Екстракласа - Полша
събота, 13.02.2021
14:00
14:00

Краковия Краков

Подбескидзе
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Краков |
| Гост: | Белско-Бяла |
| Разстояние: | 69.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йозеф Пилсудски Краков |
| Капацитет: | 15 016 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.20 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.80 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 54% | 46% | 34% | 66% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-08-30 | Подбескидзе | 2 - 2 | Краковия Краков |
| 2020-01-17 | Краковия Краков | 2 - 3 | Подбескидзе |
| 2015-12-02 | Краковия Краков | 4 - 1 | Подбескидзе |
| 2015-08-01 | Подбескидзе | 0 - 1 | Краковия Краков |
| 2015-05-29 | Подбескидзе | 0 - 3 | Краковия Краков |
| 2015-02-20 | Подбескидзе | 1 - 1 | Краковия Краков |
| 2014-08-23 | Краковия Краков | 1 - 3 | Подбескидзе |
| 2014-04-25 | Краковия Краков | 0 - 1 | Подбескидзе |
| 2014-03-23 | Подбескидзе | 1 - 1 | Краковия Краков |
| 2013-10-20 | Краковия Краков | 4 - 2 | Подбескидзе |
| 2013-06-30 | Подбескидзе | 1 - 3 | Краковия Краков |
| 2012-07-27 | Краковия Краков | 2 - 1 | Подбескидзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Краковия Краков последни 12 срещи
| 2021-02-09 | Варта Познан | 0 - 1 | Краковия Краков |
| 2021-02-06 | Погон Шчечин | 1 - 0 | Краковия Краков |
| 2021-01-31 | Краковия Краков | 1 - 2 | Гурник Забже |
| 2021-01-30 | Варта Познан | 1 - 0 | Краковия Краков |
| 2021-01-23 | Краковия Краков | 3 - 2 | Жилина |
| 2021-01-20 | Краковия Краков | 1 - 2 | ГКС Катовице |
| 2021-01-16 | Термалика | 0 - 2 | Краковия Краков |
| 2021-01-13 | Краковия Краков | 3 - 1 | Пуща Неполомице |
| 2020-12-19 | Краковия Краков | 0 - 3 | Лехия Гданск |
| 2020-12-12 | Гурник Забже | 0 - 2 | Краковия Краков |
| 2020-12-04 | Краковия Краков | 1 - 1 | Висла Краков |
| 2020-11-27 | Висла Плоцк | 0 - 1 | Краковия Краков |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Подбескидзе последни 12 срещи
| 2021-02-07 | Подбескидзе | 2 - 1 | Гурник Забже |
| 2021-01-31 | Подбескидзе | 1 - 0 | Легия Варшава |
| 2021-01-23 | Левски София | 1 - 0 | Подбескидзе |
| 2021-01-19 | Олимпия Любляна | 0 - 2 | Подбескидзе |
| 2021-01-13 | Жилина | 1 - 2 | Подбескидзе |
| 2021-01-09 | Подбескидзе | 1 - 0 | Опава |
| 2020-12-18 | Висла Плоцк | 4 - 1 | Подбескидзе |
| 2020-12-11 | Подбескидзе | 0 - 5 | Пяст Гливице |
| 2020-12-06 | Лех Познан | 4 - 0 | Подбескидзе |
| 2020-12-01 | Подбескидзе | 1 - 1 | Заглембие Любин |
| 2020-11-28 | Подбескидзе | 0 - 2 | Шльонск Вроцлав |
| 2020-11-24 | Подбескидзе | 2 - 1 | Заглембие Любин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Погон Шчечин | 16 | +14 | 34 |
| 2 | Легия Варшава | 16 | +9 | 32 |
| 3 | Раков Ченст. | 16 | +9 | 28 |
| 4 | Шльонск Вроцлав | 17 | +4 | 25 |
| 5 | Гурник Забже | 16 | +3 | 24 |
| 6 | Заглембие Любин | 16 | +1 | 23 |
| 7 | Ягелония | 16 | -2 | 23 |
| 8 | Пяст Гливице | 16 | +2 | 20 |
| 9 | Лехия Гданск | 16 | -1 | 20 |
| 10 | Лех Познан | 16 | +1 | 19 |
| 11 | Висла Плоцк | 15 | -1 | 19 |
| 12 | Висла Краков | 17 | +1 | 18 |
| 13 | Варта Познан | 16 | -5 | 17 |
| 14 | Краковия Краков | 16 | -1 | 16 |
| 15 | Подбескидзе | 16 | -23 | 15 |
| 16 | Стал Мелец | 15 | -11 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Краковия Краков | |
| Подбескидзе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Краковия Краков | Подбескидзе |
|---|---|---|---|
| 1 | Погон Шчечин | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Легия Варшава | 0 - 1 | |
| 3 | Раков Ченст. | 2 - 2 | |
| 4 | Шльонск Вроцлав | ||
| 5 | Гурник Забже | 4 - 2 | |
| 6 | Заглембие Любин | ||
| 7 | Ягелония | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Пяст Гливице | 1 - 0 | |
| 9 | Лехия Гданск | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 10 | Лех Познан | 4 - 0 | |
| 11 | Висла Плоцк | 4 - 1 | |
| 12 | Висла Краков | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 13 | Варта Познан | ||
| 14 | Краковия Краков | - | |
| 15 | Подбескидзе | - | |
| 16 | Стал Мелец | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Краковия Краков | Подбескидзе | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 16 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 12 | 2 |
Форма в шампионата
| Краковия Краков | Подбескидзе | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 5 |
4
3 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 2 |
0
2 5 |
Голове в шампионата
| Краковия Краков | Подбескидзе | |
|
Вкарани Получени |
18
19 |
16
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
10 |
6
22 |
Обща статистика за Екстракласа
| Мачове (128) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (336) | |
| Средно голове на мач | 2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Краковия Краков следващи 6 срещи
| 2021-02-19 | Стал Мелец | - | Краковия Краков |
| 2021-02-28 | Краковия Краков | - | Заглембие Любин |
| 2021-03-03 | Хойничанка | - | Краковия Краков |
| 2021-03-06 | Раков Ченст. | - | Краковия Краков |
| 2021-03-12 | Краковия Краков | - | Шльонск Вроцлав |
| 2021-03-19 | Пяст Гливице | - | Краковия Краков |
Подбескидзе следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Подбескидзе | - | Ягелония |
| 2021-02-26 | Раков Ченст. | - | Подбескидзе |
| 2021-03-06 | Подбескидзе | - | Лехия Гданск |
| 2021-03-15 | Стал Мелец | - | Подбескидзе |
| 2021-03-21 | Варта Познан | - | Подбескидзе |
| 2021-04-05 | Подбескидзе | - | Висла Краков |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Вероятност | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.90 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!