Супер Лига - Индия
понеделник, 25.01.2021
14:00
14:00

Ченайин

Мумбай Сити
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ченай |
| Гост: | Мумбай |
| Разстояние: | 1 030.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.20 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.28 | |||
| 19% | 34% | 47% | 1.28 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 56% | 44% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-09 | Мумбай Сити | 2 - 1 | Ченайин |
| 2020-02-21 | Мумбай Сити | 0 - 1 | Ченайин |
| 2019-10-27 | Ченайин | 0 - 0 | Мумбай Сити |
| 2019-03-29 | Ченайин | 2 - 0 | Мумбай Сити |
| 2018-12-06 | Мумбай Сити | 2 - 0 | Ченайин |
| 2018-11-03 | Ченайин | 0 - 1 | Мумбай Сити |
| 2018-03-03 | Ченайин | 1 - 0 | Мумбай Сити |
| 2017-12-10 | Мумбай Сити | 1 - 0 | Ченайин |
| 2016-11-23 | Мумбай Сити | 2 - 0 | Ченайин |
| 2016-11-02 | Ченайин | 1 - 1 | Мумбай Сити |
| 2015-12-01 | Ченайин | 3 - 0 | Мумбай Сити |
| 2015-10-16 | Мумбай Сити | 0 - 2 | Ченайин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 2 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 17% | 0% |
Ченайин последни 12 срещи
| 2021-01-21 | Мохун Баган | 1 - 0 | Ченайин |
| 2021-01-18 | Ченайин | 0 - 0 | Ийст Бенгал |
| 2021-01-13 | Одиша | 1 - 2 | Ченайин |
| 2021-01-10 | Ченайин | 0 - 0 | Одиша |
| 2021-01-04 | Ченайин | 1 - 4 | Спортинг Делхи |
| 2020-12-29 | Ченайин | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2020-12-26 | Ийст Бенгал | 2 - 2 | Ченайин |
| 2020-12-19 | Гоа | 1 - 2 | Ченайин |
| 2020-12-13 | НортИйст Юн. | 0 - 0 | Ченайин |
| 2020-12-09 | Мумбай Сити | 2 - 1 | Ченайин |
| 2020-12-04 | Ченайин | 0 - 1 | Бенгалуру |
| 2020-11-29 | Ченайин | 0 - 0 | Керала Бластърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 5 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 42% | 42% | 17% |
Мумбай Сити последни 12 срещи
| 2021-01-22 | Ийст Бенгал | 0 - 1 | Мумбай Сити |
| 2021-01-16 | Мумбай Сити | 0 - 0 | Спортинг Делхи |
| 2021-01-11 | Мохун Баган | 0 - 1 | Мумбай Сити |
| 2021-01-05 | Бенгалуру | 1 - 3 | Мумбай Сити |
| 2021-01-02 | Мумбай Сити | 2 - 0 | Керала Бластърс |
| 2020-12-20 | Спортинг Делхи | 0 - 2 | Мумбай Сити |
| 2020-12-14 | Мумбай Сити | 1 - 1 | Джамшедпур |
| 2020-12-09 | Мумбай Сити | 2 - 1 | Ченайин |
| 2020-12-06 | Мумбай Сити | 2 - 0 | Одиша |
| 2020-12-01 | Мумбай Сити | 3 - 0 | Ийст Бенгал |
| 2020-11-25 | Гоа | 0 - 1 | Мумбай Сити |
| 2020-11-21 | НортИйст Юн. | 1 - 0 | Мумбай Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 7 | 3 | 1 | |
| 75% | 17% | 8% | 58% | 25% | 8% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сити | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Мохун Баган | 12 | +7 | 24 |
| 3 | Гоа | 13 | +5 | 20 |
| 4 | Спортинг Делхи | 13 | +2 | 18 |
| 5 | НортИйст Юн. | 12 | -1 | 15 |
| 6 | Ченайин | 13 | -3 | 15 |
| 7 | Бенгалуру | 13 | -2 | 14 |
| 8 | Джамшедпур | 13 | -4 | 14 |
| 9 | Керала Бластърс | 13 | -5 | 14 |
| 10 | Ийст Бенгал | 13 | -6 | 12 |
| 11 | Одиша | 13 | -7 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Ченайин | |
| Мумбай Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ченайин | Мумбай Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сити | - | |
| 2 | Мохун Баган | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Гоа | 0 - 1 | |
| 4 | Спортинг Делхи | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 5 | НортИйст Юн. | 1 - 0 | |
| 6 | Ченайин | - | |
| 7 | Бенгалуру | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Джамшедпур | ||
| 9 | Керала Бластърс | 0 - 0 | |
| 10 | Ийст Бенгал | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Одиша | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Ченайин | Мумбай Сити | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 15 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 4 | 15 |
Форма в шампионата
| Ченайин | Мумбай Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 4 |
9
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
4 2 |
5
0 1 |
Голове в шампионата
| Ченайин | Мумбай Сити | |
|
Вкарани Получени |
10
13 |
18
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
5 |
8
2 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (70) | |
| Победа за домакина | 27% |
| Равен | 39% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (158) | |
| Средно голове на мач | 2.26 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.13 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 21% |
Ченайин следващи 6 срещи
| 2021-01-31 | Спортинг Делхи | - | Ченайин |
| 2021-02-05 | Бенгалуру | - | Ченайин |
| 2021-02-10 | Ченайин | - | Джамшедпур |
| 2021-02-13 | Ченайин | - | Гоа |
| 2021-02-18 | Ченайин | - | НортИйст Юн. |
| 2021-02-21 | Керала Бластърс | - | Ченайин |
Мумбай Сити следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Мумбай Сити | - | НортИйст Юн. |
| 2021-02-03 | Керала Бластърс | - | Мумбай Сити |
| 2021-02-08 | Мумбай Сити | - | Гоа |
| 2021-02-15 | Мумбай Сити | - | Бенгалуру |
| 2021-02-20 | Джамшедпур | - | Мумбай Сити |
| 2021-02-24 | Одиша | - | Мумбай Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 3.20 | 2.10 |
| Вероятност | 19% | 34% | 47% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.28 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-25 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!