Ла Лига 2 - Испания
събота, 07.11.2026
17:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кордоба |
| Гост: |
Сеута |
| Разстояние: |
227.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Нуево Аркангел
|
| Капацитет: |
21 822 |
| Размер: |
105 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.51 |
4.20 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.38 |
| 76% |
13% |
11% |
1.51 |
|
|
|
87% |
13% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 89% |
11% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
38% |
62% |
Последни 6 директни срещи
|
2026-02-25 |
Сеута
|
3 - 2 |
Кордоба
|
|
2025-11-02 |
Кордоба
|
2 - 0 |
Сеута
|
|
2024-02-18 |
Сеута
|
1 - 1 |
Кордоба
|
|
2023-11-12 |
Кордоба
|
3 - 3 |
Сеута
|
|
2023-03-12 |
Кордоба
|
1 - 1 |
Сеута
|
|
2022-11-06 |
Сеута
|
1 - 2 |
Кордоба
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
1 |
|
6 |
3 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
100% |
50% |
33% |
Кордоба последни 12 срещи
|
2026-10-31 |
Селта Фортуна
|
2 - 2 |
Кордоба
|
|
2026-10-24 |
Кордоба
|
2 - 0 |
Ейбар
|
|
2026-10-16 |
Леганес
|
0 - 1 |
Кордоба
|
|
2026-10-10 |
Елденсе
|
2 - 1 |
Кордоба
|
|
2026-10-05 |
Кордоба
|
3 - 2 |
Тенерифе
|
|
2026-09-27 |
Валядолид
|
3 - 1 |
Кордоба
|
|
2026-09-18 |
Албасете
|
1 - 2 |
Кордоба
|
|
2026-09-12 |
Кордоба
|
0 - 2 |
Алмерия
|
|
2026-09-07 |
Сабадел
|
3 - 2 |
Кордоба
|
|
2026-08-30 |
Кордоба
|
1 - 3 |
Гранада
|
|
2026-08-21 |
Кордоба
|
2 - 1 |
Жирона
|
|
2026-08-16 |
Бургос
|
3 - 2 |
Кордоба
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
75% |
50% |
Сеута последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Сеута
|
0 - 2 |
Спортинг Хихон
|
|
2026-10-29 |
Побленсе
|
1 - 2 |
Сеута
|
|
2026-10-25 |
Кадис
|
3 - 1 |
Сеута
|
|
2026-10-18 |
Сеута
|
1 - 2 |
Реал Овиедо
|
|
2026-10-10 |
Сеута
|
1 - 2 |
Сабадел
|
|
2026-10-04 |
Кастейон
|
1 - 1 |
Сеута
|
|
2026-09-26 |
Сеута
|
3 - 1 |
Реал Сосиедад Б
|
|
2026-09-20 |
Сеута
|
1 - 1 |
Валядолид
|
|
2026-09-11 |
Бургос
|
3 - 1 |
Сеута
|
|
2026-09-05 |
Сеута
|
0 - 2 |
Селта Фортуна
|
|
2026-08-30 |
Майорка
|
3 - 0 |
Сеута
|
|
2026-08-22 |
Сеута
|
0 - 2 |
Лас Палмас
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
12 |
7 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
100% |
58% |
25% |
Класиране Ла Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кастейон |
12 |
8 |
3 |
1 |
23 |
5 |
+18 |
27 |
| 2 |
Алмерия |
12 |
8 |
2 |
2 |
23 |
10 |
+13 |
26 |
| 3 |
Ейбар |
12 |
7 |
2 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 4 |
Гранада |
12 |
7 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
23 |
| 5 |
Майорка |
12 |
6 |
4 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
22 |
| 6 |
Спортинг Хихон |
12 |
7 |
1 |
4 |
13 |
13 |
0 |
22 |
| 7 |
Жирона |
12 |
6 |
3 |
3 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 8 |
Бургос |
12 |
6 |
3 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
21 |
| 9 |
Реал Овиедо |
12 |
5 |
3 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
18 |
| 10 |
Сабадел |
12 |
4 |
5 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
17 |
| 11 |
Лас Палмас |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
17 |
| 12 |
Кордоба |
12 |
5 |
1 |
6 |
19 |
22 |
-3 |
16 |
| 13 |
Валядолид |
12 |
4 |
3 |
5 |
20 |
19 |
+1 |
15 |
| 14 |
Тенерифе |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 15 |
Елденсе |
12 |
4 |
2 |
6 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 16 |
Селта Фортуна |
12 |
3 |
4 |
5 |
18 |
23 |
-5 |
13 |
