Примера А - Колумбия
неделя, 08.11.2026
01:15
Америка де Кали
Депортиво Кали
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кали |
| Гост: |
Кали |
| Стадион |
| Стадион: |
Паскуал Гуереро
|
| Капацитет: |
38 000 |
| Размер: |
110 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
01:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.25 |
4.20 |
12 |
|
|
|
1.22 |
1.91 |
| 40% |
23% |
37% |
1.33 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 71% |
29% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
19% |
81% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-26 |
Депортиво Кали
|
1 - 0 |
Америка де Кали
|
|
2025-10-19 |
Депортиво Кали
|
0 - 2 |
Америка де Кали
|
|
2025-09-07 |
Америка де Кали
|
0 - 0 |
Депортиво Кали
|
|
2025-04-28 |
Америка де Кали
|
2 - 0 |
Депортиво Кали
|
|
2025-03-24 |
Депортиво Кали
|
1 - 1 |
Америка де Кали
|
|
2024-11-03 |
Америка де Кали
|
0 - 1 |
Депортиво Кали
|
|
2024-10-24 |
Депортиво Кали
|
0 - 0 |
Америка де Кали
|
|
2024-10-18 |
Америка де Кали
|
2 - 0 |
Депортиво Кали
|
|
2024-04-13 |
Депортиво Кали
|
1 - 1 |
Америка де Кали
|
|
2023-10-16 |
Депортиво Кали
|
0 - 0 |
Америка де Кали
|
|
2023-09-11 |
Америка де Кали
|
3 - 0 |
Депортиво Кали
|
|
2023-05-01 |
Америка де Кали
|
5 - 2 |
Депортиво Кали
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
2 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
17% |
8% |
Америка де Кали последни 12 срещи
|
2026-11-05 |
Мильонариос
|
0 - 0 |
Америка де Кали
|
|
2026-10-29 |
Америка де Кали
|
2 - 1 |
Форталеса
|
|
2026-10-24 |
Америка де Кали
|
3 - 1 |
Кукута
|
|
2026-10-18 |
Атл. Букараманга
|
1 - 1 |
Америка де Кали
|
|
2026-10-12 |
Америка де Кали
|
1 - 2 |
Инд. Меделин
|
|
2026-10-05 |
Янерос
|
1 - 2 |
Америка де Кали
|
|
2026-09-24 |
Америка де Кали
|
1 - 0 |
Агилас Дорадас
|
|
2026-09-21 |
Депортес Толима
|
1 - 1 |
Америка де Кали
|
|
2026-09-15 |
Америка де Кали
|
0 - 1 |
Депортиво Пасто
|
|
2026-09-10 |
Америка де Кали
|
4 - 1 |
Деп. Перейра
|
|
2026-09-03 |
Америка де Кали
|
3 - 0 |
Алианса Валедупар
|
|
2026-08-29 |
Хагуарес Кордоба
|
2 - 2 |
Америка де Кали
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
58% |
25% |
Депортиво Кали последни 12 срещи
|
2026-11-01 |
Депортиво Кали
|
2 - 0 |
Бояка Чико
|
|
2026-10-25 |
Форталеса
|
1 - 1 |
Депортиво Кали
|
|
2026-10-22 |
Янерос
|
0 - 3 |
Депортиво Кали
|
|
2026-10-19 |
Депортиво Кали
|
0 - 0 |
Хун. Баранкиля
|
|
2026-10-10 |
Деп. Перейра
|
0 - 0 |
Депортиво Кали
|
|
2026-10-03 |
Депортиво Кали
|
3 - 1 |
Алианса Валедупар
|
|
2026-09-28 |
Депортиво Кали
|
2 - 0 |
Агилас Дорадас
|
|
2026-09-23 |
Санта Фе Богота
|
0 - 1 |
Депортиво Кали
|
|
2026-09-20 |
Депортиво Кали
|
3 - 0 |
Кукута
|
|
2026-09-14 |
Онсе Калдас
|
1 - 2 |
Депортиво Кали
|
|
2026-09-11 |
Мильонариос
|
1 - 1 |
Депортиво Кали
|
|
2026-09-08 |
Атл. Насионал
|
3 - 0 |
Депортиво Кали
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
9 |
5 |
1 |
| 58% |
33% |
8% |
|
75% |
42% |
8% |
Класиране Примера А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Атл. Насионал |
17 |
11 |
3 |
3 |
33 |
14 |
+19 |
36 |
| 2 |
Америка де Кали |
17 |
10 |
5 |
2 |
31 |
12 |
+19 |
35 |
| 3 |
Депортиво Кали |
17 |
9 |
6 |
2 |
26 |
10 |
+16 |
33 |
| 4 |
Атл. Букараманга |
17 |
7 |
8 |
2 |
26 |
17 |
+9 |
29 |
| 5 |
Санта Фе Богота |
17 |
8 |
4 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
28 |
| 6 |
Мильонариос |
17 |
6 |
9 |
2 |
24 |
14 |
+10 |
27 |
| 7 |
Инд. Меделин |
17 |
8 |
2 |
7 |
25 |
25 |
0 |
26 |
| 8 |
Агилас Дорадас |
17 |
6 |
7 |
4 |
22 |
20 |
+2 |
25 |
| 9 |
Онсе Калдас |
17 |
6 |
6 |
5 |
21 |
18 |
+3 |
