Линафут - Конго ДР

вторник, 21.12.2021
14:30
Етоал ду Киву

Етоал ду Киву

Симба Колвези

Симба Колвези

отложен
Инфо
Град
Домакин: Букаву
Гост: Колвези
Разстояние: 987.4 км
Начален час
Час: 14:30 (16:30 местно време)

Директни срещи

Няма данни в системата

Етоал ду Киву последни 8 срещи

2021-12-18 Етоал ду Киву 0 - 1 ТП Мазембе
2021-11-04 Куя Спорт 2 - 1 Етоал ду Киву
2021-11-01 ДК Мотема Пембе 0 - 0 Етоал ду Киву
2021-10-27 АК Рейнджърс 1 - 0 Етоал ду Киву
2021-10-13 Етоал ду Киву 0 - 0 Тшинкунку
2021-10-06 Дофинс Ноар 2 - 0 Етоал ду Киву
2021-09-24 Етоал ду Киву 1 - 1 АС Вита Клуб
2021-09-19 Етоал ду Киву 1 - 0 ОК Ренесанс
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 3 4 3 1 0
12% 38% 50% 38% 12% 0%

Симба Колвези последни 12 срещи

2021-12-16 АС Вита Клуб 5 - 0 Симба Колвези
2021-11-09 Симба Колвези 0 - 0 Маниема Юнион
2021-10-31 ТП Мазембе 2 - 0 Симба Колвези
2021-10-24 Блесинг 0 - 1 Симба Колвези
2021-10-17 Симба Колвези 0 - 2 Сент Елоа Лупопо
2021-10-04 ОК Ренесанс 1 - 2 Симба Колвези
2021-09-29 Егле ду Конго 2 - 1 Симба Колвези
2021-09-22 Симба Колвези 0 - 2 ДК Мотема Пембе
2021-05-30 Санга Баленде 0 - 2 Симба Колвези
2021-05-19 Симба Колвези 2 - 3 АС Вита Клуб
2021-05-16 Симба Колвези 1 - 0 ДК Мотема Пембе
2021-05-14 Сент Елоа Лупопо 3 - 0 Симба Колвези
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 9 5 2
33% 8% 58% 75% 42% 17%

Класиране Линафут

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 ТП Мазембе 12 11 1 0 24 2 +22 34
2 АС Вита Клуб 11 10 1 0 29 6 +23 31
3 Сент Елоа Лупопо 12 9 2 1 22 7 +15 29
4 Маниема Юнион 11 7 3 1 18 8 +10 24
5 ДК Мотема Пембе 10 5 3 2 13 6 +7 18
6 АК Рейнджърс 10 5 1 4 9 9 0 16
7 ЖС Груп Базано 9 4 2 3 8 8 0 14
8 Блесинг 10 3 3 4 10 8 +2 12
9 Дон Боско 8 3 3 2 6 7 -1 12
10 Лубумбаши Спорт 12 3 3 6 11 17 -6 12
11 Куя Спорт 10 3 2 5 11 15 -4 11
12 Дофинс Ноар 8 3 1 4 8 8 0 10
13 ОК Ренесанс 11 1 5 5 9 15 -6 8
14 Санга Баленде 8 2 2 4 6 14 -8 8
15 Симба Колвези 8 2 1 5 4 14 -10 7
16 Етоал ду Киву 8 1 3 4 3 7 -4 6
17 Расинг Киншаса 10 1 3 6 7 13 -6 6
18 Тшинкунку 11 0 6 5 6 15 -9 6
19 Панда Ликази 9 0 5 4 4 8 -4 5
20 Егле ду Конго 12 1 2 9 3 24 -21 5

Хронология на изиграните мачове

Етоал ду Киву         
Симба Колвези         
Домакин         
Гост         

Мачове Домакин/Гост

Отбор Етоал ду Киву Симба Колвези
1 ТП Мазембе 0 - 1 2 - 0
2 АС Вита Клуб 1 - 1 5 - 0
3 Сент Елоа Лупопо    
4 Маниема Юнион    
5 ДК Мотема Пембе    
6 АК Рейнджърс    
7 ЖС Груп Базано    
8 Блесинг   0 - 1
9 Дон Боско    
10 Лубумбаши Спорт    
11 Куя Спорт    
12 Дофинс Ноар    
13 ОК Ренесанс 1 - 0 1 - 2
14 Санга Баленде    
15 Симба Колвези   -
16 Етоал ду Киву -  
17 Расинг Киншаса    
18 Тшинкунку 0 - 0  
19 Панда Ликази    
20 Егле ду Конго   2 - 1

Класиране в шампионата

  Етоал ду Киву Симба Колвези
Позиция 16 15
Точки 6 7
  Домакин Гост
Позиция 11 8
Точки 5 6

Форма в шампионата

  Етоал ду Киву Симба Колвези
Победи
Равни
Загуби
1  
3    
4     
2   
1  
5      
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
1  
2   
1  
2   
0  
3    

Голове в шампионата

  Етоал ду Киву Симба Колвези
Вкарани
Получени
3    
7        
4     
14               
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
2   
2   
4     
10           

Обща статистика за Линафут

Мачове   (100)
Победа за домакина 35%
Равен 26%
Победа за госта 39%
Изиграни мачове 100%
Голове   (211)
Средно голове на мач 2.11
Домакинът е отбелязал средно 1.04
Гостът е отбелязал средно 1.07
Домакинът е отбелязал в 66%
Гостът е отбелязал в 64%
Гол/Гол 40%
Над 1.5 66%
Над 2.5 40%
Над 3.5 10%

Етоал ду Киву следващи 6 срещи

2021-12-23 Етоал ду Киву - Симба Колвези
2022-01-04 Етоал ду Киву - Блесинг
2022-01-08 Етоал ду Киву - Санга Баленде
2022-01-12 Етоал ду Киву - Панда Ликази
2022-01-23 Маниема Юнион - Етоал ду Киву
2022-01-30 Етоал ду Киву - Егле ду Конго

Симба Колвези следващи 6 срещи

2021-12-23 Етоал ду Киву - Симба Колвези
2021-12-28 Санга Баленде - Симба Колвези
2022-01-04 Симба Колвези - Тшинкунку
2022-01-08 Симба Колвези - Дон Боско
2022-01-11 Лубумбаши Спорт - Симба Колвези
2022-01-19 ЖС Груп Базано - Симба Колвези

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-12-21 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!