Втора Лига - Австрия
събота, 07.11.2026
16:30
Блау-Вайс Линц
Флоридсдорфер
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Линц |
| Гост: |
Виена |
| Разстояние: |
154.8 км |
| Начален час |
| Час: |
16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.49 |
4.20 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.45 |
| 72% |
6% |
22% |
1.49 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.40 |
1.50 |
| 83% |
17% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
41% |
59% |
Последни 12 директни срещи
|
2023-05-05 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 1 |
Флоридсдорфер
|
|
2022-10-02 |
Флоридсдорфер
|
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-05-06 |
Флоридсдорфер
|
2 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2021-10-30 |
Блау-Вайс Линц
|
0 - 2 |
Флоридсдорфер
|
|
2021-04-30 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 0 |
Флоридсдорфер
|
|
2020-11-27 |
Флоридсдорфер
|
4 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2020-07-10 |
Флоридсдорфер
|
1 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2019-10-18 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 3 |
Флоридсдорфер
|
|
2019-04-05 |
Флоридсдорфер
|
0 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2018-08-31 |
Блау-Вайс Линц
|
5 - 1 |
Флоридсдорфер
|
|
2018-05-21 |
Флоридсдорфер
|
5 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2018-04-03 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 0 |
Флоридсдорфер
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
6 |
4 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
50% |
33% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Фърст Виена
|
0 - 6 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-10-23 |
Аустрия Залцбург
|
0 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-10-17 |
Блау-Вайс Линц
|
4 - 1 |
Лиферинг
|
|
2026-10-09 |
Амщетен
|
1 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-10-02 |
РБ Залцбург
|
1 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-09-18 |
Блау-Вайс Линц
|
3 - 0 |
Адмира Вакер
|
|
2026-09-12 |
Блау-Вайс Линц
|
4 - 1 |
Херта Велс
|
|
2026-09-05 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 3 |
Вакер Инсбрук
|
|
2026-08-28 |
Капфенберг
|
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-08-23 |
Блау-Вайс Линц
|
5 - 1 |
Фойтсберг
|
|
2026-08-14 |
Санкт Пьолтен
|
0 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-08-07 |
Блау-Вайс Линц
|
3 - 0 |
Вакер Инсбрук
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
9 |
5 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
75% |
42% |
Флоридсдорфер последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Флоридсдорфер
|
2 - 2 |
Капфенберг
|
|
2026-10-23 |
Фърст Виена
|
2 - 0 |
Флоридсдорфер
|
|
2026-10-17 |
Флоридсдорфер
|
0 - 2 |
Адмира Вакер
|
|
2026-10-10 |
Аустрия Залцбург
|
2 - 1 |
Флоридсдорфер
|
|
2026-10-02 |
Щурм Грац
|
3 - 1 |
Флоридсдорфер
|
|
2026-09-18 |
Флоридсдорфер
|
4 - 0 |
Лиферинг
|
|
2026-09-12 |
ШВ Брегенц
|
4 - 0 |
Флоридсдорфер
|
|
2026-09-04 |
Флоридсдорфер
|
0 - 0 |
ШВ Брегенц
|
|
2026-08-29 |
Флоридсдорфер
|
2 - 0 |
Вакер Инсбрук
|
|
2026-08-22 |
Рапид Виена II
|
0 - 2 |
Флоридсдорфер
|
|
2026-08-15 |
Флоридсдорфер
|
2 - 2 |
Амщетен
|
|
2026-08-08 |
Щурм Грац II
|
4 - 2 |
Флоридсдорфер
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
7 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
58% |
50% |
Класиране Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
11 |
9 |
1 |
1 |
32 |
6 |
+26 |
28 |
| 2 |
Фърст Виена |
11 |
8 |
1 |
2 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 3 |
Аустрия Виена II |
11 |
7 |
1 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
22 |
| 4 |
Аустрия Залцбург |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
14 |
+6 |
19 |
| 5 |
Адмира Вакер |
11 |
6 |
0 |
5 |
13 |
11 |
+2 |
18 |
| 6 |
Амщетен |
11 |
4 |
5 |
2 |
18 |
17 |
+1 |
17 |
| 7 |
Лиферинг |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
23 |
-1 |
17 |
| 8 |
ШВ Брегенц |
