Примера - Ел Салвадор
неделя, 11.03.2018
21:00
21:00

ФАС Санта Ана

Луис Анхел Фирпо
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Санта Ана |
| Гост: | Усулутан |
| Разстояние: | 139.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Оскар Куитено |
| Капацитет: | 16 000 |
| Размер: | 107 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 21:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.39 | 4.50 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 36% | 39% | 25% | 1.72 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.09 | 2.00 | 1.80 | 3.35 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 40% | 60% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2018-01-14 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 0 | ФАС Санта Ана |
| 2017-11-12 | Луис Анхел Фирпо | 0 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2017-09-10 | ФАС Санта Ана | 2 - 3 | Луис Анхел Фирпо |
| 2017-03-23 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2017-01-26 | ФАС Санта Ана | 1 - 2 | Луис Анхел Фирпо |
| 2016-10-13 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2016-08-11 | ФАС Санта Ана | 1 - 0 | Луис Анхел Фирпо |
| 2014-04-24 | ФАС Санта Ана | 2 - 1 | Луис Анхел Фирпо |
| 2014-02-27 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 2 | ФАС Санта Ана |
| 2013-10-13 | ФАС Санта Ана | 0 - 1 | Луис Анхел Фирпо |
| 2013-08-15 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2013-05-26 | ФАС Санта Ана | 0 - 3 | Луис Анхел Фирпо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 8% |
ФАС Санта Ана последни 12 срещи
| 2018-03-07 | Аудас | 2 - 3 | ФАС Санта Ана |
| 2018-02-25 | ФАС Санта Ана | 0 - 1 | Агила Сан Мигел |
| 2018-02-22 | Сонсонате | 1 - 3 | ФАС Санта Ана |
| 2018-02-18 | ФАС Санта Ана | 2 - 1 | Исидро Метапан |
| 2018-02-11 | Мун. Лименьо | 2 - 3 | ФАС Санта Ана |
| 2018-02-09 | ФАС Санта Ана | 1 - 2 | Алианса Салвадор |
| 2018-02-03 | Драгон | 0 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2018-01-28 | ФАС Санта Ана | 1 - 1 | Санта Текла |
| 2018-01-25 | Чалатенанго | 1 - 2 | ФАС Санта Ана |
| 2018-01-20 | Пасакина | 1 - 1 | ФАС Санта Ана |
| 2018-01-14 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 0 | ФАС Санта Ана |
| 2017-12-10 | Алианса Салвадор | 1 - 1 | ФАС Санта Ана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Луис Анхел Фирпо последни 12 срещи
| 2018-03-02 | Алианса Салвадор | 2 - 1 | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-02-25 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 0 | Аудас |
| 2018-02-22 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 1 | Драгон |
| 2018-02-18 | Агила Сан Мигел | 3 - 0 | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-02-11 | Луис Анхел Фирпо | 3 - 2 | Санта Текла |
| 2018-02-08 | Сонсонате | 1 - 1 | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-02-04 | Луис Анхел Фирпо | 0 - 1 | Чалатенанго |
| 2018-01-28 | Исидро Метапан | 1 - 1 | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-01-25 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 1 | Пасакина |
| 2018-01-21 | Мун. Лименьо | 0 - 0 | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-01-14 | Луис Анхел Фирпо | 1 - 0 | ФАС Санта Ана |
| 2017-11-25 | Исидро Метапан | 4 - 2 | Луис Анхел Фирпо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алианса Салвадор | 10 | +10 | 24 |
| 2 | Санта Текла | 10 | +15 | 20 |
| 3 | ФАС Санта Ана | 11 | +4 | 20 |
| 4 | Агила Сан Мигел | 11 | +2 | 17 |
| 5 | Пасакина | 11 | +1 | 16 |
| 6 | Сонсонате | 11 | -3 | 15 |
| 7 | Луис Анхел Фирпо | 11 | -2 | 14 |
| 8 | Мун. Лименьо | 11 | -1 | 12 |
| 9 | Чалатенанго | 11 | -2 | 11 |
| 10 | Драгон | 11 | -5 | 11 |
| 11 | Исидро Метапан | 11 | -8 | 9 |
| 12 | Аудас | 11 | -11 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| ФАС Санта Ана | |
| Луис Анхел Фирпо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ФАС Санта Ана | Луис Анхел Фирпо |
|---|---|---|---|
| 1 | Алианса Салвадор | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Санта Текла | 1 - 1 | |
| 3 | ФАС Санта Ана | - | |
| 4 | Агила Сан Мигел | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Пасакина | ||
| 6 | Сонсонате | 1 - 1 | |
| 7 | Луис Анхел Фирпо | - | |
| 8 | Мун. Лименьо | 0 - 0 | |
| 9 | Чалатенанго | ||
| 10 | Драгон | ||
| 11 | Исидро Метапан | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Аудас |
Класиране в шампионата
| ФАС Санта Ана | Луис Анхел Фирпо | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 20 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| ФАС Санта Ана | Луис Анхел Фирпо | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 3 |
3
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
0
3 2 |
Голове в шампионата
| ФАС Санта Ана | Луис Анхел Фирпо | |
|
Вкарани Получени |
17
13 |
10
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
5 |
3
7 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (65) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (153) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.31 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.05 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 17% |
ФАС Санта Ана следващи 6 срещи
| 2018-03-18 | ФАС Санта Ана | - | Пасакина |
| 2018-03-22 | ФАС Санта Ана | - | Чалатенанго |
| 2018-03-25 | Санта Текла | - | ФАС Санта Ана |
| 2018-03-29 | ФАС Санта Ана | - | Драгон |
| 2018-04-06 | Алианса Салвадор | - | ФАС Санта Ана |
| 2018-04-08 | ФАС Санта Ана | - | Мун. Лименьо |
Луис Анхел Фирпо следващи 6 срещи
| 2018-03-18 | Луис Анхел Фирпо | - | Мун. Лименьо |
| 2018-03-21 | Пасакина | - | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-03-25 | Луис Анхел Фирпо | - | Исидро Метапан |
| 2018-03-29 | Чалатенанго | - | Луис Анхел Фирпо |
| 2018-04-05 | Луис Анхел Фирпо | - | Сонсонате |
| 2018-04-08 | Санта Текла | - | Луис Анхел Фирпо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 3.39 | 4.50 |
| Вероятност | 36% | 39% | 25% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.00 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.09 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.35 | 1.28 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.87 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.82 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-03-11 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!