| 17 |
Леганес |
12 |
3 |
3 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
12 |
| 18 |
Реал Сосиедад Б |
12 |
3 |
2 |
7 |
15 |
22 |
-7 |
11 |
| 19 |
Кадис |
12 |
2 |
4 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
10 |
| 20 |
ФК Андора |
11 |
3 |
1 |
7 |
15 |
20 |
-5 |
10 |
| 21 |
Албасете |
12 |
2 |
1 |
9 |
10 |
23 |
-13 |
7 |
| 22 |
Сеута |
12 |
1 |
2 |
9 |
10 |
27 |
-17 |
5 |
Хронология на изиграните мачове
| Кордоба |
|
| Сеута |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Кордоба |
Сеута |
| 1 |
Кастейон |
|
1 - 1 |
| 2 |
Алмерия |
0 - 2 |
|
| 3 |
Ейбар |
2 - 0 |
|
| 4 |
Гранада |
1 - 3 |
|
| 5 |
Майорка |
|
3 - 0 |
| 6 |
Спортинг Хихон |
|
|
| 7 |
Жирона |
2 - 1 |
|
| 8 |
Бургос |
|
3 - 1 |
| 9 |
Реал Овиедо |
|
|
| 10 |
Сабадел |
|
|
| 11 |
Лас Палмас |
|
|
| 12 |
Кордоба |
- |
|
| 13 |
Валядолид |
|
|
| 14 |
Тенерифе |
3 - 2 |
|
| 15 |
Елденсе |
|
|
| 16 |
Селта Фортуна |
|
|
| 17 |
Леганес |
|
|
| 18 |
Реал Сосиедад Б |
|
|
| 19 |
Кадис |
|
3 - 1 |
| 20 |
ФК Андора |
|
5 - 1 |
| 21 |
Албасете |
|
|
| 22 |
Сеута |
|
- |
Представяне в Шампионата
| |
Кордоба |
Сеута |
| Победи |
5 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
9 |
| Вкарани голове |
19 |
10 |
| Получени голове |
22 |
27 |
| Средно вкарани |
1.58 |
0.83 |
| Средно получени |
1.83 |
2.25 |
| Мачове вкарал |
92% |
67% |
| Мачове получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
67% |
| Над 1.5 |
92% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
58% |
| Над 3.5 |
50% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани голове |
8 |
4 |
| Получени голове |
8 |
15 |
| Средно вкарани |
1.60 |
0.80 |
| Средно получени |
1.60 |
3.00 |
| Мачове вкарал |
80% |
80% |
| Мачове получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
80% |
| Над 3.5 |
40% |
60% |
Обща статистика за Ла Лига 2
| Мачове (131) |
| Победа за домакина |
46% |
| Равен |
22% |
| Победа за госта |
32% |
| Изиграни мачове |
28% |
| Голове (358) |
| Средно голове на мач |
2.73 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.56 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.17 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
69% |
| Гол/Гол |
53% |
| Над 1.5 |
76% |
| Над 2.5 |
50% |
| Над 3.5 |
32% |
Кордоба следващи 6 срещи
|
2026-11-14 |
Майорка
|
- |
Кордоба
|
|
2026-11-22 |
Кордоба
|
- |
Реал Овиедо
|
|
2026-11-29 |
Кадис
|
- |
Кордоба
|
|
2026-12-06 |
Кордоба
|
- |
Лас Палмас
|
|
2026-12-13 |
Кордоба
|
- |
Кастейон
|
|
2026-12-20 |
Реал Сосиедад Б
|
- |
Кордоба
|
Сеута следващи 6 срещи
|
2026-11-15 |
Тенерифе
|
- |
Сеута
|
|
2026-11-22 |
Сеута
|
- |
Алмерия
|
|
2026-11-29 |
Гранада
|
- |
Сеута
|
|
2026-12-06 |
Сеута
|
- |
Албасете
|
|
2026-12-13 |
Леганес
|
- |
Сеута
|
|
2026-12-20 |
Сеута
|
- |
Ейбар
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.51 |
4.20 |
5.25 |
| Вероятност |
76% |
13% |
11% |
|
1 @ 1.51 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.17 |
2.38 |
| Вероятност |
87% |
13% |
|
1X @ 1.17 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.13 |
6.00 |
| Вероятност |
|
89% |
11% |
|
Над 1.5 @ 1.13 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.70 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Над 2.5 @ 1.44 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.67 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Под 3.5 @ 1.67 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.38 |
| Вероятност |
|
64% |
36% |
|
Г/Г @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!