Супер Лига - Индия
събота, 11.04.2026
15:00
15:00

Бенгалуру

Керала Бластърс
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бенгалуру |
| Гост: | Кочин |
| Разстояние: | 363.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.22 | 3.86 | 1 | 1.20 | 1.82 | |||
| 57% | 37% | 6% | 1.83 | 89% | 11% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.09 | 2.00 | 1.70 | 3.56 | 1.24 | ||||||
| 77% | 23% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2024-12-07 | Бенгалуру | 4 - 2 | Керала Бластърс |
| 2024-10-25 | Керала Бластърс | 1 - 3 | Бенгалуру |
| 2024-08-23 | Бенгалуру | 1 - 0 | Керала Бластърс |
| 2024-03-02 | Бенгалуру | 1 - 0 | Керала Бластърс |
| 2023-09-21 | Керала Бластърс | 2 - 1 | Бенгалуру |
| 2023-08-18 | Бенгалуру | 2 - 2 | Керала Бластърс |
| 2023-04-16 | Бенгалуру | 1 - 1 | Керала Бластърс |
| 2023-03-03 | Бенгалуру | 0 - 0 | Керала Бластърс |
| 2023-02-11 | Бенгалуру | 1 - 0 | Керала Бластърс |
| 2022-12-11 | Керала Бластърс | 3 - 2 | Бенгалуру |
| 2022-01-30 | Керала Бластърс | 0 - 1 | Бенгалуру |
| 2021-11-28 | Бенгалуру | 1 - 1 | Керала Бластърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 33% |
Бенгалуру последни 12 срещи
| 2026-04-04 | Гоа | 0 - 2 | Бенгалуру |
| 2026-03-22 | Интер Каши | 1 - 3 | Бенгалуру |
| 2026-03-14 | Бенгалуру | 0 - 0 | Мохун Баган |
| 2026-03-07 | Мохамедан | 1 - 2 | Бенгалуру |
| 2026-02-27 | Бенгалуру | 0 - 2 | Пенджаб |
| 2026-02-22 | Бенгалуру | 1 - 1 | НортИйст Юн. |
| 2026-02-15 | Бенгалуру | 2 - 0 | Спортинг Делхи |
| 2025-11-05 | Бенгалуру | 0 - 0 | Пенджаб |
| 2025-11-02 | Гокулам Керала | 0 - 4 | Бенгалуру |
| 2025-10-30 | Бенгалуру | 2 - 0 | Мохамедан |
| 2025-04-23 | Бенгалуру | 1 - 1 | Интер Каши |
| 2025-04-12 | Мохун Баган | 1 - 1 | Бенгалуру |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 3 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 25% | 17% |
Керала Бластърс последни 12 срещи
| 2026-04-05 | Спортинг Делхи | 2 - 0 | Керала Бластърс |
| 2026-03-21 | Керала Бластърс | 1 - 3 | Пенджаб |
| 2026-03-14 | Ийст Бенгал | 1 - 1 | Керала Бластърс |
| 2026-03-07 | Керала Бластърс | 0 - 1 | Ченайин |
| 2026-02-28 | Керала Бластърс | 1 - 2 | Интер Каши |
| 2026-02-22 | Керала Бластърс | 0 - 1 | Мумбай Сити |
| 2026-02-14 | Мохун Баган | 2 - 0 | Керала Бластърс |
| 2025-11-06 | Мумбай Сити | 1 - 0 | Керала Бластърс |
| 2025-11-03 | Керала Бластърс | 3 - 0 | Спортинг Делхи |
| 2025-10-30 | Раджастан Юн. | 0 - 1 | Керала Бластърс |
| 2025-04-26 | Керала Бластърс | 1 - 2 | Мохун Баган |
| 2025-04-20 | Керала Бластърс | 2 - 0 | Ийст Бенгал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 33% | 8% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сити | 8 | +5 | 18 |
| 2 | Джамшедпур | 8 | +3 | 15 |
| 3 | Мохун Баган | 7 | +11 | 14 |
| 4 | Бенгалуру | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Гоа | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Ийст Бенгал | 6 | +12 | 11 |
| 7 | Пенджаб | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Спортинг Делхи | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Интер Каши | 7 | -2 | 8 |
| 10 | НортИйст Юн. | 7 | -8 | 6 |
| 11 | Ченайин | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Одиша | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Керала Бластърс | 7 | -9 | 1 |
| 14 | Мохамедан | 6 | -16 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Бенгалуру | |
| Керала Бластърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бенгалуру | Керала Бластърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Мумбай Сити | ||
| 2 | Джамшедпур | ||
| 3 | Мохун Баган | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Бенгалуру | - | |
| 5 | Гоа | ||
| 6 | Ийст Бенгал | 1 - 1 | |
| 7 | Пенджаб | 0 - 2 | |
| 8 | Спортинг Делхи | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Интер Каши | ||
| 10 | НортИйст Юн. | 1 - 1 | |
| 11 | Ченайин | ||
| 12 | Одиша | ||
| 13 | Керала Бластърс | - | |
| 14 | Мохамедан |
Класиране в шампионата
| Бенгалуру | Керала Бластърс | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 14 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 12 |
| Точки | 5 | 1 |
Форма в шампионата
| Бенгалуру | Керала Бластърс | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
0
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
0
1 2 |
Голове в шампионата
| Бенгалуру | Керала Бластърс | |
|
Вкарани Получени |
10
5 |
3
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
1
5 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (117) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 19% |
Бенгалуру следващи 6 срещи
| 2026-04-16 | Ийст Бенгал | - | Бенгалуру |
| 2026-04-25 | Бенгалуру | - | Мумбай Сити |
| 2026-05-04 | Одиша | - | Бенгалуру |
| 2026-05-09 | Джамшедпур | - | Бенгалуру |
| 2026-05-16 | Ченайин | - | Бенгалуру |
| 2026-10-10 | Бенгалуру | - | Спортинг Делхи |
Керала Бластърс следващи 6 срещи
| 2026-04-15 | Керала Бластърс | - | НортИйст Юн. |
| 2026-04-18 | Керала Бластърс | - | Джамшедпур |
| 2026-04-23 | Керала Бластърс | - | Одиша |
| 2026-05-10 | Керала Бластърс | - | Мохамедан |
| 2026-05-18 | Керала Бластърс | - | Гоа |
| 2026-10-11 | Интер Каши | - | Керала Бластърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 3.22 | 3.86 |
| Вероятност | 57% | 37% | 6% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.82 |
| Вероятност | 89% | 11% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.09 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.70 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.56 | 1.24 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.24 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.84 | 1.84 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.84 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-11 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!