Първа Дивизия - Ирландия
петък, 13.04.2018
19:45
19:45

Атлон Таун

Коб Рамблърс
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Атлон |
| Гост: | Коб |
| Разстояние: | 176.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Атлон Таун |
| Капацитет: | 2 500 (2 000) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.00 | 7.00 | 1.18 | X2 | 4.50 | 1.01 | |||
| 16% | 36% | 48% | 1.01 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 82% | 18% | 53% | 47% | 42% | 58% |
Последни 12 директни срещи
| 2017-09-01 | Атлон Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2017-07-01 | Коб Рамблърс | 3 - 1 | Атлон Таун |
| 2017-05-05 | Атлон Таун | 2 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2017-03-18 | Коб Рамблърс | 5 - 1 | Атлон Таун |
| 2016-10-15 | Атлон Таун | 0 - 2 | Коб Рамблърс |
| 2016-08-13 | Коб Рамблърс | 2 - 1 | Атлон Таун |
| 2016-06-24 | Атлон Таун | 0 - 2 | Коб Рамблърс |
| 2016-04-16 | Коб Рамблърс | 2 - 2 | Атлон Таун |
| 2015-08-29 | Коб Рамблърс | 2 - 1 | Атлон Таун |
| 2015-07-03 | Атлон Таун | 1 - 4 | Коб Рамблърс |
| 2015-05-02 | Коб Рамблърс | 1 - 0 | Атлон Таун |
| 2015-03-13 | Атлон Таун | 4 - 0 | Коб Рамблърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 8% | 75% | 83% | 67% | 42% |
Атлон Таун последни 12 срещи
| 2018-04-06 | Шелбърн | 7 - 0 | Атлон Таун |
| 2018-03-30 | Атлон Таун | 1 - 1 | Фин Харпс |
| 2018-03-27 | Атлон Таун | 0 - 2 | УК Дъблин |
| 2018-03-24 | Лонгфорд Таун | 5 - 1 | Атлон Таун |
| 2018-03-19 | Атлон Таун | 1 - 2 | Кабинтили |
| 2018-03-16 | Атлон Таун | 1 - 3 | УК Дъблин |
| 2018-03-11 | Дрогеда Юнайтед | 6 - 0 | Атлон Таун |
| 2018-02-23 | Голуей Юнайтед | 4 - 1 | Атлон Таун |
| 2017-10-07 | Атлон Таун | 0 - 4 | УК Дъблин |
| 2017-09-22 | Кабинтили | 6 - 2 | Атлон Таун |
| 2017-09-15 | Шелбърн | 4 - 1 | Атлон Таун |
| 2017-09-01 | Атлон Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 11 | 9 | 8 | |
| 0% | 8% | 92% | 92% | 75% | 67% |
Коб Рамблърс последни 12 срещи
| 2018-04-09 | Лимерик | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2018-04-06 | Уексфорд | 1 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2018-03-30 | Коб Рамблърс | 0 - 2 | УК Дъблин |
| 2018-03-23 | Шелбърн | 1 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2018-03-17 | Коб Рамблърс | 0 - 2 | Фин Харпс |
| 2018-03-13 | Уексфорд | 0 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2018-03-09 | Кабинтили | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2018-02-24 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | Коб Рамблърс |
| 2017-10-07 | Коб Рамблърс | 2 - 1 | Уотърфорд |
| 2017-09-22 | УК Дъблин | 1 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2017-09-16 | Коб Рамблърс | 0 - 3 | Кабинтили |
| 2017-09-01 | Атлон Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 25% | 8% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрогеда Юнайтед | 6 | +15 | 13 |
| 2 | Шелбърн | 6 | +9 | 13 |
| 3 | УК Дъблин | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 6 | +9 | 11 |
| 5 | Голуей Юнайтед | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Фин Харпс | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Кабинтили | 7 | -7 | 6 |
| 8 | Коб Рамблърс | 6 | -4 | 5 |
| 9 | Уексфорд | 6 | -11 | 4 |
| 10 | Атлон Таун | 7 | -23 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлон Таун | |
| Коб Рамблърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлон Таун | Коб Рамблърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Дрогеда Юнайтед | ||
| 2 | Шелбърн | 1 - 0 | |
| 3 | УК Дъблин | 1 - 3 | |
| 4 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | |
| 5 | Голуей Юнайтед | ||
| 6 | Фин Харпс | 1 - 1 | |
| 7 | Кабинтили | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Коб Рамблърс | - | |
| 9 | Уексфорд | 1 - 1 | |
| 10 | Атлон Таун | - |
Класиране в шампионата
| Атлон Таун | Коб Рамблърс | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 1 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 1 | 5 |
Форма в шампионата
| Атлон Таун | Коб Рамблърс | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 6 |
1
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 2 |
1
2 1 |
Голове в шампионата
| Атлон Таун | Коб Рамблърс | |
|
Вкарани Получени |
5
28 |
4
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
6 |
4
4 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (30) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (97) | |
| Средно голове на мач | 3.23 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.97 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.27 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 40% |
Атлон Таун следващи 6 срещи
| 2018-04-20 | Уексфорд | - | Атлон Таун |
| 2018-04-28 | Кабинтили | - | Атлон Таун |
| 2018-05-04 | Атлон Таун | - | Голуей Юнайтед |
| 2018-05-11 | Атлон Таун | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2018-05-18 | УК Дъблин | - | Атлон Таун |
| 2018-05-25 | Атлон Таун | - | Лонгфорд Таун |
Коб Рамблърс следващи 6 срещи
| 2018-04-21 | Коб Рамблърс | - | Дрогеда Юнайтед |
| 2018-04-27 | Голуей Юнайтед | - | Коб Рамблърс |
| 2018-05-05 | Коб Рамблърс | - | Лонгфорд Таун |
| 2018-05-08 | Коб Рамблърс | - | Лонгфорд Таун |
| 2018-05-12 | Коб Рамблърс | - | Кабинтили |
| 2018-05-18 | Фин Харпс | - | Коб Рамблърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 13.00 | 7.00 | 1.18 |
| Вероятност | 16% | 36% | 48% |
| X2 @ 1.01 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.01 |
| Вероятност | 25% | 75% |
| X2 @ 1.01 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.14 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 2.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-04-13 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!