Лига МХ - Мексико
неделя, 11.02.2018
18:00
18:00

Деп. Толука

Монтерей
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Толука |
| Гост: | Монтерей |
| Разстояние: | 712.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Немесио Диес |
| Капацитет: | 27 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.29 | 2.37 | X | 1.60 | 1.41 | |||
| 32% | 32% | 36% | 3.29 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 40% | 60% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-08-24 | Монтерей | 4 - 1 | Деп. Толука |
| 2017-04-16 | Деп. Толука | 1 - 1 | Монтерей |
| 2016-10-23 | Монтерей | 1 - 1 | Деп. Толука |
| 2016-05-08 | Монтерей | 1 - 2 | Деп. Толука |
| 2015-11-22 | Деп. Толука | 3 - 1 | Монтерей |
| 2015-03-08 | Монтерей | 3 - 2 | Деп. Толука |
| 2014-09-21 | Деп. Толука | 1 - 0 | Монтерей |
| 2014-01-26 | Деп. Толука | 2 - 0 | Монтерей |
| 2013-08-04 | Монтерей | 1 - 1 | Деп. Толука |
| 2013-04-07 | Деп. Толука | 1 - 0 | Монтерей |
| 2012-11-08 | Монтерей | 2 - 2 | Деп. Толука |
| 2012-03-18 | Деп. Толука | 1 - 1 | Монтерей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Деп. Толука последни 12 срещи
| 2018-02-08 | Деп. Толука | 2 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2018-02-04 | Некакса | 0 - 0 | Деп. Толука |
| 2018-01-28 | Деп. Толука | 1 - 1 | Крус Асул |
| 2018-01-25 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Деп. Толука |
| 2018-01-20 | Атлас | 1 - 3 | Деп. Толука |
| 2018-01-14 | Леон | 3 - 1 | Деп. Толука |
| 2018-01-11 | Деп. Толука | 2 - 2 | Сакатекас |
| 2018-01-07 | Деп. Толука | 1 - 1 | Гуадалахара |
| 2017-11-26 | Атлетико Морелия | 2 - 1 | Деп. Толука |
| 2017-11-23 | Деп. Толука | 2 - 1 | Атлетико Морелия |
| 2017-11-19 | Деп. Толука | 3 - 1 | Тихуана |
| 2017-11-06 | Веракрус | 0 - 1 | Деп. Толука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Монтерей последни 12 срещи
| 2018-02-04 | Монтерей | 5 - 1 | Леон |
| 2018-01-28 | Гуадалахара | 1 - 2 | Монтерей |
| 2018-01-25 | Монтерей | 3 - 1 | Корекаминос УАТ |
| 2018-01-21 | Монтерей | 0 - 0 | Тихуана |
| 2018-01-18 | Дорадос Синалоа | 1 - 2 | Монтерей |
| 2018-01-15 | Веракрус | 0 - 2 | Монтерей |
| 2018-01-07 | Монтерей | 1 - 1 | Атлетико Морелия |
| 2017-12-22 | Монтерей | 1 - 0 | Пачука |
| 2017-12-11 | Монтерей | 1 - 2 | УАНЛ Тигрес |
| 2017-12-08 | УАНЛ Тигрес | 1 - 1 | Монтерей |
| 2017-12-04 | Монтерей | 4 - 0 | Атлетико Морелия |
| 2017-12-01 | Атлетико Морелия | 0 - 1 | Монтерей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | УНАМ Пумас | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Монтерей | 5 | +7 | 11 |
| 3 | Америка Мексико | 5 | +6 | 11 |
| 4 | Атлетико Морелия | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Пуебла | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Тихуана | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Сантос Лагуна | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Керетаро | 6 | +1 | 7 |
| 9 | УАНЛ Тигрес | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Леон | 5 | -5 | 7 |
| 11 | Крус Асул | 5 | +1 | 6 |
| 12 | Деп. Толука | 5 | 0 | 6 |
| 13 | Некакса | 5 | +1 | 5 |
| 14 | Веракрус | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Пачука | 5 | -1 | 4 |
| 16 | Гуадалахара | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Атлас | 5 | -5 | 3 |
| 18 | Лобос БУАП | 5 | -10 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Деп. Толука | |
| Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Деп. Толука | Монтерей |
|---|---|---|---|
| 1 | УНАМ Пумас | ||
| 2 | Монтерей | - | |
| 3 | Америка Мексико | ||
| 4 | Атлетико Морелия | ||
| 5 | Пуебла | ||
| 6 | Тихуана | ||
| 7 | Сантос Лагуна | ||
| 8 | Керетаро | ||
| 9 | УАНЛ Тигрес | ||
| 10 | Леон | ||
| 11 | Крус Асул | 1 - 1 | |
| 12 | Деп. Толука | - | |
| 13 | Некакса | ||
| 14 | Веракрус | 0 - 2 | |
| 15 | Пачука | ||
| 16 | Гуадалахара | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | Атлас | ||
| 18 | Лобос БУАП |
Класиране в шампионата
| Деп. Толука | Монтерей | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 6 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 2 | 6 |
Форма в шампионата
| Деп. Толука | Монтерей | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 1 |
3
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Деп. Толука | Монтерей | |
|
Вкарани Получени |
6
6 |
10
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
2 |
4
1 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (114) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 30% |
Деп. Толука следващи 6 срещи
| 2018-02-15 | Пуебла | - | Деп. Толука |
| 2018-02-18 | Деп. Толука | - | Сантос Лагуна |
| 2018-02-21 | Сакатекас | - | Деп. Толука |
| 2018-02-24 | Керетаро | - | Деп. Толука |
| 2018-03-04 | Деп. Толука | - | Пачука |
| 2018-03-07 | Деп. Толука | - | Алебрихес Оахака |
Монтерей следващи 6 срещи
| 2018-02-15 | Монтерей | - | Крус Асул |
| 2018-02-18 | Некакса | - | Монтерей |
| 2018-02-21 | Монтерей | - | Дорадос Синалоа |
| 2018-02-24 | Атлас | - | Монтерей |
| 2018-02-28 | Корекаминос УАТ | - | Монтерей |
| 2018-03-04 | Монтерей | - | Пуебла |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.89 | 3.29 | 2.37 |
| Вероятност | 32% | 32% | 36% |
| X @ 3.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 1.41 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.39 | 1.30 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.04 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-02-11 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!