11 |
4 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
15 |
| 9 |
Флоридсдорфер |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
18 |
-2 |
14 |
| 10 |
Вакер Инсбрук |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
13 |
0 |
14 |
| 11 |
Санкт Пьолтен |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 12 |
Фойтсберг |
11 |
3 |
3 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
12 |
| 13 |
Щурм Грац II |
11 |
3 |
2 |
6 |
18 |
24 |
-6 |
11 |
| 14 |
Капфенберг |
11 |
2 |
2 |
7 |
14 |
21 |
-7 |
8 |
| 15 |
Херта Велс |
11 |
2 |
2 |
7 |
14 |
27 |
-13 |
8 |
| 16 |
Рапид Виена II |
11 |
2 |
1 |
8 |
11 |
24 |
-13 |
7 |
Хронология на изиграните мачове
| Блау-Вайс Линц |
|
| Флоридсдорфер |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Блау-Вайс Линц |
Флоридсдорфер |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
- |
|
| 2 |
Фърст Виена |
|
2 - 0 |
| 3 |
Аустрия Виена II |
|
|
| 4 |
Аустрия Залцбург |
|
2 - 1 |
| 5 |
Адмира Вакер |
3 - 0 |
|
| 6 |
Амщетен |
|
|
| 7 |
Лиферинг |
4 - 1 |
|
| 8 |
ШВ Брегенц |
|
4 - 0 |
| 9 |
Флоридсдорфер |
|
- |
| 10 |
Вакер Инсбрук |
3 - 0 |
|
| 11 |
Санкт Пьолтен |
|
|
| 12 |
Фойтсберг |
5 - 1 |
|
| 13 |
Щурм Грац II |
|
4 - 2 |
| 14 |
Капфенберг |
|
|
| 15 |
Херта Велс |
4 - 1 |
|
| 16 |
Рапид Виена II |
|
0 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Блау-Вайс Линц |
Флоридсдорфер |
| Победи |
9 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани голове |
32 |
16 |
| Получени голове |
6 |
18 |
| Средно вкарани |
2.91 |
1.45 |
| Средно получени |
0.55 |
1.64 |
| Мачове вкарал |
100% |
73% |
| Мачове получил |
45% |
64% |
| Гол/Гол |
45% |
36% |
| Над 1.5 |
82% |
91% |
| Над 2.5 |
73% |
55% |
| Над 3.5 |
36% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
4 |
| Вкарани голове |
19 |
5 |
| Получени голове |
3 |
12 |
| Средно вкарани |
3.80 |
1.00 |
| Средно получени |
0.60 |
2.40 |
| Мачове вкарал |
100% |
60% |
| Мачове получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
60% |
| Над 3.5 |
60% |
40% |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (88) |
| Победа за домакина |
49% |
| Равен |
17% |
| Победа за госта |
34% |
| Изиграни мачове |
37% |
| Голове (274) |
| Средно голове на мач |
3.11 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.74 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.38 |
| Домакинът е отбелязал в |
77% |
| Гостът е отбелязал в |
74% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
77% |
| Над 2.5 |
60% |
| Над 3.5 |
42% |
Блау-Вайс Линц следващи 6 срещи
|
2026-11-20 |
Рапид Виена II
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-11-28 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
Щурм Грац II
|
|
2026-12-05 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
ШВ Брегенц
|
|
2026-12-12 |
Фойтсберг
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2027-02-26 |
Флоридсдорфер
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2027-03-05 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
Фърст Виена
|
Флоридсдорфер следващи 6 срещи
|
2026-11-20 |
Флоридсдорфер
|
- |
Аустрия Виена II
|
|
2026-11-29 |
Херта Велс
|
- |
Флоридсдорфер
|
|
2026-12-05 |
Флоридсдорфер
|
- |
Фойтсберг
|
|
2026-12-11 |
Адмира Вакер
|
- |
Флоридсдорфер
|
|
2027-02-26 |
Флоридсдорфер
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2027-03-05 |
Лиферинг
|
- |
Флоридсдорфер
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.49 |
4.20 |
5.50 |
| Вероятност |
72% |
6% |
22% |
|
1 @ 1.49 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.14 |
2.45 |
| Вероятност |
75% |
25% |
|
1X @ 1.14 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.17 |
4.50 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.17 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.25 |
| Вероятност |
|
62% |
38% |
|
Над 2.5 @ 1.57 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.40 |
1.50 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.68 |
2.00 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!