Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
неделя, 11.03.2018
16:00
16:00

Баракалдо

Сантандер
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баракалдо |
| Гост: | Сантандер |
| Разстояние: | 67.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио Лазесаре |
| Капацитет: | 7 960 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Хосе Алберто (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.00 | 2.89 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 31% | 32% | 37% | 1.53 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 57% | 43% | 32% | 68% | 17% | 83% |
Последни 1 директни срещи
| 2017-10-22 | Сантандер | 3 - 2 | Баракалдо |
Баракалдо последни 12 срещи
| 2018-03-03 | Сп. Хихон Б | 2 - 0 | Баракалдо |
| 2018-02-25 | Баракалдо | 1 - 0 | Мирандес |
| 2018-02-17 | Герника Клуб | 0 - 0 | Баракалдо |
| 2018-02-14 | Осасуна Б | 0 - 1 | Баракалдо |
| 2018-02-10 | Баракалдо | 0 - 0 | Аренас де Гечо |
| 2018-02-04 | Реал Унион | 1 - 1 | Баракалдо |
| 2018-01-28 | Баракалдо | 2 - 0 | Реал Сосиедад Б |
| 2018-01-21 | УД Логронес | 1 - 1 | Баракалдо |
| 2018-01-14 | Баракалдо | 1 - 1 | Туделано |
| 2017-12-16 | Леалтад | 0 - 1 | Баракалдо |
| 2017-12-10 | Баракалдо | 2 - 1 | Каудал Деп. |
| 2017-12-03 | Бургос | 0 - 0 | Баракалдо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 6 | 1 | 0 | |
| 42% | 50% | 8% | 50% | 8% | 0% |
Сантандер последни 12 срещи
| 2018-03-04 | Сантандер | 4 - 1 | Витория-Гастейс |
| 2018-02-24 | Билбао Атлетик | 3 - 0 | Сантандер |
| 2018-02-18 | Сантандер | 1 - 0 | Исара |
| 2018-02-10 | Пеня Спорт | 1 - 1 | Сантандер |
| 2018-02-04 | Сантандер | 0 - 0 | Лейоа |
| 2018-01-28 | Сантандер | 1 - 2 | Сп. Хихон Б |
| 2018-01-21 | Мирандес | 0 - 1 | Сантандер |
| 2018-01-14 | Сантандер | 1 - 0 | Герника Клуб |
| 2018-01-07 | Аренас де Гечо | 3 - 1 | Сантандер |
| 2017-12-17 | Реал Унион | 1 - 3 | Сантандер |
| 2017-12-10 | Сантандер | 0 - 0 | Реал Сосиедад Б |
| 2017-12-03 | УД Логронес | 2 - 1 | Сантандер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Хихон Б | 29 | +20 | 57 |
| 2 | Мирандес | 28 | +13 | 53 |
| 3 | Сантандер | 28 | +10 | 51 |
| 4 | Билбао Атлетик | 29 | +20 | 49 |
| 5 | Реал Сосиедад Б | 28 | +10 | 49 |
| 6 | УД Логронес | 29 | +15 | 48 |
| 7 | Герника Клуб | 28 | +10 | 47 |
| 8 | Лейоа | 29 | +11 | 43 |
| 9 | Туделано | 28 | +9 | 43 |
| 10 | Баракалдо | 28 | +7 | 42 |
| 11 | Бургос | 28 | +4 | 41 |
| 12 | Реал Унион | 29 | -13 | 36 |
| 13 | Аморебиета | 29 | +6 | 36 |
| 14 | Аренас де Гечо | 28 | +1 | 33 |
| 15 | Исара | 29 | -21 | 29 |
| 16 | Витория-Гастейс | 28 | -11 | 25 |
| 17 | Осасуна Б | 29 | -19 | 23 |
| 18 | Леалтад | 28 | -18 | 22 |
| 19 | Пеня Спорт | 28 | -27 | 21 |
| 20 | Каудал Деп. | 28 | -27 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Баракалдо | |
| Сантандер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Баракалдо | Сантандер |
|---|---|---|---|
| 1 | Сп. Хихон Б | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Мирандес | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Сантандер | - | |
| 4 | Билбао Атлетик | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | |
| 6 | УД Логронес | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Герника Клуб | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 8 | Лейоа | 0 - 1 | |
| 9 | Туделано | 1 - 1 | |
| 10 | Баракалдо | - | |
| 11 | Бургос | ||
| 12 | Реал Унион | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 13 | Аморебиета | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Аренас де Гечо | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Исара | 0 - 0 | |
| 16 | Витория-Гастейс | 0 - 0 | |
| 17 | Осасуна Б | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Леалтад | ||
| 19 | Пеня Спорт | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Каудал Деп. | 2 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 42 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 29 | 21 |
Форма в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
|
Победи Равни Загуби |
10
12 6 |
15
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 0 |
6
3 5 |
Голове в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
|
Вкарани Получени |
29
22 |
33
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
5 |
16
16 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (284) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (612) | |
| Средно голове на мач | 2.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 20% |
Баракалдо следващи 6 срещи
| 2018-03-18 | Пеня Спорт | - | Баракалдо |
| 2018-03-25 | Баракалдо | - | Исара |
| 2018-03-29 | Билбао Атлетик | - | Баракалдо |
| 2018-04-08 | Баракалдо | - | Витория-Гастейс |
| 2018-04-15 | Баракалдо | - | Лейоа |
| 2018-04-21 | Аморебиета | - | Баракалдо |
Сантандер следващи 6 срещи
| 2018-03-18 | Сантандер | - | Аморебиета |
| 2018-03-25 | Бургос | - | Сантандер |
| 2018-04-01 | Сантандер | - | Каудал Деп. |
| 2018-04-08 | Леалтад | - | Сантандер |
| 2018-04-15 | Сантандер | - | Осасуна Б |
| 2018-04-22 | Туделано | - | Сантандер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.00 | 2.89 |
| Вероятност | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 1.53 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.19 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.19 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-03-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!