24 |
| 10 |
Кукута |
17 |
7 |
3 |
7 |
19 |
24 |
-5 |
24 |
| 11 |
Депортес Толима |
17 |
6 |
5 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
23 |
| 12 |
Интер Богота |
17 |
4 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
20 |
| 13 |
Янерос |
17 |
6 |
2 |
9 |
19 |
23 |
-4 |
20 |
| 14 |
Алианса Валедупар |
17 |
5 |
3 |
9 |
17 |
29 |
-12 |
18 |
| 15 |
Деп. Перейра |
17 |
3 |
8 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
17 |
| 16 |
Хун. Баранкиля |
17 |
3 |
7 |
7 |
23 |
27 |
-4 |
16 |
| 17 |
Бояка Чико |
17 |
4 |
4 |
9 |
13 |
28 |
-15 |
16 |
| 18 |
Депортиво Пасто |
17 |
4 |
3 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
15 |
| 19 |
Хагуарес Кордоба |
17 |
3 |
4 |
10 |
17 |
31 |
-14 |
13 |
| 20 |
Форталеса |
17 |
1 |
9 |
7 |
17 |
25 |
-8 |
12 |
Хронология на изиграните мачове
| Америка де Кали |
|
| Депортиво Кали |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Америка де Кали |
Депортиво Кали |
| 1 |
Атл. Насионал |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 2 |
Америка де Кали |
- |
|
| 3 |
Депортиво Кали |
|
- |
| 4 |
Атл. Букараманга |
|
|
| 5 |
Санта Фе Богота |
|
0 - 1 |
| 6 |
Мильонариос |
|
1 - 1 |
| 7 |
Инд. Меделин |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 8 |
Агилас Дорадас |
1 - 0 |
|
| 9 |
Онсе Калдас |
|
1 - 2 |
| 10 |
Кукута |
3 - 1 |
|
| 11 |
Депортес Толима |
|
|
| 12 |
Интер Богота |
|
|
| 13 |
Янерос |
|
0 - 3 |
| 14 |
Алианса Валедупар |
3 - 0 |
|
| 15 |
Деп. Перейра |
|
0 - 0 |
| 16 |
Хун. Баранкиля |
4 - 2 |
|
| 17 |
Бояка Чико |
7 - 0 |
|
| 18 |
Депортиво Пасто |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 19 |
Хагуарес Кордоба |
|
|
| 20 |
Форталеса |
2 - 1 |
1 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Америка де Кали |
Депортиво Кали |
| Победи |
10 |
9 |
| Равни |
5 |
6 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани голове |
31 |
26 |
| Получени голове |
12 |
10 |
| Средно вкарани |
1.82 |
1.53 |
| Средно получени |
0.71 |
0.59 |
| Мачове вкарал |
82% |
82% |
| Мачове получил |
53% |
47% |
| Гол/Гол |
47% |
41% |
| Над 1.5 |
65% |
76% |
| Над 2.5 |
47% |
35% |
| Над 3.5 |
24% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
4 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани голове |
22 |
11 |
| Получени голове |
7 |
6 |
| Средно вкарани |
2.44 |
1.22 |
| Средно получени |
0.78 |
0.67 |
| Мачове вкарал |
89% |
78% |
| Мачове получил |
56% |
56% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Обща статистика за Примера А
| Мачове (170) |
| Победа за домакина |
44% |
| Равен |
31% |
| Победа за госта |
25% |
| Изиграни мачове |
89% |
| Голове (424) |
| Средно голове на мач |
2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.41 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.08 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
66% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
73% |
| Над 2.5 |
46% |
| Над 3.5 |
24% |
Америка де Кали следващи 1 срещи
|
2026-11-12 |
Деп. Перейра
|
- |
Америка де Кали
|
Депортиво Кали следващи 1 срещи
|
2026-11-12 |
Депортиво Кали
|
- |
Депортес Толима
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.85 |
3.25 |
4.20 |
| Вероятност |
40% |
23% |
37% |
|
12 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.22 |
1.91 |
| Вероятност |
51% |
49% |
|
1X @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.15 |
1.67 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.67 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.91 |
1.80 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-11-06 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!