Примера Дивисион - Уругвай
събота, 06.02.2021
22:15
22:15

Деп. Малдонадо

М. Уондърърс
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Малдонадо |
| Гост: | Монтевидео |
| Разстояние: | 111.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 22:15 (19:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.00 | 2.40 | 1X | 1.53 | 1.40 | |||
| 40% | 27% | 33% | 1.53 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 90% | 10% | 67% | 33% | 42% | 58% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-08-15 | М. Уондърърс | 2 - 2 | Деп. Малдонадо |
Деп. Малдонадо последни 12 срещи
| 2021-02-02 | Серо Ларго Мело | 1 - 2 | Деп. Малдонадо |
| 2021-01-30 | Деп. Малдонадо | 3 - 1 | Рентистас |
| 2021-01-22 | Деп. Малдонадо | 2 - 4 | Ливърпул М. |
| 2021-01-18 | Бостън Ривър | 5 - 0 | Деп. Малдонадо |
| 2020-12-13 | Деп. Малдонадо | 1 - 1 | Данубио |
| 2020-11-28 | Феникс | 1 - 1 | Деп. Малдонадо |
| 2020-11-21 | Деп. Малдонадо | 2 - 1 | Ривър Плейт М. |
| 2020-11-11 | Деп. Малдонадо | 3 - 1 | Дефенсор Сп. |
| 2020-11-08 | Пенярол | 4 - 1 | Деп. Малдонадо |
| 2020-10-31 | Деп. Малдонадо | 1 - 2 | Насионал М. |
| 2020-10-18 | Бостън Ривър | 5 - 1 | Деп. Малдонадо |
| 2020-10-11 | Насионал М. | 1 - 1 | Деп. Малдонадо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 75% | 50% |
М. Уондърърс последни 12 срещи
| 2021-02-04 | М. Уондърърс | 2 - 2 | Бостън Ривър |
| 2021-01-31 | Насионал М. | 2 - 1 | М. Уондърърс |
| 2021-01-21 | М. Уондърърс | 2 - 0 | Данубио |
| 2021-01-18 | Дефенсор Сп. | 1 - 1 | М. Уондърърс |
| 2021-01-14 | Насионал М. | 0 - 0 | М. Уондърърс |
| 2020-12-06 | М. Уондърърс | 2 - 2 | Пласа Колония |
| 2020-11-30 | Ливърпул М. | 2 - 3 | М. Уондърърс |
| 2020-11-23 | М. Уондърърс | 3 - 0 | Прогресо |
| 2020-11-10 | М. Уондърърс | 1 - 0 | Серо Ларго Мело |
| 2020-11-07 | Торке | 1 - 2 | М. Уондърърс |
| 2020-10-25 | М. Уондърърс | 2 - 2 | Рентистас |
| 2020-10-19 | Серо Монтевидео | 1 - 0 | М. Уондърърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бостън Ривър | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Ливърпул М. | 4 | +6 | 8 |
| 3 | Торке | 4 | +5 | 8 |
| 4 | Насионал М. | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Ривър Плейт М. | 4 | -3 | 6 |
| 6 | Деп. Малдонадо | 4 | -4 | 6 |
| 7 | М. Уондърърс | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Пласа Колония | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Пенярол | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Дефенсор Сп. | 4 | -1 | 5 |
| 11 | Серо Ларго Мело | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Серо Монтевидео | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Феникс | 4 | -2 | 4 |
| 14 | Прогресо | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Данубио | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Рентистас | 4 | -3 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Деп. Малдонадо | |
| М. Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Деп. Малдонадо | М. Уондърърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Бостън Ривър | ||
| 2 | Ливърпул М. | 2 - 4 | |
| 3 | Торке | ||
| 4 | Насионал М. | 2 - 1 | |
| 5 | Ривър Плейт М. | ||
| 6 | Деп. Малдонадо | - | |
| 7 | М. Уондърърс | - | |
| 8 | Пласа Колония | ||
| 9 | Пенярол | ||
| 10 | Дефенсор Сп. | 1 - 1 | |
| 11 | Серо Ларго Мело | ||
| 12 | Серо Монтевидео | ||
| 12 | Феникс | ||
| 14 | Прогресо | ||
| 15 | Данубио | ||
| 16 | Рентистас | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Деп. Малдонадо | М. Уондърърс | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 6 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 16 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Деп. Малдонадо | М. Уондърърс | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 2 |
1
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Деп. Малдонадо | М. Уондърърс | |
|
Вкарани Получени |
7
11 |
6
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
5 |
2
3 |
Обща статистика за Примера Дивисион
| Мачове (32) | |
| Победа за домакина | 22% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (81) | |
| Средно голове на мач | 2.53 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.12 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 59% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 28% |
Деп. Малдонадо следващи 6 срещи
| 2021-02-11 | Пенярол | - | Деп. Малдонадо |
| 2021-02-14 | Деп. Малдонадо | - | Ривър Плейт М. |
| 2021-02-18 | Торке | - | Деп. Малдонадо |
| 2021-02-22 | Деп. Малдонадо | - | Пласа Колония |
| 2021-03-02 | Прогресо | - | Деп. Малдонадо |
| 2021-03-08 | Деп. Малдонадо | - | Феникс |
М. Уондърърс следващи 6 срещи
| 2021-02-10 | М. Уондърърс | - | Рентистас |
| 2021-02-13 | Серо Ларго Мело | - | М. Уондърърс |
| 2021-02-17 | Ливърпул М. | - | М. Уондърърс |
| 2021-02-21 | М. Уондърърс | - | Пенярол |
| 2021-02-27 | Ривър Плейт М. | - | М. Уондърърс |
| 2021-03-05 | М. Уондърърс | - | Торке |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 3.00 | 2.40 |
| Вероятност | 40% | 27% | 33% |
| 1X @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.40 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 90% | 10% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 2.5 @ 2.15 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-06 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!