Първа Дивизия - Андора
събота, 16.05.2026
15:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Андора ла Веля |
| Гост: |
Ескалдес-Енгордан |
| Разстояние: |
1.6 км |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 16.90 |
8.33 |
1.06 |
2 |
|
|
|
5.88 |
1.01 |
| 18% |
20% |
62% |
1.06 |
|
|
|
22% |
78% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.05 |
8.14 |
|
|
|
1.24 |
3.53 |
|
|
|
1.61 |
2.05 |
| 77% |
23% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
32% |
68% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-12-06 |
Интер Ескадлес
|
2 - 0 |
Карой
|
|
2025-11-02 |
Интер Ескадлес
|
3 - 1 |
Карой
|
|
2024-05-05 |
Интер Ескадлес
|
6 - 0 |
Карой
|
|
2023-12-17 |
Интер Ескадлес
|
3 - 1 |
Карой
|
|
2023-10-22 |
Карой
|
1 - 6 |
Интер Ескадлес
|
|
2022-03-13 |
Карой
|
0 - 2 |
Интер Ескадлес
|
|
2022-01-19 |
Интер Ескадлес
|
4 - 2 |
Карой
|
|
2021-10-24 |
Карой
|
0 - 2 |
Интер Ескадлес
|
|
2021-03-03 |
Интер Ескадлес
|
2 - 0 |
Карой
|
|
2021-02-28 |
Интер Ескадлес
|
2 - 0 |
Карой
|
|
2020-12-17 |
Карой
|
2 - 0 |
Интер Ескадлес
|
|
2020-02-16 |
Интер Ескадлес
|
2 - 0 |
Карой
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
11 |
|
12 |
5 |
5 |
| 8% |
0% |
92% |
|
100% |
42% |
42% |
Карой последни 12 срещи
|
2026-04-26 |
Атлетик Ескалдес
|
3 - 0 |
Карой
|
|
2026-04-19 |
Карой
|
1 - 2 |
ФК Рейнджърс
|
|
2026-04-11 |
Ордино
|
5 - 0 |
Карой
|
|
2026-03-22 |
Карой
|
0 - 0 |
УЕ Санта Колома
|
|
2026-03-08 |
Есперанса
|
4 - 1 |
Карой
|
|
2026-03-01 |
Карой
|
0 - 2 |
ФК Санта Колома
|
|
2026-02-22 |
Пеня Енкарнада
|
0 - 0 |
Карой
|
|
2026-02-15 |
Есперанса
|
0 - 0 |
Карой
|
|
2026-02-08 |
Карой
|
0 - 3 |
ФК Рейнджърс
|
|
2026-01-31 |
Карой
|
1 - 4 |
Атлетик Ескалдес
|
|
2026-01-18 |
Карой
|
0 - 0 |
Пеня Енкарнада
|
|
2025-12-20 |
Карой
|
3 - 1 |
Ордино
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
8 |
7 |
4 |
| 8% |
33% |
58% |
|
67% |
58% |
33% |
Интер Ескадлес последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Интер Ескадлес
|
3 - 1 |
Атлетик Ескалдес
|
|
2026-04-30 |
Атлетик Ескалдес
|
2 - 1 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-04-25 |
ФК Рейнджърс
|
3 - 5 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-04-19 |
Интер Ескадлес
|
4 - 0 |
Ордино
|
|
2026-04-12 |
УЕ Санта Колома
|
1 - 1 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-03-22 |
Интер Ескадлес
|
0 - 2 |
Есперанса
|
|
2026-03-08 |
ФК Санта Колома
|
3 - 2 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-03-01 |
Интер Ескадлес
|
2 - 1 |
Пеня Енкарнада
|
|
2026-02-14 |
Пеня Енкарнада
|
0 - 1 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-02-08 |
Ордино
|
0 - 2 |
Интер Ескадлес
|
|
2026-02-01 |
Интер Ескадлес
|
1 - 1 |
ФК Санта Колома
|
|
2026-01-25 |
Атлетик Ескалдес
|
0 - 1 |
Интер Ескадлес
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Класиране Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Ескадлес |
23 |
17 |
3 |
3 |
46 |
22 |
+24 |
54 |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
24 |
15 |
6 |
3 |
45 |
13 |
+32 |
51 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
23 |
14 |
3 |
6 |
44 |
22 |
+22 |
45 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
23 |
13 |
5 |
5 |
45 |
18 |
+27 |
44 |
| 5 |
Атлетик Ескалдес |
23 |
9 |
4 |
10 |
29 |
26 |
+3 |
31 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
23 |
7 |
3 |
13 |
19 |
39 |
-20 |
24 |
| 7 |
Ордино |
23 |
6 |
3 |
14 |
25 |
40 |
-15 |
21 |
| 8 |
Карой |
23 |
3 |
5 |
15 |
13 |
54 |
-41 |
14 |
| 9 |
Есперанса |
23 |
2 |
4 |
17 |
13 |
45 |
-32 |
10 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Карой |
|
| Интер Ескадлес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Карой |
Интер Ескадлес |
| 1 |
Интер Ескадлес |
|
- |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
1 - 2 |
3 - 5 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
0 - 2 |
3 - 2 |
| 5 |
Атлетик Ескалдес |
1 - 4 |
0 - 1 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 7 |
Ордино |
3 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Карой |
- |
|
| 9 |
Есперанса |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
0 - 0* |
|
Представяне в Шампионата
| |
Карой |
Интер Ескадлес |
| Победи |
3 |
17 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
15 |
3 |
| Вкарани голове |
13 |
46 |
| Получени голове |
54 |
22 |
| Средно вкарани |
0.54 |
2.00 |
| Средно получени |
2.25 |
0.96 |
| Мачове вкарал |
38% |
96% |
| Мачове получил |
75% |
61% |
| Гол/Гол |
38% |
57% |
| Над 1.5 |
75% |
83% |
| Над 2.5 |
67% |
52% |
| Над 3.5 |
33% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
7 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани голове |
9 |
19 |
| Получени голове |
19 |
13 |
| Средно вкарани |
0.82 |
1.90 |
| Средно получени |
1.73 |
1.30 |
| Мачове вкарал |
45% |
100% |
| Мачове получил |
73% |
60% |
| Гол/Гол |
45% |
60% |
| Над 1.5 |
73% |
70% |
| Над 2.5 |
64% |
50% |
| Над 3.5 |
27% |
40% |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (104) |
| Победа за домакина |
45% |
| Равен |
17% |
| Победа за госта |
38% |
| Изиграни мачове |
77% |
| Голове (279) |
| Средно голове на мач |
2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.50 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.18 |
| Домакинът е отбелязал в |
66% |
| Гостът е отбелязал в |
65% |
| Гол/Гол |
42% |
| Над 1.5 |
74% |
| Над 2.5 |
54% |
| Над 3.5 |
28% |
Карой следващи срещи
Няма данни в системата
Интер Ескадлес следващи срещи
Няма данни в системата
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
16.90 |
8.33 |
1.06 |
| Вероятност |
18% |
20% |
62% |
|
2 @ 1.06 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
5.88 |
1.01 |
| Вероятност |
22% |
78% |
|
X2 @ 1.01 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.05 |
8.14 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.05 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.53 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.24 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.05 |
| Вероятност |
|
32% |
68% |
|
Под 3.5 @ 2.05 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.05 |
1.66 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.66 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-15 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!