Лига МХ - Мексико
неделя, 21.02.2021
01:00
01:00

Крус Асул

Деп. Толука
3 - 2
(2 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мексико |
| Гост: | Толука |
| Разстояние: | 58.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ацтека |
| Капацитет: | 87 523 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 4.20 | 1X | 1.20 | 2.00 | |||
| 42% | 22% | 36% | 1.20 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 65% | 35% | 32% | 68% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-04 | Деп. Толука | 2 - 0 | Крус Асул |
| 2020-07-09 | Крус Асул | 1 - 0 | Деп. Толука |
| 2020-02-02 | Деп. Толука | 3 - 3 | Крус Асул |
| 2019-07-28 | Крус Асул | 1 - 1 | Деп. Толука |
| 2019-02-10 | Деп. Толука | 1 - 1 | Крус Асул |
| 2018-08-23 | Крус Асул | 1 - 0 | Деп. Толука |
| 2018-01-28 | Деп. Толука | 1 - 1 | Крус Асул |
| 2017-08-12 | Крус Асул | 0 - 0 | Деп. Толука |
| 2017-04-14 | Деп. Толука | 0 - 2 | Крус Асул |
| 2016-09-21 | Крус Асул | 0 - 1 | Деп. Толука |
| 2016-05-01 | Деп. Толука | 0 - 2 | Крус Асул |
| 2015-11-07 | Крус Асул | 1 - 2 | Деп. Толука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 2 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 17% | 8% |
Крус Асул последни 12 срещи
| 2021-02-18 | УАНЛ Тигрес | 0 - 2 | Крус Асул |
| 2021-02-06 | Некакса | 0 - 2 | Крус Асул |
| 2021-01-31 | Крус Асул | 4 - 1 | Керетаро |
| 2021-01-26 | Пачука | 0 - 1 | Крус Асул |
| 2021-01-17 | Крус Асул | 0 - 1 | Пуебла |
| 2021-01-11 | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Крус Асул |
| 2020-12-17 | Лос Анджелис ФК | 2 - 1 | Крус Асул |
| 2020-12-07 | УНАМ Пумас | 4 - 0 | Крус Асул |
| 2020-12-04 | Крус Асул | 4 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2020-11-30 | Крус Асул | 0 - 1 | УАНЛ Тигрес |
| 2020-11-27 | УАНЛ Тигрес | 1 - 3 | Крус Асул |
| 2020-11-08 | Крус Асул | 1 - 2 | УНАМ Пумас |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 0% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Деп. Толука последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Деп. Толука | 1 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2021-02-07 | Деп. Толука | 4 - 1 | Масатлан |
| 2021-01-31 | Тихуана | 3 - 2 | Деп. Толука |
| 2021-01-24 | Деп. Толука | 2 - 0 | Некакса |
| 2021-01-16 | Гуадалахара | 1 - 1 | Деп. Толука |
| 2021-01-10 | Деп. Толука | 3 - 1 | Керетаро |
| 2020-11-23 | УАНЛ Тигрес | 2 - 1 | Деп. Толука |
| 2020-11-08 | Деп. Толука | 2 - 2 | Леон |
| 2020-10-31 | Некакса | 3 - 2 | Деп. Толука |
| 2020-10-25 | Деп. Толука | 2 - 0 | Тихуана |
| 2020-10-18 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | Деп. Толука |
| 2020-10-04 | Деп. Толука | 2 - 0 | Крус Асул |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 6 | +7 | 13 |
| 2 | Америка Мексико | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Крус Асул | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Тихуана | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Сантос Лагуна | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Монтерей | 6 | +3 | 11 |
| 7 | Атл. Сан Луис | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Керетаро | 6 | -1 | 9 |
| 9 | Пуебла | 6 | +3 | 8 |
| 10 | Хуарес | 6 | -4 | 8 |
| 11 | УАНЛ Тигрес | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Масатлан | 7 | -8 | 7 |
| 13 | Гуадалахара | 6 | -1 | 6 |
| 14 | Некакса | 7 | -4 | 6 |
| 15 | УНАМ Пумас | 6 | -1 | 5 |
| 16 | Атлас | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Леон | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Пачука | 6 | -5 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Крус Асул | |
| Деп. Толука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Крус Асул | Деп. Толука |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | - | |
| 2 | Америка Мексико | ||
| 3 | Крус Асул | - | |
| 4 | Тихуана | 3 - 2 | |
| 5 | Сантос Лагуна | ||
| 6 | Монтерей | ||
| 7 | Атл. Сан Луис | ||
| 8 | Керетаро | 4 - 1 | |
| 9 | Пуебла | 0 - 1 | |
| 10 | Хуарес | ||
| 11 | УАНЛ Тигрес | ||
| 12 | Масатлан | ||
| 13 | Гуадалахара | 1 - 1 | |
| 14 | Некакса | ||
| 15 | УНАМ Пумас | ||
| 16 | Атлас | ||
| 17 | Леон | ||
| 18 | Пачука |
Класиране в шампионата
| Крус Асул | Деп. Толука | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 12 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 12 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Крус Асул | Деп. Толука | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 2 |
4
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Крус Асул | Деп. Толука | |
|
Вкарани Получени |
9
3 |
13
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
3
4 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (55) | |
| Победа за домакина | 53% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 20% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (116) | |
| Средно голове на мач | 2.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.78 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 31% |
| Над 3.5 | 22% |
Крус Асул следващи 6 срещи
| 2021-02-28 | Леон | - | Крус Асул |
| 2021-03-04 | Крус Асул | - | Масатлан |
| 2021-03-08 | УНАМ Пумас | - | Крус Асул |
| 2021-03-14 | Крус Асул | - | Монтерей |
| 2021-03-21 | Крус Асул | - | Атлас |
| 2021-04-03 | Хуарес | - | Крус Асул |
Деп. Толука следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Деп. Толука | - | Атлас |
| 2021-03-03 | УАНЛ Тигрес | - | Деп. Толука |
| 2021-03-06 | Атл. Сан Луис | - | Деп. Толука |
| 2021-03-14 | Деп. Толука | - | Пачука |
| 2021-03-21 | Деп. Толука | - | Пуебла |
| 2021-04-05 | Леон | - | Деп. Толука |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 3.60 | 4.20 |
| Вероятност | 42% | 22% | 36% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 2.00 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 2.00 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-21 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!