Първа Дивизия - Норвегия
неделя, 18.10.2026
16:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Осане |
| Гост: |
Берум |
| Разстояние: |
292.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Осане Идретспарк
|
| Капацитет: |
3 000 |
| Размер: |
105 x 67 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.50 |
4.50 |
1.33 |
2 |
|
|
|
3.00 |
1.10 |
| 21% |
19% |
60% |
1.33 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
10.00 |
|
|
|
1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.62 |
2.20 |
| 90% |
10% |
|
|
|
73% |
27% |
|
|
|
51% |
49% |
Последни 7 директни срещи
|
2026-04-12 |
Стабек
|
4 - 0 |
Осане
|
|
2025-10-22 |
Стабек
|
2 - 0 |
Осане
|
|
2025-05-12 |
Осане
|
1 - 1 |
Стабек
|
|
2024-08-26 |
Стабек
|
1 - 1 |
Осане
|
|
2024-04-27 |
Осане
|
2 - 2 |
Стабек
|
|
2022-10-03 |
Стабек
|
4 - 0 |
Осане
|
|
2022-04-19 |
Осане
|
0 - 4 |
Стабек
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
3 |
4 |
|
7 |
4 |
4 |
| 0% |
43% |
57% |
|
100% |
57% |
57% |
Осане последни 12 срещи
|
2026-10-14 |
Стрьомен
|
6 - 1 |
Осане
|
|
2026-10-11 |
Осане
|
2 - 1 |
Согндал
|
|
2026-10-03 |
Стрьомгодсет
|
1 - 0 |
Осане
|
|
2026-09-19 |
Осане
|
0 - 4 |
Брюне
|
|
2026-09-16 |
Сандвикен Берген
|
2 - 2 |
Осане
|
|
2026-09-13 |
Ранхайм
|
2 - 2 |
Осане
|
|
2026-09-05 |
Осане
|
2 - 2 |
Хьодд
|
|
2026-08-30 |
Айерсун
|
2 - 2 |
Осане
|
|
2026-08-26 |
Осане
|
1 - 2 |
Лин Осло
|
|
2026-08-16 |
Рауфос
|
1 - 2 |
Осане
|
|
2026-08-09 |
Осане
|
1 - 2 |
Конгсвингер
|
|
2026-08-02 |
Од БК
|
4 - 1 |
Осане
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
11 |
11 |
7 |
| 17% |
33% |
50% |
|
92% |
92% |
58% |
Стабек последни 12 срещи
|
2026-10-14 |
Стабек
|
4 - 1 |
Саннес Улф
|
|
2026-10-11 |
Стабек
|
2 - 2 |
Стрьомен
|
|
2026-10-03 |
Хаугесунд
|
2 - 0 |
Стабек
|
|
2026-09-20 |
Стабек
|
2 - 1 |
Согндал
|
|
2026-09-16 |
Порс Футбол
|
1 - 1 |
Стабек
|
|
2026-09-12 |
Брюне
|
2 - 0 |
Стабек
|
|
2026-09-05 |
Стабек
|
2 - 3 |
Мос
|
|
2026-08-30 |
Хьодд
|
2 - 1 |
Стабек
|
|
2026-08-26 |
Стабек
|
4 - 2 |
Ранхайм
|
|
2026-08-16 |
Айерсун
|
0 - 4 |
Стабек
|
|
2026-08-08 |
Стабек
|
4 - 3 |
Лин Осло
|
|
2026-08-02 |
Рауфос
|
0 - 2 |
Стабек
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
12 |
8 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
100% |
67% |
50% |
Класиране Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хаугесунд |
26 |
19 |
2 |
5 |
78 |
40 |
+38 |
59 |
| 2 |
Стрьомгодсет |
26 |
17 |
6 |
3 |
71 |
33 |
+38 |
57 |
| 3 |
Конгсвингер |
26 |
17 |
5 |
4 |
77 |
42 |
+35 |
56 |
| 4 |
Стабек |
26 |
15 |
4 |
7 |
63 |
34 |
+29 |
49 |
| 5 |
Од БК |
26 |
13 |
6 |
7 |
53 |
39 |
+14 |
45 |
| 6 |
Брюне |
26 |
12 |
3 |
11 |
35 |
34 |
+1 |
39 |
| 7 |
Хьодд |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
52 |
-10 |
35 |
| 8 |
Айерсун |
26 |
9 |
6 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
33 |
| 9 |
Ранхайм |
26 |
9 |
5 |
12 |
64 |
65 |
-1 |
32 |
| 10 |
Стрьомен |
26 |
8 |
6 |
12 |
46 |
58 |
-12 |
30 |
| 11 |
Мос |
26 |
8 |
5 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
29 |
| 12 |
Лин Осло |
26 |
8 |
4 |
14 |
40 |
57 |
-17 |
28 |
| 13 |
Саннес Улф |
26 |
7 |
5 |
14 |
37 |
50 |
-13 |
26 |
| 14 |
Согндал |
25 |
6 |
5 |
14 |
39 |
56 |
-17 |
23 |
| 15 |
Осане |
