Суперлига - Сърбия
събота, 17.02.2018
13:30
13:30

Цървена Звезда

Явор Иваница
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белград |
| Гост: | Иваница |
| Разстояние: | 138.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Райко Митич |
| Капацитет: | 55 538 |
| Размер: | 110 x 73 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 8.00 | 17.00 | 1 | 1.02 | 4.82 | |||
| 69% | 16% | 15% | 1.10 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.40 | 1.44 | 2.70 | 2.15 | 1.62 | ||||||
| 72% | 28% | 49% | 51% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-09-09 | Явор Иваница | 0 - 2 | Цървена Звезда |
| 2017-05-17 | Явор Иваница | 0 - 3 | Цървена Звезда |
| 2017-03-12 | Цървена Звезда | 3 - 0 | Явор Иваница |
| 2016-10-02 | Явор Иваница | 2 - 4 | Цървена Звезда |
| 2015-12-16 | Явор Иваница | 0 - 3 | Цървена Звезда |
| 2015-08-23 | Цървена Звезда | 1 - 0 | Явор Иваница |
| 2014-02-22 | Цървена Звезда | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2013-08-11 | Явор Иваница | 4 - 2 | Цървена Звезда |
| 2013-02-27 | Цървена Звезда | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2012-10-03 | Явор Иваница | 1 - 2 | Цървена Звезда |
| 2012-03-10 | Явор Иваница | 1 - 3 | Цървена Звезда |
| 2011-08-21 | Цървена Звезда | 2 - 0 | Явор Иваница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 11 | 9 | 3 | |
| 92% | 0% | 8% | 92% | 75% | 25% |
Цървена Звезда последни 12 срещи
| 2018-02-13 | Цървена Звезда | 0 - 0 | ЦСКА Москва |
| 2018-02-07 | Зенит Петербург | 1 - 0 | Цървена Звезда |
| 2018-01-31 | Цървена Звезда | 1 - 1 | Амкар Перм |
| 2017-12-13 | Партизан | 1 - 1 | Цървена Звезда |
| 2017-12-10 | Цървена Звезда | 3 - 0 | Борац Чачак |
| 2017-12-07 | Цървена Звезда | 1 - 0 | Кьолн |
| 2017-12-02 | Бачка Паланка | 2 - 2 | Цървена Звезда |
| 2017-11-29 | Цървена Звезда | 5 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2017-11-26 | Чукарички | 1 - 2 | Цървена Звезда |
| 2017-11-23 | БАТЕ Борисов | 0 - 0 | Цървена Звезда |
| 2017-11-18 | Цървена Звезда | 6 - 1 | Рад Белград |
| 2017-11-15 | Борац Чачак | 0 - 4 | Цървена Звезда |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 50% | 33% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2017-12-13 | Явор Иваница | 0 - 1 | Напредак |
| 2017-12-09 | Войводина | 0 - 3 | Явор Иваница |
| 2017-12-03 | Явор Иваница | 0 - 3 | Вождовац |
| 2017-11-29 | Сп. Суботица | 4 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-11-25 | Мачва Шабац | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2017-11-19 | Явор Иваница | 0 - 2 | Партизан |
| 2017-11-04 | Борац Чачак | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2017-10-29 | Бачка Паланка | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2017-10-25 | Инджия | 0 - 3 | Явор Иваница |
| 2017-10-21 | Явор Иваница | 1 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2017-10-14 | Чукарички | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-09-30 | Явор Иваница | 3 - 2 | Рад Белград |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 22 | +47 | 55 |
| 2 | Партизан | 22 | +24 | 46 |
| 3 | Сп. Суботица | 23 | +17 | 40 |
| 4 | Раднички Ниш | 22 | +4 | 39 |
| 5 | Чукарички | 22 | +9 | 38 |
| 6 | Напредак | 23 | +6 | 37 |
| 7 | Вождовац | 22 | +15 | 36 |
| 8 | Войводина | 22 | +3 | 33 |
| 9 | Младост Лучани | 22 | +1 | 30 |
| 10 | Радник Сурдулица | 22 | -16 | 25 |
| 11 | Мачва Шабац | 22 | -10 | 24 |
| 12 | Бачка Паланка | 22 | -15 | 21 |
| 13 | Земун | 22 | -14 | 21 |
| 14 | Явор Иваница | 22 | -21 | 15 |
| 15 | Борац Чачак | 22 | -21 | 15 |
| 16 | Рад Белград | 22 | -29 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Цървена Звезда | |
| Явор Иваница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Цървена Звезда | Явор Иваница |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | - | |
| 2 | Партизан | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Сп. Суботица | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 4 | Раднички Ниш | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Чукарички | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Напредак | 2 - 1 | |
| 7 | Вождовац | 1 - 0 | |
| 8 | Войводина | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Младост Лучани | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Радник Сурдулица | 5 - 0 | |
| 11 | Мачва Шабац | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Бачка Паланка | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Земун | ||
| 14 | Явор Иваница | - | |
| 15 | Борац Чачак | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Рад Белград | 6 - 1 |
Класиране в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
| Позиция | 1 | 14 |
| Точки | 55 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 13 |
| Точки | 31 | 5 |
Форма в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
|
Победи Равни Загуби |
18
3 1 |
4
3 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
1 0 |
1
2 8 |
Голове в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
|
Вкарани Получени |
55
8 |
14
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
32
3 |
8
18 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (177) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (466) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 28% |
Цървена Звезда следващи 6 срещи
| 2018-02-21 | ЦСКА Москва | - | Цървена Звезда |
| 2018-02-25 | Сп. Суботица | - | Цървена Звезда |
| 2018-03-03 | Цървена Звезда | - | Вождовац |
| 2018-03-07 | Войводина | - | Цървена Звезда |
| 2018-03-11 | Цървена Звезда | - | Напредак |
| 2018-03-14 | Мачва Шабац | - | Цървена Звезда |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2018-02-24 | Явор Иваница | - | Младост Лучани |
| 2018-03-03 | Земун | - | Явор Иваница |
| 2018-03-07 | Явор Иваница | - | Раднички Ниш |
| 2018-03-11 | Рад Белград | - | Явор Иваница |
| 2018-03-14 | Явор Иваница | - | Партизан |
| 2018-03-18 | Явор Иваница | - | Чукарички |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 8.00 | 17.00 |
| Вероятност | 69% | 16% | 15% |
| 1 @ 1.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.02 | 4.82 |
| Вероятност | 81% | 19% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 5.40 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 2.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.62 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.62 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.66 | 1.42 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Без @ 1.42 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-02-17 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!