Премиер Лига - Малта
неделя, 28.01.2018
13:00
13:00

Биркиркара

Сенглеа Атлетик
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Биркиркара |
| Гост: | Сенглеа |
| Разстояние: | 5.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Инфети Граунд |
| Капацитет: | 2 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.50 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.75 | |||
| 54% | 20% | 26% | 1.39 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.85 | 1.64 | 2.20 | 2.64 | 1.43 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 22% | 78% |
Последни 1 директни срещи
| 2017-09-16 | Сенглеа Атлетик | 1 - 0 | Биркиркара |
Биркиркара последни 12 срещи
| 2018-01-14 | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара |
| 2018-01-05 | Биркиркара | 4 - 0 | Гзира Юнайтед |
| 2017-12-17 | Флориана | 0 - 2 | Биркиркара |
| 2017-12-09 | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Биркиркара |
| 2017-11-24 | Биркиркара | 2 - 0 | Сейнт Андрюс ФК |
| 2017-11-18 | Хибърниънс | 1 - 0 | Биркиркара |
| 2017-11-04 | Балзан | 2 - 1 | Биркиркара |
| 2017-10-28 | Биркиркара | 3 - 1 | Таршин Рейнбоус |
| 2017-10-20 | Лия Атлетик | 0 - 2 | Биркиркара |
| 2017-10-15 | Слима Уондърърс | 3 - 0 | Биркиркара |
| 2017-09-29 | Биркиркара | 0 - 3 | Валета |
| 2017-09-23 | Биркиркара | 3 - 2 | Нашар Лайънс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Сенглеа Атлетик последни 12 срещи
| 2018-01-12 | Сенглеа Атлетик | 2 - 0 | Лия Атлетик |
| 2018-01-06 | Валета | 1 - 0 | Сенглеа Атлетик |
| 2017-12-16 | Сенглеа Атлетик | 3 - 0 | Слима Уондърърс |
| 2017-12-09 | Сенглеа Атлетик | 2 - 1 | Нашар Лайънс |
| 2017-11-25 | Сенглеа Атлетик | 0 - 1 | Балзан |
| 2017-11-18 | Моста ФК | 2 - 1 | Сенглеа Атлетик |
| 2017-11-03 | Флориана | 3 - 0 | Сенглеа Атлетик |
| 2017-10-27 | Сенглеа Атлетик | 1 - 1 | Гзира Юнайтед |
| 2017-10-21 | Сенглеа Атлетик | 1 - 3 | Хамрун Спартанс |
| 2017-10-13 | Сенглеа Атлетик | 0 - 1 | Хибърниънс |
| 2017-09-30 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Сенглеа Атлетик |
| 2017-09-23 | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Сенглеа Атлетик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 8% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валета | 17 | +19 | 37 |
| 2 | Балзан | 16 | +16 | 37 |
| 3 | Гзира Юнайтед | 17 | +11 | 33 |
| 4 | Хибърниънс | 17 | +15 | 31 |
| 5 | Флориана | 17 | +18 | 29 |
| 6 | Биркиркара | 16 | +8 | 28 |
| 7 | Слима Уондърърс | 17 | +7 | 26 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 16 | +8 | 25 |
| 9 | Моста ФК | 17 | -9 | 21 |
| 10 | Сенглеа Атлетик | 16 | -3 | 18 |
| 11 | Нашар Лайънс | 17 | -7 | 14 |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 17 | -19 | 14 |
| 13 | Таршин Рейнбоус | 17 | -27 | 10 |
| 14 | Лия Атлетик | 17 | -37 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Биркиркара | |
| Сенглеа Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Биркиркара | Сенглеа Атлетик |
|---|---|---|---|
| 1 | Валета | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Балзан | ||
| 3 | Гзира Юнайтед | 4 - 0 | |
| 4 | Хибърниънс | ||
| 5 | Флориана | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Биркиркара | - | |
| 7 | Слима Уондърърс | 2 - 2 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | ||
| 9 | Моста ФК | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Сенглеа Атлетик | - | |
| 11 | Нашар Лайънс | 3 - 2 | |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Таршин Рейнбоус | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Лия Атлетик | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Биркиркара | Сенглеа Атлетик | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 28 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 12 |
| Точки | 16 | 5 |
Форма в шампионата
| Биркиркара | Сенглеа Атлетик | |
|
Победи Равни Загуби |
9
1 6 |
5
3 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 1 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Биркиркара | Сенглеа Атлетик | |
|
Вкарани Получени |
24
16 |
17
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
7 |
7
12 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (117) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (321) | |
| Средно голове на мач | 2.74 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 31% |
Биркиркара следващи 6 срещи
| 2018-02-03 | Нашар Лайънс | - | Биркиркара |
| 2018-02-10 | Биркиркара | - | Слима Уондърърс |
| 2018-02-25 | Валета | - | Биркиркара |
| 2018-03-03 | Биркиркара | - | Лия Атлетик |
| 2018-03-10 | Биркиркара | - | Балзан |
| 2018-03-16 | Таршин Рейнбоус | - | Биркиркара |
Сенглеа Атлетик следващи 6 срещи
| 2018-02-03 | Сенглеа Атлетик | - | Таршин Рейнбоус |
| 2018-02-12 | Хибърниънс | - | Сенглеа Атлетик |
| 2018-02-24 | Сенглеа Атлетик | - | Сейнт Андрюс ФК |
| 2018-03-04 | Хамрун Спартанс | - | Сенглеа Атлетик |
| 2018-03-10 | Сенглеа Атлетик | - | Флориана |
| 2018-03-18 | Гзира Юнайтед | - | Сенглеа Атлетик |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 4.50 | 5.50 |
| Вероятност | 54% | 20% | 26% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.75 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 3.85 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 2.20 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.64 | 1.43 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.43 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.86 | 1.86 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Без @ 1.86 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-01-28 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!