Лига МХ - Мексико
неделя, 08.04.2018
03:06
03:06

Гуадалахара

Веракрус
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сапопан |
| Гост: | Веракрус |
| Разстояние: | 776.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Акрон |
| Капацитет: | 49 813 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 03:06 (21:06 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 4.33 | X2 | 1.22 | 2.00 | |||
| 31% | 34% | 35% | 2.00 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 35% | 65% | 21% | 79% |
Последни 11 директни срещи
| 2017-10-23 | Веракрус | 2 - 3 | Гуадалахара |
| 2017-03-19 | Гуадалахара | 2 - 0 | Веракрус |
| 2016-09-24 | Веракрус | 0 - 1 | Гуадалахара |
| 2016-07-10 | Гуадалахара | 2 - 0 | Веракрус |
| 2016-01-10 | Гуадалахара | 2 - 2 | Веракрус |
| 2015-10-21 | Гуадалахара | 1 - 1 | Веракрус |
| 2015-07-25 | Веракрус | 2 - 0 | Гуадалахара |
| 2015-02-15 | Гуадалахара | 0 - 0 | Веракрус |
| 2014-08-23 | Веракрус | 0 - 0 | Гуадалахара |
| 2014-01-18 | Веракрус | 1 - 1 | Гуадалахара |
| 2013-08-01 | Гуадалахара | 0 - 2 | Веракрус |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 2 | 8 | 2 | 2 | |
| 36% | 45% | 18% | 73% | 18% | 18% |
Гуадалахара последни 12 срещи
| 2018-04-05 | Гуадалахара | 1 - 0 | НЙ Ред Булс |
| 2018-03-31 | Атлетико Морелия | 1 - 2 | Гуадалахара |
| 2018-03-18 | Гуадалахара | 0 - 0 | УАНЛ Тигрес |
| 2018-03-15 | Гуадалахара | 3 - 0 | Сиатъл Саундърс |
| 2018-03-10 | Лобос БУАП | 0 - 1 | Гуадалахара |
| 2018-03-08 | Сиатъл Саундърс | 1 - 0 | Гуадалахара |
| 2018-03-04 | Гуадалахара | 1 - 1 | Америка Мексико |
| 2018-02-25 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Гуадалахара |
| 2018-02-18 | Гуадалахара | 1 - 1 | Пачука |
| 2018-02-15 | Керетаро | 2 - 2 | Гуадалахара |
| 2018-02-11 | Гуадалахара | 0 - 2 | Сантос Лагуна |
| 2018-02-03 | Пуебла | 2 - 0 | Гуадалахара |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Веракрус последни 12 срещи
| 2018-04-02 | Веракрус | 1 - 0 | Тихуана |
| 2018-03-19 | Веракрус | 3 - 1 | Атлас |
| 2018-03-10 | Атлетико Морелия | 2 - 0 | Веракрус |
| 2018-03-05 | Веракрус | 0 - 2 | УАНЛ Тигрес |
| 2018-02-28 | Веракрус | 0 - 1 | Атлас |
| 2018-02-24 | Лобос БУАП | 5 - 0 | Веракрус |
| 2018-02-22 | Хайба Брава | 1 - 1 | Веракрус |
| 2018-02-19 | Веракрус | 1 - 1 | Америка Мексико |
| 2018-02-15 | УНАМ Пумас | 1 - 2 | Веракрус |
| 2018-02-12 | Веракрус | 0 - 1 | Пачука |
| 2018-02-03 | Керетаро | 0 - 1 | Веракрус |
| 2018-01-29 | Веракрус | 1 - 1 | Сантос Лагуна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 13 | +7 | 27 |
| 2 | Сантос Лагуна | 13 | +10 | 26 |
| 3 | УАНЛ Тигрес | 13 | +8 | 25 |
| 4 | Америка Мексико | 13 | +11 | 24 |
| 5 | Монтерей | 13 | +4 | 21 |
| 6 | Атлетико Морелия | 13 | 0 | 20 |
| 7 | Тихуана | 14 | +2 | 18 |
| 8 | Пачука | 14 | 0 | 18 |
| 9 | Пуебла | 14 | -2 | 17 |
| 10 | УНАМ Пумас | 13 | -2 | 17 |
| 11 | Некакса | 13 | +5 | 16 |
| 12 | Керетаро | 13 | -1 | 16 |
| 13 | Гуадалахара | 13 | -3 | 15 |
| 14 | Веракрус | 13 | -9 | 15 |
| 15 | Леон | 13 | -11 | 15 |
| 16 | Крус Асул | 13 | 0 | 12 |
| 17 | Атлас | 14 | -11 | 11 |
| 18 | Лобос БУАП | 13 | -8 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Гуадалахара | |
| Веракрус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гуадалахара | Веракрус |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | ||
| 2 | Сантос Лагуна | 0 - 2 | |
| 3 | УАНЛ Тигрес | 0 - 0 | |
| 4 | Америка Мексико | 1 - 1 | |
| 5 | Монтерей | 1 - 2 | |
| 6 | Атлетико Морелия | 2 - 0 | |
| 7 | Тихуана | ||
| 8 | Пачука | 1 - 1 | |
| 9 | Пуебла | 2 - 0 | |
| 10 | УНАМ Пумас | 1 - 2 | |
| 11 | Некакса | 0 - 0 | |
| 12 | Керетаро | 0 - 1 | |
| 13 | Гуадалахара | - | |
| 14 | Веракрус | - | |
| 15 | Леон | ||
| 16 | Крус Асул | 1 - 3 | |
| 17 | Атлас | ||
| 18 | Лобос БУАП | 5 - 0 |
Класиране в шампионата
| Гуадалахара | Веракрус | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 15 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 10 |
| Точки | 3 | 7 |
Форма в шампионата
| Гуадалахара | Веракрус | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 4 |
4
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 3 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Гуадалахара | Веракрус | |
|
Вкарани Получени |
14
17 |
9
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
9 |
3
10 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (119) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (309) | |
| Средно голове на мач | 2.60 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 27% |
Гуадалахара следващи 6 срещи
| 2018-04-11 | НЙ Ред Булс | - | Гуадалахара |
| 2018-04-14 | Тихуана | - | Гуадалахара |
| 2018-04-18 | Торонто | - | Гуадалахара |
| 2018-04-21 | Атлас | - | Гуадалахара |
| 2018-04-26 | Гуадалахара | - | Торонто |
| 2018-04-29 | Гуадалахара | - | Леон |
Веракрус следващи 6 срещи
| 2018-04-16 | Веракрус | - | Леон |
| 2018-04-22 | Деп. Толука | - | Веракрус |
| 2018-04-30 | Веракрус | - | Крус Асул |
| 2018-07-21 | Веракрус | - | УНАМ Пумас |
| 2018-07-26 | Веракрус | - | Дорадос Синалоа |
| 2018-07-29 | Лобос БУАП | - | Веракрус |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 3.50 | 4.33 |
| Вероятност | 31% | 34% | 35% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 2.00 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-08 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!