Серия С - гр. C - Италия
неделя, 18.10.2026
14:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Бари |
| Гост: |
Кротоне |
| Разстояние: |
227.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Сан Никола
|
| Капацитет: |
58 270 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.40 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.05 |
| 65% |
31% |
3% |
1.68 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.30 |
|
|
|
1.90 |
1.78 |
|
|
|
3.25 |
1.29 |
| 73% |
27% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
21% |
79% |
Последни 12 директни срещи
|
2016-02-05 |
Бари
|
2 - 3 |
Кротоне
|
|
2015-09-22 |
Кротоне
|
4 - 1 |
Бари
|
|
2015-04-11 |
Бари
|
1 - 1 |
Кротоне
|
|
2014-11-16 |
Кротоне
|
3 - 0 |
Бари
|
|
2014-06-03 |
Кротоне
|
0 - 3 |
Бари
|
|
2014-03-22 |
Кротоне
|
0 - 0 |
Бари
|
|
2013-10-13 |
Бари
|
1 - 2 |
Кротоне
|
|
2013-02-16 |
Бари
|
0 - 0 |
Кротоне
|
|
2012-09-22 |
Кротоне
|
0 - 0 |
Бари
|
|
2012-03-03 |
Бари
|
1 - 1 |
Кротоне
|
|
2011-10-05 |
Кротоне
|
0 - 1 |
Бари
|
|
2007-04-17 |
Бари
|
2 - 1 |
Кротоне
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
6 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
50% |
17% |
Бари последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Бари
|
2 - 0 |
Джуляно
|
|
2026-10-04 |
Салернитана
|
2 - 1 |
Бари
|
|
2026-09-26 |
Бари
|
1 - 0 |
Козенца
|
|
2026-09-19 |
Соренто
|
1 - 2 |
Бари
|
|
2026-09-15 |
Бари
|
0 - 0 |
Потенца
|
|
2026-09-11 |
Тим Алтамура
|
0 - 3 |
Бари
|
|
2026-09-05 |
Бари
|
1 - 0 |
Казарано
|
|
2026-09-01 |
Бари
|
1 - 1 |
Пичерно
|
|
2026-08-28 |
Барлета
|
3 - 0 |
Бари
|
|
2026-08-21 |
Бари
|
3 - 0 |
Кавезе 1919
|
|
2026-08-16 |
Бари
|
1 - 0 |
Казарано
|
|
2026-05-22 |
Зюдтирол
|
0 - 0 |
Бари
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
5 |
0 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
42% |
0% |
Кротоне последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Кротоне
|
2 - 3 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-10-03 |
Катания
|
2 - 1 |
Кротоне
|
|
2026-09-26 |
Кротоне
|
2 - 1 |
Салернитана
|
|
2026-09-20 |
Монополи 1966
|
2 - 2 |
Кротоне
|
|
2026-09-15 |
Кротоне
|
0 - 2 |
Интер Б
|
|
2026-09-12 |
Савоя
|
1 - 1 |
Кротоне
|
|
2026-09-05 |
Кротоне
|
2 - 2 |
Барлета
|
|
2026-08-29 |
Соренто
|
1 - 0 |
Кротоне
|
|
2026-08-24 |
Кротоне
|
0 - 1 |
Фоджа
|
|
2026-08-16 |
Кротоне
|
0 - 2 |
Козенца
|
|
2026-05-06 |
Казертана
|
1 - 1 |
Кротоне
|
|
2026-05-03 |
Кротоне
|
1 - 1 |
Аудаче Чериньола
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
10 |
5 |
3 |
| 8% |
42% |
50% |
|
83% |
42% |
25% |
Класиране Серия С - гр. C
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
9 |
7 |
1 |
1 |
24 |
12 |
+12 |
22 |
| 2 |
Бари |
9 |
6 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
19 |
| 3 |
Соренто |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Катания |
9 |
5 |
1 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
16 |
| 5 |
Казертана |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 6 |
Аудаче Чериньола |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
14 |
| 7 |
Интер Б |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 8 |
Скафатезе |
8 |
3 |
4 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Салернитана |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 10 |
Пичерно |
9 |
4 |
0 |
5 |
17 |
17 |
0 |
12 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 12 |
Монополи 1966 |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 13 |
