Купа на Лигата - Япония
сряда, 02.09.2026
11:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Мацуяма |
| Гост: |
Акита |
| Разстояние: |
923.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Нинжинир
|
| Капацитет: |
20 000 |
| Размер: |
106 x 69 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
3.20 |
2.63 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 35% |
32% |
33% |
1.33 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 67% |
33% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Последни 8 директни срещи
|
2025-09-14 |
Блаублиц Акита
|
3 - 2 |
Ехиме ФК
|
|
2025-03-26 |
Ехиме ФК
|
0 - 2 |
Блаублиц Акита
|
|
2025-02-23 |
Ехиме ФК
|
1 - 2 |
Блаублиц Акита
|
|
2024-08-25 |
Блаублиц Акита
|
0 - 0 |
Ехиме ФК
|
|
2024-02-25 |
Ехиме ФК
|
1 - 0 |
Блаублиц Акита
|
|
2024-01-31 |
Блаублиц Акита
|
1 - 1 |
Ехиме ФК
|
|
2021-10-02 |
Блаублиц Акита
|
0 - 2 |
Ехиме ФК
|
|
2021-07-04 |
Ехиме ФК
|
1 - 3 |
Блаублиц Акита
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
4 |
|
6 |
3 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
38% |
25% |
Ехиме ФК последни 12 срещи
|
2026-08-26 |
В-Варен Нагазаки
|
3 - 2 |
Ехиме ФК
|
|
2026-06-06 |
Фуджиеда МИФК
|
1 - 0 |
Ехиме ФК
|
|
2026-05-30 |
Ехиме ФК
|
0 - 1 |
Роасо Кумамото
|
|
2026-05-23 |
Алб. Ниигата
|
2 - 1 |
Ехиме ФК
|
|
2026-05-17 |
Кочи Юнайтед
|
0 - 1 |
Ехиме ФК
|
|
2026-05-10 |
Ехиме ФК
|
0 - 2 |
Каталер Тояма
|
|
2026-05-06 |
Зв. Канадзава
|
0 - 2 |
Ехиме ФК
|
|
2026-05-02 |
Токушима Вортис
|
0 - 6 |
Ехиме ФК
|
|
2026-04-29 |
Ехиме ФК
|
0 - 2 |
Имабари
|
|
2026-04-26 |
Ехиме ФК
|
3 - 0 |
Каматамаре С.
|
|
2026-04-17 |
Осака
|
0 - 1 |
Ехиме ФК
|
|
2026-04-12 |
Ехиме ФК
|
3 - 2 |
Нара Клуб
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
0% |
50% |
|
67% |
42% |
25% |
Блаублиц Акита последни 12 срещи
|
2026-08-29 |
Ванрауре Хачинохе
|
1 - 0 |
Блаублиц Акита
|
|
2026-08-26 |
Имабари
|
4 - 1 |
Блаублиц Акита
|
|
2026-08-22 |
Блаублиц Акита
|
3 - 0 |
Вентфорет Кофу
|
|
2026-08-15 |
Блаублиц Акита
|
0 - 4 |
Каталер Тояма
|
|
2026-08-08 |
Джубило Ивата
|
1 - 1 |
Блаублиц Акита
|
|
2026-06-07 |
Блаублиц Акита
|
0 - 2 |
Кагошима Юн.
|
|
2026-05-31 |
Блаублиц Акита
|
1 - 1 |
К. Сапоро
|
|
2026-05-24 |
Блаублиц Акита
|
1 - 0 |
Точиги Сити
|
|
2026-05-17 |
Блаублиц Акита
|
3 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2026-05-10 |
Точиги СК
|
0 - 0 |
Блаублиц Акита
|
|
2026-05-06 |
Блаублиц Акита
|
0 - 1 |
Сагамихара
|
|
2026-05-02 |
Вегалта Сендай
|
1 - 3 |
Блаублиц Акита
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
33% |
Класиране Ехиме ФК
Няма данни в системата
Класиране Джей Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Омия Ардижа |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
10 |
| 2 |
Монтедио Ямагата |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
1 |
+6 |
9 |
| 3 |
Фуджиеда МИФК |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
Алб. Ниигата |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
9 |
| 5 |
Шонан Белмар |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 6 |
Вегалта Сендай |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 7 |
Джубило Ивата |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
Йокохама ФК |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
7 |
| 9 |
Каталер Тояма |
4 |
2 |
0 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
6 |
| 10 |
Точиги Сити |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 11 |
Ванрауре Хачинохе |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
6 |
| 12 |
Саган Тошу |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
5 |
0 |
5 |
| 13 |
Оита Тринита |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 14 |
Блаублиц Акита |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 15 |
Токушима Вортис |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 16 |
Вентфорет Кофу |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 17 |
К. Сапоро |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 18 |
Иваки |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 19 |
Тегеваджаро М. |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 20 |
Имабари |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
0 |
Ехиме ФК следващи срещи
Няма данни в системата
Блаублиц Акита следващи срещи
Няма данни в системата
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.35 |
3.20 |
2.63 |
| Вероятност |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.53 |
| Вероятност |
53% |
47% |
|
1X @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
67% |
33% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.65 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.00 |
1.22 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.22 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.91 |
1.80 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-02 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!