Първа Лига - Русия
сряда, 11.04.2018
15:00
15:00

Тюмен

Сочи
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тюмен |
| Гост: | Сочи |
| Разстояние: | 2 345.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Геолог |
| Капацитет: | 13 057 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.50 | X2 | 1.28 | 1.57 | |||
| 21% | 46% | 33% | 1.57 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Последни 3 директни срещи
| 2017-09-16 | Сочи | 2 - 0 | Тюмен |
| 2014-11-14 | Тюмен | 0 - 0 | Сочи |
| 2014-07-19 | Сочи | 0 - 1 | Тюмен |
Тюмен последни 12 срещи
| 2018-04-07 | Шинник Ярославъл | 2 - 0 | Тюмен |
| 2018-03-31 | Тюмен | 3 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2018-03-24 | Химки | 1 - 0 | Тюмен |
| 2018-03-17 | Тюмен | 1 - 1 | Томск |
| 2018-03-10 | Криля Советов | 2 - 0 | Тюмен |
| 2018-03-04 | Тюмен | 0 - 0 | Нижни Новгород |
| 2018-02-18 | Спартак Москва 2 | 3 - 0 | Тюмен |
| 2018-02-11 | Тюмен | 2 - 3 | Урал |
| 2017-11-22 | Луч | 4 - 2 | Тюмен |
| 2017-11-18 | Кубан Краснодар | 3 - 1 | Тюмен |
| 2017-11-12 | Р. Волгоград | 1 - 2 | Тюмен |
| 2017-11-08 | Тюмен | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 33% |
Сочи последни 12 срещи
| 2018-04-07 | Курск | 0 - 0 | Сочи |
| 2018-03-31 | Сочи | 0 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2018-03-24 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Сочи |
| 2018-03-16 | Сочи | 2 - 1 | Химки |
| 2018-03-10 | Томск | 1 - 0 | Сочи |
| 2018-03-04 | Сочи | 1 - 3 | Криля Советов |
| 2018-02-19 | Амкар Перм | 1 - 1 | Сочи |
| 2018-02-16 | Анжи | 3 - 0 | Сочи |
| 2017-11-25 | Нижни Новгород | 2 - 2 | Сочи |
| 2017-11-18 | Сочи | 3 - 2 | Луч |
| 2017-11-12 | Кубан Краснодар | 0 - 1 | Сочи |
| 2017-11-08 | Р. Волгоград | 0 - 0 | Сочи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Енисей | 31 | +34 | 68 |
| 2 | Оренбург | 31 | +25 | 67 |
| 3 | Криля Советов | 31 | +33 | 67 |
| 4 | Балтика | 31 | +8 | 53 |
| 5 | ФК Тамбов | 31 | +13 | 51 |
| 6 | Сибир | 31 | +9 | 48 |
| 7 | Сочи | 31 | +5 | 48 |
| 8 | Шинник Ярославъл | 31 | +5 | 47 |
| 9 | Кубан Краснодар | 31 | +1 | 40 |
| 10 | Волгар Астрахан | 31 | -1 | 39 |
| 11 | Курск | 31 | -3 | 38 |
| 12 | Химки | 31 | -11 | 36 |
| 13 | Спартак Москва 2 | 31 | -15 | 35 |
| 14 | Нижни Новгород | 31 | -11 | 34 |
| 15 | Р. Волгоград | 31 | -6 | 33 |
| 16 | Луч | 31 | -10 | 32 |
| 17 | Томск | 31 | -20 | 31 |
| 18 | Тюмен | 31 | -11 | 31 |
| 19 | Зенит 2 | 31 | -16 | 28 |
| 20 | Факел Воронеж | 31 | -29 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Тюмен | |
| Сочи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тюмен | Сочи |
|---|---|---|---|
| 1 | Енисей | 1 - 1 | |
| 2 | Оренбург | ||
| 3 | Криля Советов | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Балтика | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 5 | ФК Тамбов | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Сибир | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Сочи | - | |
| 8 | Шинник Ярославъл | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Кубан Краснодар | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Волгар Астрахан | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Курск | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Химки | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Спартак Москва 2 | ||
| 14 | Нижни Новгород | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Р. Волгоград | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Луч | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 17 | Томск | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Тюмен | - | |
| 19 | Зенит 2 | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 20 | Факел Воронеж | 0 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Тюмен | Сочи | |
| Позиция | 18 | 7 |
| Точки | 31 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 21 | 22 |
Форма в шампионата
| Тюмен | Сочи | |
|
Победи Равни Загуби |
7
10 14 |
12
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
9 3 |
5
7 3 |
Голове в шампионата
| Тюмен | Сочи | |
|
Вкарани Получени |
33
44 |
40
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
16 |
13
12 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (310) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (718) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 21% |
Тюмен следващи 6 срещи
| 2018-04-15 | Курск | - | Тюмен |
| 2018-04-21 | Сибир | - | Тюмен |
| 2018-04-28 | Тюмен | - | Оренбург |
| 2018-05-02 | ФК Тамбов | - | Тюмен |
| 2018-05-06 | Тюмен | - | Спартак Москва 2 |
| 2018-05-12 | Балтика | - | Тюмен |
Сочи следващи 6 срещи
| 2018-04-15 | Сочи | - | Сибир |
| 2018-04-21 | Оренбург | - | Сочи |
| 2018-04-28 | Сочи | - | ФК Тамбов |
| 2018-05-02 | Спартак Москва 2 | - | Сочи |
| 2018-05-06 | Сочи | - | Балтика |
| 2018-05-12 | Енисей | - | Сочи |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.00 | 3.50 |
| Вероятност | 21% | 46% | 33% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.57 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.75 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.19 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.19 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-11 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!