Професионална Лига 1 - Тунис
сряда, 31.01.2018
13:00
13:00

Габес

Есперанс Тунис
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Габес |
| Гост: | Тунис |
| Разстояние: | 326.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.20 | 1.75 | 2 | 2.00 | 1.19 | |||
| 26% | 29% | 45% | 1.75 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.63 | 2.39 | 1.53 | 4.30 | 1.18 | ||||||
| 71% | 29% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Последни 9 директни срещи
| 2017-09-09 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Габес |
| 2016-12-23 | Есперанс Тунис | 2 - 0 | Габес |
| 2016-10-22 | Габес | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2015-03-08 | Габес | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2014-09-14 | Есперанс Тунис | 7 - 1 | Габес |
| 2012-09-23 | Есперанс Тунис | 4 - 1 | Габес |
| 2012-04-22 | Габес | 0 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2011-07-03 | Есперанс Тунис | 2 - 0 | Габес |
| 2010-12-11 | Габес | 2 - 1 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 6 | 8 | 3 | 2 | |
| 22% | 11% | 67% | 89% | 33% | 22% |
Габес последни 12 срещи
| 2018-01-28 | Зарзис | 0 - 0 | Габес |
| 2018-01-21 | Габес | 0 - 2 | Етоал дю Сахел |
| 2017-12-28 | Габес | 1 - 0 | Клуб Африкан |
| 2017-12-16 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Габес |
| 2017-12-06 | Габес | 2 - 1 | Бизертин |
| 2017-11-30 | Бен Гердан | 2 - 0 | Габес |
| 2017-11-21 | Габес | 0 - 2 | Монастир |
| 2017-11-16 | Стад Тунизиен | 1 - 1 | Габес |
| 2017-11-05 | Габес | 2 - 0 | Кайруан |
| 2017-10-21 | Габес | 5 - 1 | Метлауи |
| 2017-10-15 | Стад Габесиен | 1 - 1 | Габес |
| 2017-09-17 | Габес | 2 - 0 | Олимпик Меденин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 2 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 17% | 8% |
Есперанс Тунис последни 12 срещи
| 2018-01-27 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Бизертин |
| 2018-01-21 | Бен Гердан | 2 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2017-12-27 | Есперанс Тунис | 3 - 1 | Олимпик Меденин |
| 2017-12-23 | Есперанс Тунис | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2017-12-16 | Стад Тунизиен | 2 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2017-12-07 | Кайруан | 1 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2017-12-03 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Клуб Африкан |
| 2017-11-29 | Есперанс Тунис | 2 - 0 | Зарзис |
| 2017-11-26 | Етоал дю Сахел | 0 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2017-11-21 | Есперанс Тунис | 3 - 0 | Стад Габесиен |
| 2017-11-16 | Метлауи | 0 - 3 | Есперанс Тунис |
| 2017-10-21 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Монастир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 7 | 3 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 58% | 25% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 16 | +20 | 40 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 16 | +13 | 31 |
| 3 | Етоал дю Сахел | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Клуб Африкан | 16 | +4 | 27 |
| 5 | Монастир | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Габес | 16 | -1 | 20 |
| 7 | Метлауи | 16 | -3 | 20 |
| 8 | Стад Тунизиен | 16 | -4 | 20 |
| 9 | Кайруан | 16 | -6 | 20 |
| 10 | Стад Габесиен | 16 | -5 | 18 |
| 11 | Бизертин | 16 | +3 | 16 |
| 12 | Олимпик Меденин | 16 | -12 | 14 |
| 13 | Зарзис | 16 | -13 | 10 |
| 14 | Бен Гердан | 16 | -13 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Габес | |
| Есперанс Тунис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Габес | Есперанс Тунис |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | - | |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | ||
| 3 | Етоал дю Сахел | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Клуб Африкан | 1 - 0 | |
| 5 | Монастир | 0 - 2 | |
| 6 | Габес | - | |
| 7 | Метлауи | 5 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Стад Тунизиен | 2 - 2 | |
| 9 | Кайруан | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Стад Габесиен | ||
| 11 | Бизертин | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Олимпик Меденин | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 13 | Зарзис | 0 - 0 | |
| 14 | Бен Гердан | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Габес | Есперанс Тунис | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 20 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 16 | 15 |
Форма в шампионата
| Габес | Есперанс Тунис | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 6 |
12
4 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 2 |
4
3 0 |
Голове в шампионата
| Габес | Есперанс Тунис | |
|
Вкарани Получени |
16
17 |
30
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
6 |
14
7 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (112) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (236) | |
| Средно голове на мач | 2.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 54% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 15% |
Габес следващи 6 срещи
| 2018-02-10 | Олимпик Меденин | - | Габес |
| 2018-02-17 | Габес | - | Стад Габесиен |
| 2018-03-02 | Метлауи | - | Габес |
| 2018-03-10 | Габес | - | Сфаксиен Сфакс |
| 2018-03-31 | Кайруан | - | Габес |
| 2018-04-08 | Габес | - | Стад Тунизиен |
Есперанс Тунис следващи 6 срещи
| 2018-02-15 | Есперанс Тунис | - | Етоал дю Сахел |
| 2018-02-18 | Клуб Африкан | - | Есперанс Тунис |
| 2018-03-02 | Монастир | - | Есперанс Тунис |
| 2018-03-11 | Есперанс Тунис | - | Стад Тунизиен |
| 2018-03-31 | Сфаксиен Сфакс | - | Есперанс Тунис |
| 2018-04-08 | Есперанс Тунис | - | Метлауи |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 3.20 | 1.75 |
| Вероятност | 26% | 29% | 45% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.19 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 2.63 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.43 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.39 | 1.53 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.30 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.62 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2018-01-31 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!