Лига I - Румъния
събота, 05.09.2026
18:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Букурещ |
| Гост: |
Букурещ |
| Стадион |
| Стадион: |
Динамо
|
| Капацитет: |
15 032 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.25 |
2.80 |
1 |
|
|
|
1.36 |
1.53 |
| 48% |
22% |
30% |
2.25 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 69% |
31% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-05-29 |
Динамо Букурещ
|
1 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2025-12-06 |
ФК ФКСБ
|
0 - 0 |
Динамо Букурещ
|
|
2025-08-02 |
Динамо Букурещ
|
4 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2025-05-05 |
ФК ФКСБ
|
3 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2025-03-30 |
Динамо Букурещ
|
1 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2025-02-23 |
ФК ФКСБ
|
2 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2024-10-30 |
Динамо Букурещ
|
0 - 4 |
ФК ФКСБ
|
|
2024-10-20 |
Динамо Букурещ
|
0 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2023-11-26 |
Динамо Букурещ
|
0 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2023-07-22 |
ФК ФКСБ
|
2 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2022-01-30 |
Динамо Букурещ
|
0 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2021-09-12 |
ФК ФКСБ
|
6 - 0 |
Динамо Букурещ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
10 |
8 |
4 |
| 8% |
17% |
75% |
|
83% |
67% |
33% |
Динамо Букурещ последни 12 срещи
|
2026-08-29 |
Корвинул
|
1 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-08-22 |
Динамо Букурещ
|
2 - 1 |
Унив. Клуж
|
|
2026-08-15 |
Рапид Букурещ
|
0 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-08-08 |
Динамо Букурещ
|
4 - 0 |
Волунтари
|
|
2026-07-31 |
Оцелул Галац
|
1 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-07-25 |
Динамо Букурещ
|
5 - 1 |
Унив. Крайова
|
|
2026-07-19 |
Петролул Плоещ
|
1 - 0 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-07-01 |
Омония Никозия
|
2 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-06-20 |
Гурник Ленчна
|
1 - 2 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-05-29 |
Динамо Букурещ
|
1 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-05-23 |
Унив. Клуж
|
1 - 1 |
Динамо Букурещ
|
|
2026-05-16 |
Динамо Букурещ
|
0 - 0 |
Клуж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
ФК ФКСБ последни 12 срещи
|
2026-09-02 |
Арджеш Питещ
|
0 - 5 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-08-30 |
ФК ФКСБ
|
1 - 3 |
УТА Арад
|
|
2026-08-23 |
Клуж
|
1 - 0 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-08-17 |
ФК ФКСБ
|
3 - 2 |
Ботошани
|
|
2026-08-10 |
Сепси ОСК
|
0 - 0 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-08-03 |
ФК ФКСБ
|
2 - 2 |
Фарул Констанца
|
|
2026-07-30 |
Ауда Кекава
|
4 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-07-26 |
Чиксереда
|
0 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-07-23 |
ФК ФКСБ
|
2 - 3 |
Ауда Кекава
|
|
2026-07-17 |
ФК ФКСБ
|
2 - 0 |
Арджеш Питещ
|
|
2026-07-05 |
Роял Юнион СЖ
|
4 - 0 |
ФК ФКСБ
|
|
2026-05-29 |
Динамо Букурещ
|
1 - 1 |
ФК ФКСБ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
7 |
7 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
58% |
58% |
Класиране Лига I
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Букурещ |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
5 |
+9 |
14 |
| 2 |
Рапид Букурещ |
7 |
3 |
3 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
12 |
| 3 |
Петролул Плоещ |
7 |
4 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
12 |
| 4 |
Унив. Крайова |
7 |
3 |
2 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
11 |
| 5 |
ФК ФКСБ |
7 |
3 |
2 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 6 |
Корвинул |
7 |
2 |
4 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 7 |