26 |
6 |
5 |
15 |
37 |
60 |
-23 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
25 |
6 |
2 |
17 |
28 |
64 |
-36 |
20 |
Хронология на изиграните мачове
| Осане |
|
| Стабек |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Осане |
Стабек |
| 1 |
Хаугесунд |
|
2 - 0 |
| 2 |
Стрьомгодсет |
0 - 3 |
2 - 1 |
| 3 |
Конгсвингер |
1 - 2 |
|
| 4 |
Стабек |
|
- |
| 5 |
Од БК |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 6 |
Брюне |
0 - 4 |
2 - 0 |
| 7 |
Хьодд |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 8 |
Айерсун |
3 - 3 |
0 - 4 |
| 9 |
Ранхайм |
3 - 0 |
2 - 5 |
| 10 |
Стрьомен |
4 - 5 |
1 - 0 |
| 11 |
Мос |
2 - 3 |
2 - 2 |
| 12 |
Лин Осло |
1 - 2 |
0 - 4 |
| 13 |
Саннес Улф |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 14 |
Согндал |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 15 |
Осане |
- |
|
| 16 |
Рауфос |
3 - 0 |
0 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Осане |
Стабек |
| Победи |
6 |
15 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
15 |
7 |
| Вкарани голове |
37 |
63 |
| Получени голове |
60 |
34 |
| Средно вкарани |
1.42 |
2.42 |
| Средно получени |
2.31 |
1.31 |
| Мачове вкарал |
73% |
88% |
| Мачове получил |
88% |
69% |
| Гол/Гол |
62% |
58% |
| Над 1.5 |
88% |
92% |
| Над 2.5 |
77% |
73% |
| Над 3.5 |
46% |
58% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани голове |
25 |
24 |
| Получени голове |
26 |
17 |
| Средно вкарани |
1.92 |
1.85 |
| Средно получени |
2.00 |
1.31 |
| Мачове вкарал |
85% |
77% |
| Мачове получил |
77% |
69% |
| Гол/Гол |
62% |
46% |
| Над 1.5 |
100% |
85% |
| Над 2.5 |
92% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
46% |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (207) |
| Победа за домакина |
50% |
| Равен |
18% |
| Победа за госта |
32% |
| Изиграни мачове |
86% |
| Голове (789) |
| Средно голове на мач |
3.81 |
| Домакинът е отбелязал средно |
2.14 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.67 |
| Домакинът е отбелязал в |
85% |
| Гостът е отбелязал в |
78% |
| Гол/Гол |
65% |
| Над 1.5 |
89% |
| Над 2.5 |
71% |
| Над 3.5 |
50% |
Осане следващи 3 срещи
|
2026-10-25 |
Мос
|
- |
Осане
|
|
2026-11-01 |
Осане
|
- |
Хаугесунд
|
|
2026-11-08 |
Саннес Улф
|
- |
Осане
|
Стабек следващи 3 срещи
|
2026-10-25 |
Стабек
|
- |
Од БК
|
|
2026-11-01 |
Конгсвингер
|
- |
Стабек
|
|
2026-11-08 |
Стабек
|
- |
Стрьомгодсет
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
6.50 |
4.50 |
1.33 |
| Вероятност |
21% |
19% |
60% |
|
2 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
3.00 |
1.10 |
| Вероятност |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.10 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.06 |
10.00 |
| Вероятност |
|
90% |
10% |
|
Над 1.5 @ 1.06 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
4.00 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 2.5 @ 1.25 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.20 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 3.5 @ 1.62 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.63 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Г/Г @ 1.44 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-10-16 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!