник Сурдулица
|
3 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-10-11 |
Раднички Ниш
|
1 - 4 |
Войводина
|
|
2026-09-20 |
Цървена Звезда
|
3 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-09-13 |
Раднички Ниш
|
3 - 1 |
ОФК Белград
|
|
2026-09-05 |
Младост Лучани
|
1 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-08-29 |
Раднички Ниш
|
1 - 1 |
Раднички 1923
|
|
2026-08-22 |
Мачва Шабац
|
1 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-08-16 |
ИМТ Нови Белград
|
0 - 0 |
Раднички Ниш
|
|
2026-08-02 |
Земун
|
0 - 1 |
Раднички Ниш
|
|
2026-07-25 |
Раднички Ниш
|
0 - 2 |
Чукарички
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
5 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
42% |
25% |
Класиране Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Цървена Звезда |
14 |
13 |
1 |
0 |
37 |
6 |
+31 |
40 |
| 2 |
Войводина |
14 |
10 |
2 |
2 |
30 |
12 |
+18 |
32 |
| 3 |
Железн. Панчево |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
11 |
+10 |
26 |
| 4 |
Раднички 1923 |
14 |
7 |
2 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
23 |
| 5 |
ИМТ Нови Белград |
14 |
6 |
4 |
4 |
15 |
9 |
+6 |
22 |
| 6 |
Радник Сурдулица |
14 |
5 |
5 |
4 |
18 |
17 |
+1 |
20 |
| 7 |
Чукарички |
14 |
5 |
4 |
5 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 8 |
Младост Лучани |
14 |
4 |
6 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
18 |
| 9 |
Партизан |
14 |
5 |
2 |
7 |
24 |
24 |
0 |
17 |
| 10 |
Нови Пазар |
14 |
4 |
4 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
16 |
| 11 |
ОФК Белград |
14 |
2 |
5 |
7 |
14 |
25 |
-11 |
11 |
| 12 |
Мачва Шабац |
14 |
2 |
4 |
8 |
11 |
25 |
-14 |
10 |
| 13 |
Раднички Ниш |
13 |
2 |
2 |
9 |
9 |
23 |
-14 |
8 |
| 14 |
Земун |
14 |
1 |
3 |
10 |
7 |
28 |
-21 |
6 |
Хронология на изиграните мачове
| Чукарички |
|
| Раднички Ниш |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Чукарички |
Раднички Ниш |
| 1 |
Цървена Звезда |
|
3 - 0 |
| 2 |
Войводина |
0 - 5 |
|
| 3 |
Железн. Панчево |
|
2 - 1 |
| 4 |
Раднички 1923 |
3 - 0 |
|
| 5 |
ИМТ Нови Белград |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 6 |
Радник Сурдулица |
|
3 - 0 |
| 7 |
Чукарички |
- |
|
| 8 |
Младост Лучани |
|
1 - 0 |
| 9 |
Партизан |
|
|
| 10 |
Нови Пазар |
1 - 1 |
|
| 11 |
ОФК Белград |
2 - 0 |
|
| 12 |
Мачва Шабац |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 13 |
Раднички Ниш |
|
- |
| 14 |
Земун |
3 - 0 |
0 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Чукарички |
Раднички Ниш |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
5 |
9 |
| Вкарани голове |
19 |
9 |
| Получени голове |
20 |
23 |
| Средно вкарани |
1.36 |
0.69 |
| Средно получени |
1.43 |
1.77 |
| Мачове вкарал |
71% |
46% |
| Мачове получил |
57% |
85% |
| Гол/Гол |
36% |
38% |
| Над 1.5 |
86% |
69% |
| Над 2.5 |
57% |
46% |
| Над 3.5 |
36% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани голове |
11 |
2 |
| Получени голове |
9 |
10 |
| Средно вкарани |
1.57 |
0.29 |
| Средно получени |
1.29 |
1.43 |
| Мачове вкарал |
71% |
29% |
| Мачове получил |
57% |
71% |
| Гол/Гол |
29% |
14% |
| Над 1.5 |
86% |
43% |
| Над 2.5 |
57% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
0% |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (97) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
24% |
| Победа за госта |
29% |
| Изиграни мачове |
53% |
| Голове (251) |
| Средно голове на мач |
2.59 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.54 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.05 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
59% |
| Гол/Гол |
42% |
| Над 1.5 |
71% |
| Над 2.5 |
47% |
| Над 3.5 |
27% |
Чукарички следващи 6 срещи
|
2026-11-07 |
Чукарички
|
- |
Раднички Ниш
|
|
2026-11-21 |
Раднички 1923
|
- |
Чукарички
|
|
2026-11-28 |
Чукарички
|
- |
Младост Лучани
|
|
2026-12-06 |
ОФК Белград
|
- |
Чукарички
|
|
2027-02-06 |
Чукарички
|
- |
Цървена Звезда
|
|
2027-02-13 |
Войводина
|
- |
Чукарички
|
Раднички Ниш следващи 6 срещи
|
2026-11-07 |
Чукарички
|
- |
Раднички Ниш
|
|
2026-11-21 |
Раднички Ниш
|
- |
Земун
|
|
2026-11-28 |
Партизан
|
- |
Раднички Ниш
|
|
2026-12-06 |
Раднички Ниш
|
- |
ИМТ Нови Белград
|
|
2027-02-06 |
Раднички Ниш
|
- |
Мачва Шабац
|
|
2027-02-13 |
Раднички 1923
|
- |
Раднички Ниш
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.91 |
3.50 |
3.60 |
| Вероятност |
62% |
23% |
15% |
|
1 @ 1.91 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.29 |
1.80 |
| Вероятност |
80% |
20% |
|
1X @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.75 |
| Вероятност |
|
75% |
25% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.95 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Над 2.5 @ 1.85 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.33 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.73 |
2.00 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Без @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-04 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!