Фарул Констанца |
7 |
2 |
4 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 8 |
Оцелул Галац |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
10 |
| 9 |
Сепси ОСК |
7 |
2 |
4 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
10 |
| 10 |
Арджеш Питещ |
7 |
3 |
1 |
3 |
4 |
5 |
-1 |
10 |
| 11 |
Клуж |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
9 |
| 12 |
Унив. Клуж |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 13 |
Ботошани |
7 |
1 |
4 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 14 |
УТА Арад |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 15 |
Волунтари |
7 |
1 |
2 |
4 |
7 |
18 |
-11 |
5 |
| 16 |
Чиксереда |
7 |
0 |
1 |
6 |
4 |
13 |
-9 |
1 |
Хронология на изиграните мачове
| Динамо Букурещ |
|
| ФК ФКСБ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Динамо Букурещ |
ФК ФКСБ |
| 1 |
Динамо Букурещ |
- |
|
| 2 |
Рапид Букурещ |
|
|
| 3 |
Петролул Плоещ |
|
|
| 4 |
Унив. Крайова |
5 - 1 |
|
| 5 |
ФК ФКСБ |
|
- |
| 6 |
Корвинул |
|
|
| 7 |
Фарул Констанца |
|
|
| 8 |
Оцелул Галац |
|
|
| 9 |
Сепси ОСК |
|
0 - 0 |
| 10 |
Арджеш Питещ |
|
|
| 11 |
Клуж |
|
1 - 0 |
| 12 |
Унив. Клуж |
2 - 1 |
|
| 13 |
Ботошани |
|
|
| 14 |
УТА Арад |
|
|
| 15 |
Волунтари |
4 - 0 |
|
| 16 |
Чиксереда |
|
0 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Динамо Букурещ |
ФК ФКСБ |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани голове |
14 |
10 |
| Получени голове |
5 |
8 |
| Средно вкарани |
2.00 |
1.43 |
| Средно получени |
0.71 |
1.14 |
| Мачове вкарал |
86% |
71% |
| Мачове получил |
71% |
57% |
| Гол/Гол |
57% |
43% |
| Над 1.5 |
71% |
71% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани голове |
11 |
2 |
| Получени голове |
2 |
1 |
| Средно вкарани |
3.67 |
0.67 |
| Средно получени |
0.67 |
0.33 |
| Мачове вкарал |
100% |
33% |
| Мачове получил |
67% |
33% |
| Гол/Гол |
67% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
33% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
Обща статистика за Лига I
| Мачове (55) |
| Победа за домакина |
51% |
| Равен |
33% |
| Победа за госта |
16% |
| Изиграни мачове |
23% |
| Голове (132) |
| Средно голове на мач |
2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.56 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.84 |
| Домакинът е отбелязал в |
80% |
| Гостът е отбелязал в |
56% |
| Гол/Гол |
47% |
| Над 1.5 |
65% |
| Над 2.5 |
44% |
| Над 3.5 |
29% |
Динамо Букурещ следващи 6 срещи
|
2026-09-12 |
Чиксереда
|
- |
Динамо Букурещ
|
|
2026-09-19 |
Динамо Букурещ
|
- |
Фарул Констанца
|
|
2026-10-10 |
Сепси ОСК
|
- |
Динамо Букурещ
|
|
2026-10-17 |
Динамо Букурещ
|
- |
Ботошани
|
|
2026-10-24 |
Клуж
|
- |
Динамо Букурещ
|
|
2026-10-31 |
Динамо Букурещ
|
- |
УТА Арад
|
ФК ФКСБ следващи 6 срещи
|
2026-09-12 |
ФК ФКСБ
|
- |
Петролул Плоещ
|
|
2026-09-19 |
Унив. Крайова
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2026-10-10 |
ФК ФКСБ
|
- |
Оцелул Галац
|
|
2026-10-17 |
Волунтари
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2026-10-24 |
ФК ФКСБ
|
- |
Рапид Букурещ
|
|
2026-10-31 |
Унив. Клуж
|
- |
ФК ФКСБ
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.25 |
3.25 |
2.80 |
| Вероятност |
48% |
22% |
30% |
|
1 @ 2.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.53 |
| Вероятност |
61% |
39% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.75 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.95 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 2.5 @ 1.95 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.33 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.67 |
2.10 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 2.10 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-04 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!