Фоджа |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
11 |
| 14 |
Казарано |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 15 |
Савоя |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 16 |
Барлета |
9 |
1 |
5 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
8 |
| 17 |
Тим Алтамура |
9 |
2 |
2 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
8 |
| 18 |
Джуляно |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
22 |
-10 |
7 |
| 19 |
Козенца |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 20 |
Кротоне |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Бари |
|
| Кротоне |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Бари |
Кротоне |
| 1 |
Потенца |
0 - 0 |
|
| 2 |
Бари |
- |
|
| 3 |
Соренто |
|
1 - 0 |
| 4 |
Катания |
|
2 - 1 |
| 5 |
Казертана |
|
|
| 6 |
Аудаче Чериньола |
|
|
| 7 |
Интер Б |
|
|
| 8 |
Скафатезе |
|
|
| 9 |
Салернитана |
|
|
| 10 |
Пичерно |
|
|
| 11 |
Кавезе 1919 |
3 - 0 |
|
| 12 |
Монополи 1966 |
|
2 - 2 |
| 13 |
Фоджа |
|
|
| 14 |
Казарано |
1 - 0 |
|
| 15 |
Савоя |
|
1 - 1 |
| 16 |
Барлета |
|
|
| 17 |
Тим Алтамура |
|
|
| 18 |
Джуляно |
2 - 0 |
|
| 19 |
Козенца |
1 - 0 |
|
| 20 |
Кротоне |
|
- |
Представяне в Шампионата
| |
Бари |
Кротоне |
| Победи |
6 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани голове |
13 |
10 |
| Получени голове |
6 |
15 |
| Средно вкарани |
1.44 |
1.11 |
| Средно получени |
0.67 |
1.67 |
| Мачове вкарал |
78% |
67% |
| Мачове получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
22% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
56% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
7 |
4 |
| Получени голове |
0 |
6 |
| Средно вкарани |
1.40 |
1.00 |
| Средно получени |
0.00 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
80% |
75% |
| Мачове получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
75% |
| Над 1.5 |
40% |
75% |
| Над 2.5 |
20% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (89) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
25% |
| Победа за госта |
28% |
| Изиграни мачове |
23% |
| Голове (252) |
| Средно голове на мач |
2.83 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.58 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.25 |
| Домакинът е отбелязал в |
78% |
| Гостът е отбелязал в |
66% |
| Гол/Гол |
54% |
| Над 1.5 |
75% |
| Над 2.5 |
53% |
| Над 3.5 |
33% |
Бари следващи 6 срещи
|
2026-10-23 |
Казертана
|
- |
Бари
|
|
2026-10-31 |
Бари
|
- |
Скафатезе
|
|
2026-11-09 |
Пичерно
|
- |
Бари
|
|
2026-11-14 |
Бари
|
- |
Фоджа
|
|
2026-11-22 |
Катания
|
- |
Бари
|
|
2026-11-29 |
Бари
|
- |
Савоя
|
Кротоне следващи 6 срещи
|
2026-10-26 |
Кротоне
|
- |
Казарано
|
|
2026-11-01 |
Потенца
|
- |
Кротоне
|
|
2026-11-07 |
Кротоне
|
- |
Джуляно
|
|
2026-11-15 |
Кавезе 1919
|
- |
Кротоне
|
|
2026-11-21 |
Кротоне
|
- |
Козенца
|
|
2026-11-29 |
Кротоне
|
- |
Пичерно
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.68 |
3.40 |
4.33 |
| Вероятност |
65% |
31% |
3% |
|
1 @ 1.68 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.19 |
2.05 |
| Вероятност |
97% |
3% |
|
1X @ 1.19 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.30 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.78 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.90 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.29 |
| Вероятност |
|
21% |
79% |
|
Под 3.5 @ 1.29 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.83 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!