Серия С - гр. C - Италия
неделя, 18.10.2026
13:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Чериньола |
| Гост: |
Торе Анунциата |
| Разстояние: |
134.3 км |
| Начален час |
| Час: |
13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.50 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 43% |
41% |
16% |
1.70 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.80 |
|
|
|
1.73 |
1.98 |
|
|
|
2.80 |
1.38 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
33% |
67% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Аудаче Чериньола последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Кротоне
|
2 - 3 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-10-04 |
Аудаче Чериньола
|
0 - 0 |
Тим Алтамура
|
|
2026-09-26 |
Пичерно
|
2 - 1 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-09-19 |
Аудаче Чериньола
|
0 - 0 |
Казертана
|
|
2026-09-15 |
Казарано
|
1 - 0 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-09-11 |
Аудаче Чериньола
|
4 - 0 |
Джуляно
|
|
2026-09-06 |
Фоджа
|
0 - 2 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-08-28 |
Кавезе 1919
|
3 - 1 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-08-22 |
Аудаче Чериньола
|
3 - 1 |
Козенца
|
|
2026-08-14 |
Аудаче Чериньола
|
1 - 1 |
Монополи 1966
|
|
2026-05-03 |
Кротоне
|
1 - 1 |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-04-26 |
Беневенто
|
2 - 2 |
Аудаче Чериньола
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
6 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
50% |
42% |
Савоя последни 12 срещи
|
2026-10-10 |
Савоя
|
2 - 1 |
Интер Б
|
|
2026-10-03 |
Монополи 1966
|
0 - 0 |
Савоя
|
|
2026-09-26 |
Кавезе 1919
|
4 - 2 |
Савоя
|
|
2026-09-19 |
Савоя
|
1 - 1 |
Казарано
|
|
2026-09-15 |
Фоджа
|
0 - 0 |
Савоя
|
|
2026-09-12 |
Савоя
|
1 - 1 |
Кротоне
|
|
2026-09-06 |
Тим Алтамура
|
0 - 2 |
Савоя
|
|
2026-09-02 |
Катания
|
0 - 3 |
Савоя
|
|
2026-08-29 |
Савоя
|
1 - 2 |
Казертана
|
|
2026-08-23 |
Пичерно
|
3 - 2 |
Савоя
|
|
2026-08-14 |
Казертана
|
1 - 2 |
Савоя
|
|
2015-05-09 |
Савоя
|
2 - 1 |
Месина
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
17% |
Класиране Серия С - гр. C
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
9 |
7 |
1 |
1 |
24 |
12 |
+12 |
22 |
| 2 |
Бари |
9 |
6 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
19 |
| 3 |
Соренто |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Катания |
9 |
5 |
1 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
16 |
| 5 |
Казертана |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
15 |
| 6 |
Аудаче Чериньола |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
14 |
| 7 |
Интер Б |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 8 |
Скафатезе |
8 |
3 |
4 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Салернитана |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 10 |
Пичерно |
9 |
4 |
0 |
5 |
17 |
17 |
0 |
12 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 12 |
Монополи 1966 |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 13 |
Фоджа |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
11 |
| 14 |
Казарано |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 15 |
Савоя |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 16 |
Барлета |
9 |
1 |
5 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
8 |
| 17 |
Тим Алтамура |
9 |
2 |
2 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
8 |
| 18 |
Джуляно |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
22 |
-10 |
7 |
| 19 |
Козенца |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 20 |
Кротоне |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Аудаче Чериньола |
|
| Савоя |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Аудаче Чериньола |
Савоя |
| 1 |
Потенца |
|
|
| 2 |
Бари |
|
|
| 3 |
Соренто |
|
|
| 4 |
Катания |
|
|
| 5 |
Казертана |
0 - 0 |
|
| 6 |
Аудаче Чериньола |
- |
|
| 7 |
Интер Б |
|
|
| 8 |
Скафатезе |
|
|
| 9 |
Салернитана |
|
|
| 10 |
Пичерно |
|
3 - 2 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
|
4 - 2 |
| 12 |
Монополи 1966 |
|
0 - 0 |
| 13 |
Фоджа |
|
0 - 0 |
| 14 |
Казарано |
|
|
| 15 |
Савоя |
|
- |
| 16 |
Барлета |
|
|
| 17 |
Тим Алтамура |
0 - 0 |
0 - 2 |
| 18 |
Джуляно |
4 - 0 |
|
| 19 |
Козенца |
3 - 1 |
|
| 20 |
Кротоне |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Аудаче Чериньола |
Савоя |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
14 |
11 |
| Получени голове |
9 |
12 |
| Средно вкарани |
1.56 |
1.22 |
| Средно получени |
1.00 |
1.33 |
| Мачове вкарал |
67% |
78% |
| Мачове получил |
56% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани голове |
7 |
6 |
| Получени голове |
1 |
7 |
| Средно вкарани |
1.75 |
1.20 |
| Средно получени |
0.25 |
1.40 |
| Мачове вкарал |
50% |
60% |
| Мачове получил |
25% |
40% |
| Гол/Гол |
25% |
40% |
| Над 1.5 |
50% |
60% |
| Над 2.5 |
50% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
40% |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (89) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
25% |
| Победа за госта |
28% |
| Изиграни мачове |
23% |
| Голове (252) |
| Средно голове на мач |
2.83 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.58 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.25 |
| Домакинът е отбелязал в |
78% |
| Гостът е отбелязал в |
66% |
| Гол/Гол |
54% |
| Над 1.5 |
75% |
| Над 2.5 |
53% |
| Над 3.5 |
33% |
Аудаче Чериньола следващи 6 срещи
|
2026-10-25 |
Монополи 1966
|
- |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-10-31 |
Аудаче Чериньола
|
- |
Катания
|
|
2026-11-07 |
Скафатезе
|
- |
Аудаче Чериньола
|
|
2026-11-14 |
Аудаче Чериньола
|
- |
Интер Б
|
|
2026-11-21 |
Аудаче Чериньола
|
- |
Барлета
|
|
2026-11-29 |
Потенца
|
- |
Аудаче Чериньола
|
Савоя следващи 6 срещи
|
2026-10-24 |
Савоя
|
- |
Козенца
|
|
2026-11-01 |
Салернитана
|
- |
Савоя
|
|
2026-11-08 |
Савоя
|
- |
Потенца
|
|
2026-11-15 |
Джуляно
|
- |
Савоя
|
|
2026-11-21 |
Савоя
|
- |
Соренто
|
|
2026-11-29 |
Бари
|
- |
Савоя
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.70 |
3.50 |
4.10 |
| Вероятност |
43% |
41% |
16% |
|
1 @ 1.70 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.20 |
2.00 |
| Вероятност |
72% |
28% |
|
1X @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.23 |
3.80 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.23 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.73 |
1.98 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Над 2.5 @ 1.73 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.80 |
1.38 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.38 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.00 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!