Лига 1 - Франция
неделя, 08.11.2026
16:15
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Анже |
| Гост: |
Ница |
| Разстояние: |
737.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад Раймон Копа
|
| Капацитет: |
18 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Треньор |
| Домакин: |
Стефан Жили (Фра) |
| Гост: |
Оливие Панталони (Фра) |
| Начален час |
| Час: |
16:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.50 |
3.60 |
2.05 |
2 |
|
|
|
1.73 |
1.29 |
| 34% |
15% |
51% |
2.05 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.33 |
|
|
|
1.73 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
26% |
74% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-03-14 |
Анже
|
0 - 2 |
Ница
|
|
2025-12-07 |
Ница
|
0 - 1 |
Анже
|
|
2025-04-20 |
Ница
|
2 - 1 |
Анже
|
|
2024-09-01 |
Анже
|
1 - 4 |
Ница
|
|
2023-04-02 |
Анже
|
1 - 1 |
Ница
|
|
2022-09-18 |
Ница
|
0 - 1 |
Анже
|
|
2022-02-20 |
Ница
|
1 - 0 |
Анже
|
|
2021-10-31 |
Анже
|
1 - 2 |
Ница
|
|
2021-02-07 |
Ница
|
3 - 0 |
Анже
|
|
2020-11-01 |
Анже
|
0 - 3 |
Ница
|
|
2020-01-11 |
Анже
|
1 - 1 |
Ница
|
|
2019-11-30 |
Ница
|
3 - 1 |
Анже
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
6 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
50% |
17% |
Анже последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Лион
|
2 - 0 |
Анже
|
|
2026-10-25 |
Анже
|
0 - 0 |
Лориен
|
|
2026-10-18 |
Анже
|
2 - 5 |
Ол. Марсилия
|
|
2026-10-10 |
Брест
|
5 - 1 |
Анже
|
|
2026-09-19 |
Анже
|
2 - 0 |
Троа
|
|
2026-09-12 |
Льо Авър
|
0 - 0 |
Анже
|
|
2026-09-06 |
Анже
|
1 - 2 |
Рен
|
|
2026-08-29 |
Оксер
|
1 - 3 |
Анже
|
|
2026-08-23 |
Анже
|
0 - 2 |
Лил
|
|
2026-08-15 |
Анже
|
3 - 2 |
Париж ФК
|
|
2026-08-08 |
Анже
|
2 - 1 |
Лориен
|
|
2026-08-01 |
Анже
|
2 - 3 |
Льо Ман
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
7 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
58% |
42% |
Ница последни 12 срещи
|
2026-10-30 |
Ница
|
5 - 2 |
Рен
|
|
2026-10-23 |
Брест
|
1 - 2 |
Ница
|
|
2026-10-18 |
Лион
|
2 - 1 |
Ница
|
|
2026-10-11 |
Ница
|
2 - 1 |
Страсбург
|
|
2026-09-20 |
Ница
|
2 - 1 |
Лил
|
|
2026-09-12 |
Оксер
|
1 - 0 |
Ница
|
|
2026-09-05 |
Ница
|
1 - 1 |
Льо Ман
|
|
2026-08-30 |
Париж ФК
|
3 - 0 |
Ница
|
|
2026-08-22 |
Ница
|
0 - 0 |
Лориен
|
|
2026-08-15 |
Хъл Сити
|
0 - 0 |
Ница
|
|
2026-08-08 |
Каляри
|
0 - 0 |
Ница
|
|
2026-07-31 |
Ювентус
|
2 - 0 |
Ница
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
8% |
Класиране Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
9 |
6 |
2 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
20 |
| 2 |
Лил |
9 |
5 |
3 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 3 |
Лион |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
17 |
| 4 |
Париж ФК |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
17 |
| 5 |
Рен |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
16 |
| 6 |
Ол. Марсилия |
9 |
5 |
0 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
15 |
| 7 |
Монако |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Ница |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 9 |
Ланс |
9 |
4 |
1 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 10 |
Брест |
9 |
3 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 11 |
Лориен |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
12 |
| 12 |
Тулуза |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
10 |
| 13 |
Страсбург |
9 |
3 |
1 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
10 |
| 14 |
Оксер |
9 |
3 |
1 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 15 |
Анже |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 16 |
Троа |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
8 |
| 17 |
Льо Ман |
9 |
1 |
4 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 18 |
Льо Авър |
9 |
0 |
2 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
2 |
Хронология на изиграните мачове
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Анже |
Ница |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
|
|
| 2 |
Лил |
0 - 2 |
|
| 3 |
Лион |
|
2 - 1 |
| 4 |
Париж ФК |
|
3 - 0 |
| 5 |
Рен |
1 - 2 |
|
| 6 |
Ол. Марсилия |
2 - 5 |
|
| 7 |
Монако |
|
|
| 8 |
Ница |
|
- |
| 9 |
Ланс |
|
|
| 10 |
Брест |
|
1 - 2 |
| 11 |
Лориен |
0 - 0 |
|
| 12 |
Тулуза |
|
|
| 13 |
Страсбург |
|
|
| 14 |
Оксер |
|
1 - 0 |
| 15 |
Анже |
- |
|
| 16 |
Троа |
2 - 0 |
|
| 17 |
Льо Ман |
|
|
| 18 |
Льо Авър |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Анже |
Ница |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани голове |
9 |
13 |
| Получени голове |
17 |
12 |
| Средно вкарани |
1.00 |
1.44 |
| Средно получени |
1.89 |
1.33 |
| Мачове вкарал |
56% |
67% |
| Мачове получил |
67% |
89% |
| Гол/Гол |
44% |
67% |
| Над 1.5 |
78% |
78% |
| Над 2.5 |
44% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
5 |
3 |
| Получени голове |
9 |
7 |
| Средно вкарани |
1.00 |
0.75 |
| Средно получени |
1.80 |
1.75 |
| Мачове вкарал |
60% |
50% |
| Мачове получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
75% |
| Над 2.5 |
40% |
75% |
| Над 3.5 |
20% |
0% |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (81) |
| Победа за домакина |
48% |
| Равен |
23% |
| Победа за госта |
28% |
| Изиграни мачове |
26% |
| Голове (246) |
| Средно голове на мач |
3.04 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.70 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.33 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
72% |
| Гол/Гол |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
| Над 2.5 |
59% |
| Над 3.5 |
36% |
Анже следващи 6 срещи
|
2026-11-22 |
Париж ФК
|
- |
Анже
|
|
2026-11-28 |
Анже
|
- |
Ланс
|
|
2026-12-05 |
Монако
|
- |
Анже
|
|
2026-12-12 |
Анже
|
- |
Страсбург
|
|
2027-01-02 |
Тулуза
|
- |
Анже
|
|
2027-01-16 |
Анже
|
- |
Пари Сен Жермен
|
Ница следващи 6 срещи
|
2026-11-21 |
Ница
|
- |
Пари Сен Жермен
|
|
2026-11-28 |
Ница
|
- |
Троа
|
|
2026-12-06 |
Ол. Марсилия
|
- |
Ница
|
|
2026-12-12 |
Ница
|
- |
Ланс
|
|
2027-01-02 |
Монако
|
- |
Ница
|
|
2027-01-16 |
Ница
|
- |
Льо Авър
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.50 |
3.60 |
2.05 |
| Вероятност |
34% |
15% |
51% |
|
2 @ 2.05 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.73 |
1.29 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.33 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.73 |
2.10 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.73 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.44 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.20 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Г/Г @ 1.62 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!