Екстракласа - Полша
събота, 10.02.2018
17:00
17:00

Краковия Краков

Шльонск Вроцлав
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Краков |
| Гост: | Вроцлав |
| Разстояние: | 235.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йозеф Пилсудски Краков |
| Капацитет: | 15 016 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.29 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 27% | 41% | 32% | 1.66 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 51% | 49% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-08-25 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | Краковия Краков |
| 2017-05-27 | Шльонск Вроцлав | 2 - 0 | Краковия Краков |
| 2017-04-07 | Краковия Краков | 1 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2016-10-22 | Шльонск Вроцлав | 2 - 2 | Краковия Краков |
| 2016-04-09 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | Краковия Краков |
| 2015-11-06 | Краковия Краков | 4 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2015-02-15 | Краковия Краков | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2014-08-17 | Шльонск Вроцлав | 0 - 0 | Краковия Краков |
| 2014-05-27 | Шльонск Вроцлав | 1 - 0 | Краковия Краков |
| 2014-03-02 | Краковия Краков | 0 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2013-09-25 | Шльонск Вроцлав | 0 - 3 | Краковия Краков |
| 2012-03-18 | Шльонск Вроцлав | 3 - 0 | Краковия Краков |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Краковия Краков последни 12 срещи
| 2017-12-18 | Гурник Забже | 0 - 4 | Краковия Краков |
| 2017-12-13 | Краковия Краков | 1 - 4 | Висла Краков |
| 2017-12-10 | Лех Познан | 1 - 0 | Краковия Краков |
| 2017-12-04 | Краковия Краков | 2 - 2 | Корона Келце |
| 2017-11-24 | Краковия Краков | 2 - 1 | Лехия Гданск |
| 2017-11-18 | Пяст Гливице | 1 - 0 | Краковия Краков |
| 2017-11-05 | Заглембие Любин | 1 - 2 | Краковия Краков |
| 2017-10-28 | Краковия Краков | 1 - 1 | Термалика |
| 2017-10-21 | Сандеця Н. Сонч | 1 - 1 | Краковия Краков |
| 2017-10-16 | Краковия Краков | 3 - 0 | Погон Шчечин |
| 2017-09-29 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Краковия Краков |
| 2017-09-25 | Краковия Краков | 1 - 3 | Висла Плоцк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Шльонск Вроцлав последни 12 срещи
| 2017-12-15 | Шльонск Вроцлав | 1 - 0 | Ягелония |
| 2017-12-12 | Термалика | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-12-09 | Шльонск Вроцлав | 2 - 2 | Пяст Гливице |
| 2017-12-01 | Лехия Гданск | 3 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-11-26 | Шльонск Вроцлав | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| 2017-11-19 | Шльонск Вроцлав | 1 - 2 | Арка Гдиня |
| 2017-11-03 | Корона Келце | 3 - 0 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-10-27 | Шльонск Вроцлав | 3 - 0 | Погон Шчечин |
| 2017-10-23 | Висла Плоцк | 4 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-10-14 | Шльонск Вроцлав | 0 - 2 | Висла Краков |
| 2017-09-29 | Сандеця Н. Сонч | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2017-09-22 | Шльонск Вроцлав | 2 - 0 | Лех Познан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | 22 | +8 | 41 |
| 2 | Лех Познан | 21 | +14 | 36 |
| 3 | Гурник Забже | 22 | +6 | 36 |
| 4 | Ягелония | 21 | +5 | 36 |
| 5 | Висла Плоцк | 22 | +1 | 33 |
| 6 | Заглембие Любин | 22 | +6 | 32 |
| 7 | Арка Гдиня | 21 | +6 | 31 |
| 8 | Корона Келце | 21 | +4 | 31 |
| 9 | Висла Краков | 21 | +4 | 31 |
| 10 | Шльонск Вроцлав | 21 | -5 | 27 |
| 11 | Лехия Гданск | 21 | -3 | 24 |
| 12 | Краковия Краков | 21 | -4 | 22 |
| 13 | Термалика | 21 | -10 | 21 |
| 14 | Сандеця Н. Сонч | 21 | -10 | 21 |
| 15 | Пяст Гливице | 21 | -9 | 20 |
| 16 | Погон Шчечин | 21 | -13 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Краковия Краков | |
| Шльонск Вроцлав | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Краковия Краков | Шльонск Вроцлав |
|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | ||
| 2 | Лех Познан | 0 - 2 | |
| 3 | Гурник Забже | 3 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Ягелония | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Висла Плоцк | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 6 | Заглембие Любин | 1 - 0 | |
| 7 | Арка Гдиня | 2 - 0 | |
| 8 | Корона Келце | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Висла Краков | 1 - 4 | |
| 10 | Шльонск Вроцлав | - | |
| 11 | Лехия Гданск | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Краковия Краков | - | |
| 13 | Термалика | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Сандеця Н. Сонч | 1 - 1 | |
| 15 | Пяст Гливице | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Погон Шчечин | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Краковия Краков | Шльонск Вроцлав | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 11 | 4 |
Форма в шампионата
| Краковия Краков | Шльонск Вроцлав | |
|
Победи Равни Загуби |
5
7 9 |
7
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 3 |
0
4 6 |
Голове в шампионата
| Краковия Краков | Шльонск Вроцлав | |
|
Вкарани Получени |
28
32 |
26
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
18 |
8
20 |
Обща статистика за Екстракласа
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (453) | |
| Средно голове на мач | 2.66 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 30% |
Краковия Краков следващи 6 срещи
| 2018-02-17 | Ягелония | - | Краковия Краков |
| 2018-02-24 | Краковия Краков | - | Легия Варшава |
| 2018-02-27 | Висла Плоцк | - | Краковия Краков |
| 2018-03-04 | Краковия Краков | - | Арка Гдиня |
| 2018-03-10 | Погон Шчечин | - | Краковия Краков |
| 2018-03-18 | Краковия Краков | - | Сандеця Н. Сонч |
Шльонск Вроцлав следващи 6 срещи
| 2018-02-16 | Легия Варшава | - | Шльонск Вроцлав |
| 2018-02-25 | Шльонск Вроцлав | - | Гурник Забже |
| 2018-02-28 | Лех Познан | - | Шльонск Вроцлав |
| 2018-03-03 | Шльонск Вроцлав | - | Сандеця Н. Сонч |
| 2018-03-09 | Висла Краков | - | Шльонск Вроцлав |
| 2018-03-18 | Шльонск Вроцлав | - | Висла Плоцк |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.29 | 3.20 |
| Вероятност | 27% | 41% | 32% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.66 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-02-10 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!