Суперлига - Дания
неделя, 28.02.2021
15:00
15:00

Копенхаген

Орхус
3 - 3
(1 - 3, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Копенхаген |
| Гост: | Орхус |
| Разстояние: | 155.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Паркен |
| Капацитет: | 38 009 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 36% | 34% | 30% | 1.25 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 60% | 40% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-27 | Копенхаген | 6 - 1 | Орхус |
| 2020-10-25 | Орхус | 0 - 1 | Копенхаген |
| 2020-07-19 | Копенхаген | 2 - 4 | Орхус |
| 2020-07-05 | Орхус | 1 - 0 | Копенхаген |
| 2020-02-07 | Копенхаген | 0 - 1 | Орхус |
| 2019-10-28 | Орхус | 1 - 2 | Копенхаген |
| 2019-07-19 | Копенхаген | 2 - 1 | Орхус |
| 2018-10-28 | Копенхаген | 4 - 2 | Орхус |
| 2018-08-19 | Орхус | 1 - 1 | Копенхаген |
| 2018-05-25 | Копенхаген | 4 - 1 | Орхус |
| 2018-03-04 | Орхус | 0 - 1 | Копенхаген |
| 2017-10-22 | Копенхаген | 4 - 0 | Орхус |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 7 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 58% | 42% |
Копенхаген последни 12 срещи
| 2021-02-22 | Лингби | 2 - 2 | Копенхаген |
| 2021-02-15 | Копенхаген | 3 - 2 | Сьондерийске |
| 2021-02-07 | Хорсенс | 0 - 2 | Копенхаген |
| 2021-02-03 | Олборг | 2 - 3 | Копенхаген |
| 2021-01-27 | Копенхаген | 6 - 1 | Орхус |
| 2021-01-20 | Копенхаген | 3 - 2 | Хелзингор |
| 2021-01-15 | Копенхаген | 2 - 2 | Хвидовре |
| 2020-12-20 | Копенхаген | 1 - 1 | Одензе |
| 2020-12-17 | Копенхаген | 1 - 1 | Мидтиланд |
| 2020-12-13 | Нордселанд | 0 - 1 | Копенхаген |
| 2020-12-06 | Копенхаген | 2 - 0 | Хорсенс |
| 2020-11-29 | Сьондерийске | 1 - 3 | Копенхаген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 11 | 7 | 7 | |
| 67% | 33% | 0% | 92% | 58% | 58% |
Орхус последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Орхус | 2 - 0 | Сьондерийске |
| 2021-02-14 | Одензе | 0 - 0 | Орхус |
| 2021-02-07 | Орхус | 1 - 0 | Лингби |
| 2021-02-02 | Вейле | 0 - 0 | Орхус |
| 2021-01-27 | Копенхаген | 6 - 1 | Орхус |
| 2021-01-23 | Орхус | 2 - 1 | Брьондби |
| 2021-01-19 | Орхус | 0 - 2 | Мидтиланд |
| 2021-01-15 | Орхус | 2 - 2 | Виборг |
| 2020-12-20 | Орхус | 3 - 0 | Олборг |
| 2020-12-16 | Орхус | 1 - 0 | Хорсенс |
| 2020-12-13 | Хорсенс | 1 - 2 | Орхус |
| 2020-12-07 | Орхус | 3 - 1 | Брьондби |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брьондби | 17 | +13 | 37 |
| 2 | Мидтиланд | 17 | +12 | 36 |
| 3 | Орхус | 17 | +13 | 32 |
| 4 | Копенхаген | 17 | +5 | 30 |
| 5 | Рандерс | 17 | +11 | 27 |
| 6 | Сьондерийске | 17 | +1 | 24 |
| 7 | Одензе | 17 | -1 | 21 |
| 8 | Вейле | 18 | -6 | 21 |
| 9 | Олборг | 17 | -6 | 21 |
| 10 | Нордселанд | 17 | 0 | 18 |
| 11 | Хорсенс | 18 | -20 | 8 |
| 12 | Лингби | 17 | -22 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Копенхаген | |
| Орхус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Копенхаген | Орхус |
|---|---|---|---|
| 1 | Брьондби | 1 - 2 | |
| 2 | Мидтиланд | ||
| 3 | Орхус | - | |
| 4 | Копенхаген | - | |
| 5 | Рандерс | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Сьондерийске | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Одензе | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Вейле | 0 - 0 | |
| 9 | Олборг | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Нордселанд | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 11 | Хорсенс | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Лингби | 4 - 2 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Копенхаген | Орхус | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 30 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 13 | 11 |
Форма в шампионата
| Копенхаген | Орхус | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 5 |
9
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 3 |
2
5 1 |
Голове в шампионата
| Копенхаген | Орхус | |
|
Вкарани Получени |
32
27 |
29
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
13 |
8
8 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (103) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (285) | |
| Средно голове на мач | 2.77 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.49 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 31% |
Копенхаген следващи 6 срещи
| 2021-03-03 | Копенхаген | - | Вейле |
| 2021-03-07 | Брьондби | - | Копенхаген |
| 2021-03-14 | Копенхаген | - | Мидтиланд |
| 2021-03-21 | Рандерс | - | Копенхаген |
| 2021-04-05 | Копенхаген | - | Рандерс |
| 2021-04-11 | Брьондби | - | Копенхаген |
Орхус следващи 6 срещи
| 2021-03-03 | Орхус | - | Нордселанд |
| 2021-03-07 | Мидтиланд | - | Орхус |
| 2021-03-15 | Орхус | - | Рандерс |
| 2021-03-21 | Брьондби | - | Орхус |
| 2021-04-04 | Нордселанд | - | Орхус |
| 2021-04-08 | Орхус | - | Рандерс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.60 | 3.75 |
| Вероятност | 36% | 34% | 30% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.80 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.95 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-28 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!