Суперлига - Швейцария
четвъртък, 03.09.2026
19:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Базел |
| Гост: |
Сион |
| Разстояние: |
148.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Санкт Якоб Парк
|
| Капацитет: |
38 512 (37 500) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.40 |
3.60 |
2.40 |
1 |
|
|
|
1.53 |
1.53 |
| 66% |
5% |
29% |
2.40 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 82% |
18% |
|
|
|
80% |
20% |
|
|
|
48% |
52% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-26 |
Базел
|
0 - 2 |
Сион
|
|
2026-02-12 |
Сион
|
2 - 0 |
Базел
|
|
2026-01-18 |
Базел
|
1 - 1 |
Сион
|
|
2025-08-30 |
Сион
|
0 - 1 |
Базел
|
|
2025-03-01 |
Базел
|
2 - 0 |
Сион
|
|
2025-01-26 |
Базел
|
4 - 1 |
Сион
|
|
2024-12-04 |
Базел
|
2 - 2 |
Сион
|
|
2024-08-31 |
Сион
|
1 - 1 |
Базел
|
|
2023-04-27 |
Сион
|
1 - 2 |
Базел
|
|
2023-02-11 |
Базел
|
3 - 1 |
Сион
|
|
2022-11-06 |
Базел
|
0 - 0 |
Сион
|
|
2022-09-03 |
Сион
|
2 - 1 |
Базел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
42% |
25% |
Базел последни 12 срещи
|
2026-08-29 |
Йънг Бойс
|
3 - 3 |
Базел
|
|
2026-08-22 |
Цюрих
|
1 - 2 |
Базел
|
|
2026-08-16 |
Базел
|
2 - 5 |
Барселона
|
|
2026-08-09 |
Базел
|
4 - 2 |
Тун
|
|
2026-08-01 |
Базел
|
0 - 1 |
Лозана Спорт
|
|
2026-07-25 |
Сервет
|
0 - 1 |
Базел
|
|
2026-07-18 |
Базел
|
0 - 0 |
Ювентус
|
|
2026-07-11 |
Базел
|
2 - 2 |
Винтертур
|
|
2026-06-26 |
Раперсвил-Йона
|
0 - 3 |
Базел
|
|
2026-05-17 |
Лугано
|
4 - 0 |
Базел
|
|
2026-05-14 |
Базел
|
1 - 3 |
Санкт Гален
|
|
2026-05-10 |
Йънг Бойс
|
3 - 0 |
Базел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
9 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
75% |
50% |
Сион последни 12 срещи
|
2026-08-30 |
Сион
|
1 - 2 |
Лугано
|
|
2026-08-27 |
Аякс
|
5 - 3 |
Сион
|
|
2026-08-20 |
Сион
|
2 - 4 |
Аякс
|
|
2026-08-13 |
Сион
|
2 - 1 |
Ной Ереван
|
|
2026-08-09 |
Сион
|
3 - 2 |
Вадуц
|
|
2026-08-06 |
Ной Ереван
|
2 - 2 |
Сион
|
|
2026-08-02 |
Сион
|
3 - 0 |
Люцерн
|
|
2026-07-30 |
Сион
|
4 - 0 |
БАТЕ Борисов
|
|
2026-07-26 |
Йънг Бойс
|
4 - 2 |
Сион
|
|
2026-07-23 |
БАТЕ Борисов
|
1 - 1 |
Сион
|
|
2026-07-17 |
Анси
|
0 - 4 |
Сион
|
|
2026-07-12 |
Ивердон-Спорт
|
1 - 3 |
Сион
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
12 |
11 |
8 |
| 50% |
17% |
33% |
|
100% |
92% |
67% |
Класиране Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лугано |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
12 |
| 2 |
Йънг Бойс |
5 |
3 |
2 |
0 |
19 |
9 |
+10 |
11 |
| 3 |
Базел |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 4 |
Санкт Гален |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 5 |
Сион |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 6 |
Тун |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 7 |
Цюрих |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 8 |
Лозана Спорт |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 9 |
Люцерн |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 10 |
Сервет |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 11 |
Вадуц |
5 |
1 |
0 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
3 |
| 12 |
Грасхопърс |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
Хронология на изиграните мачове
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Базел |
Сион |
| 1 |
Лугано |
|
|
| 2 |
Йънг Бойс |
|
4 - 2 |
| 3 |
Базел |
- |
|
| 4 |
Санкт Гален |
|
|
| 5 |
Сион |
|
- |
| 6 |
Тун |
4 - 2 |
|
| 7 |
Цюрих |
|
|
| 8 |
Лозана Спорт |
0 - 1 |
|
| 9 |
Люцерн |
|
|
| 10 |
Сервет |
|
|
| 11 |
Вадуц |
|
|
| 12 |
Грасхопърс |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Базел |
Сион |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани голове |
10 |
9 |
| Получени голове |
7 |
8 |
| Средно вкарани |
2.00 |
2.25 |
| Средно получени |
1.40 |
2.00 |
| Мачове вкарал |
80% |
100% |
| Мачове получил |
80% |
75% |
| Гол/Гол |
60% |
75% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани голове |
4 |
2 |
| Получени голове |
3 |
4 |
| Средно вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно получени |
1.50 |
4.00 |
| Мачове вкарал |
50% |
100% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (27) |
| Победа за домакина |
44% |
| Равен |
19% |
| Победа за госта |
37% |
| Изиграни мачове |
14% |
| Голове (109) |
| Средно голове на мач |
4.04 |
| Домакинът е отбелязал средно |
2.11 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.93 |
| Домакинът е отбелязал в |
89% |
| Гостът е отбелязал в |
89% |
| Гол/Гол |
78% |
| Над 1.5 |
89% |
| Над 2.5 |
81% |
| Над 3.5 |
56% |
Базел следващи 6 срещи
|
2026-09-06 |
Базел
|
- |
Лугано
|
|
2026-09-13 |
Люцерн
|
- |
Базел
|
|
2026-09-20 |
Базел
|
- |
Санкт Гален
|
|
2026-10-11 |
Вадуц
|
- |
Базел
|
|
2026-10-24 |
Базел
|
- |
Грасхопърс
|
|
2026-10-31 |
Лугано
|
- |
Базел
|
Сион следващи 6 срещи
|
2026-09-06 |
Сион
|
- |
Тун
|
|
2026-09-12 |
Санкт Гален
|
- |
Сион
|
|
2026-09-15 |
Грасхопърс
|
- |
Сион
|
|
2026-09-19 |
Сион
|
- |
Цюрих
|
|
2026-10-10 |
Сервет
|
- |
Сион
|
|
2026-10-24 |
Сион
|
- |
Лозана Спорт
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.40 |
3.60 |
2.40 |
| Вероятност |
66% |
5% |
29% |
|
1 @ 2.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.53 |
| Вероятност |
69% |
31% |
|
1X @ 1.53 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.50 |
| Вероятност |
|
82% |
18% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.40 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Над 2.5 @ 1.53 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.62 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 3.5 @ 1.62 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.63 |
| Вероятност |
|
70% |
30% |
|
Г/Г @ 1.44 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-09-01 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!